Įkraunama...
Įkraunama...

Pagražėjau 22 kg

ne, nevaziavau, dieta yra internete, taigi ja susiradusi pradejau jos laikytis ir ziurejau kas bus? smile.gif jei ieskosit jos, tiesiog googlej iveskit chazano dieta 4u.gif
Atsakyti
nu as pabandysiu nuo rytoj kokia savaitele,ziuresiu kaip sekas su savim sutart,pas mane 0 uzsispyrimo ir valios,sunkiausia atsisakyti saldaus maisto doh.gif
na ziuresim...
Atsakyti
dar noriu pasiklaust jusu smile.gif siandien pradejau ta dieta stebuklinga,ale kad tas suris ant toks storokas gaunasi doh.gif as ant dvieju sumustiniu tiek nesidedavau surio unsure.gif
ir dar-o vakare galima su vakariene koki obuoliuka arba greipfuta suvalgyt?ir apskritai kol nukris 1/3 svorio ziuriu negalima jokiu vaisiu ? doh.gif
Atsakyti
labukas, taip, suris storokas gaunasi 4u.gif negalima nieko valgyti kas neieina i valgiarasti, nes esa tuo metu tarp valgymu, organizmas ilsisi 4u.gif gerkite daug vandens, jei labai norisi valgyti, tam kartui alki numalsins smile.gif sekmes
Papildyta:
man ir sunkiausia atsispirt saldumynams doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos grazuoles 4u.gif uzsukau pasilabint 4u.gif jokiu dideliu naujienu neturiu, zymiu pokyciu irgi ne, svoris lyg uzsispyres stovi vietoje, bet neprarandu vilties, kantriai islauksiu kol pajudes biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Perskaičiau tavo istoriją ir noriu labai pagirti tave už tokią valią! thumbup.gif
Gavau įkvėpimo, reikia ir man pradėt mesti savo užsiaugintą nemeilę sau...
Atsakyti
As su daktaro ch dieta numeciau siai dienai 16 kg, dar daug darbo iki trokstamo svorio, liko dar tiek pat bet jausmas ir vaizdas nerealus wub.gif butinai kas menesi galit kas dvi savaites nusifotigrafuokit ir rasykites po nuotrauka ar kur kiek kg tuo metu pradzioj gal didelio skirtumo ir nepamatysit bet paskui jei suslubuos motyvacija galesit pasiziuret i savo nuotraukas jas palyginti tai suteikia dar didesni stimula eiti pirmyn. Ka ir bekalbeti su savo ugiu ir 87 kg buvau panasi i Karsona doh.gif Kai alkis kankina guodziuosi kad tada jau svoris pajudes nes kai nesijauciu alkana tomis dienomis ir svoris adekvaciai stovi. Sekmes visoms siekint savo tikslo. Ziviliuk, saunuole!
Atsakyti
Sveikinu thumbup.gif .
Ir aš per nėštumą ir maitinimo laikotarpiu esu daud užsiauginusi nereikalingo baląsto. kadangi dar maitinu, tai drąstiškomis dietomis negaliu rizikuoti. skaitau ir knyga "Lengvas būdas sulieknėti" ir lanką kartais pasuku, bet saldumynai savo daro. sad.gif
Atsakyti
na nereikia drastisku priemoniu tiesiog kol maitini pasidaryk kad valgai tris kartus per diena 5 valandu tarpu ir jokiu uzkandziavimu ir saldumynu, vien tai jei jau nepades numest svorio tai bent jau tikrai nedasiauginsi jo maitindama toliau o kai baigsis fabrikelis pienuko tada galesi ir pas chazankes ateiti. Ka galiu pasakyti cia jokio drastiskumo tikrai nera o jausmas fantastiskas dar ypac kai sulauki komplimentu kaip kad siandien jog esu visai kitas zmogus wub.gif
Atsakyti
ispudinga smile.gif
Atsakyti
Ziviliukas25, labai sveikintina uz jusu valia!! smile.gif kaip dabar rezultatai?
Atsakyti
Kaip jums sekasi liekneti toliau ?
Noretusi daugiau detaliu , nultrauku - didesne motyvacija tuomet smile.gif
Atsakyti