Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas IMPULS'e, IV tema

Sena tema

Kuriu naują temą artėjančių naujų metų proga 4u.gif

Ar yra planuojančių pradėti sportuoti čia? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 16 kovo 2012 - 13:32
sveikos, aš norėčiau pradėt lankyti baseiną impulse smile.gif konkrečiai savanorių pr blush2.gif gal kas lankėt, kaip įspūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(juodas-drugelis @ 2012 01 02, 13:28)
sveikos, aš norėčiau pradėt lankyti baseiną impulse smile.gif konkrečiai savanorių pr blush2.gif  gal kas lankėt, kaip įspūdžiai?


Tik baseino negalėsite lankyti, nes Impulse yra vienas abonementas viskam.
Yra du takeliai. Man užtenka lotuliukas.gif kaip kituose nežinau, nes tik šitam impulse esu buvus. Šiaip vakare (~18val.) būna biški (gal net ir daug) žmonių, bet įmanoma pasiplaukioti.

Nueikit vieną kartą ir viską pamatysit mirksiukas.gif juk pačiam pamatyti, daug geriau nei šimtą kartų išgirsti bigsmile.gif
Atsakyti
kas gali pasiulyti gera STEPa?? Vilniuje, nesvarbu kurioje gatveje smile.gif)))) norisi pabandyti idealiausia butu ryte arba per pietus smile.gif))))
turiu impuls dovanu cekius 200lt tai jei jau isbandyti tai tik geram stepui smile.gif))))))
Atsakyti
jei impulse, tai geriausias stepas pas Justina karoliniškėse ir pas Kostą kareiviuose , o dar neblogas Martynos, tik kiek lengvesnis... Kitus esu išbandžius, tai nieko ypatingo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 03 balandžio 2012 - 17:13
Laba diena,
norejau pasiteirauti jei pirkti 12 kartu abonementa ar tuos 12k reikia isnaudoti per 1 menesi? Pagal kainorasti atrodo, kad taip... nors anksciau (kai as dar jauna buvau biggrin.gif ) 12 k galima buvo isnaudoti per 3 menesius. Kaip yra dabar?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!

Nuo pirmadienio pradėsiu sportuoti IMPULS sporto klube. 4u.gif

Norėčiau paklausti, ar esate susidariusios individualią programą? Ar esate patenkintos? smile.gif Esu nepatyrus sporto reikale visiškai, todėl ir kvaili klausimai iškyla biggrin.gif

Atsakyti
Kaip su nuolaidomis studentams? Ar galioja pateikus neakivaizdinių studijų pažymėjimą?
Atsakyti
Kuriuose impulsuose yra baseinai maziukams (8 men.) Ir ar ileidzia i vidu su vezimuku? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2012 01 03, 21:39)
kas gali pasiulyti gera STEPa??  Vilniuje, nesvarbu kurioje  gatveje  smile.gif)))) norisi pabandyti idealiausia butu ryte arba per pietus smile.gif))))
turiu impuls dovanu cekius 200lt tai jei jau isbandyti tai tik geram stepui smile.gif))))))

O koks yra geras stepas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2012 01 14, 18:17)
O koks yra geras stepas?  ax.gif



na toks kai kojos pacios kilnojasi ir negali sustoti norisi dar ir dar smile.gif)))))
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2012 01 15, 22:03)
na toks kai kojos pacios kilnojasi ir negali sustoti norisi dar ir dar smile.gif)))))

Mano asmenine subjektyvi nuomone- geriausias stepas yra Ozo g. Pas Agne, antroj vietoj Mildos stepas. Dar idomu, kuris Aleksandras ketvirtadieniais veda. Jei tas, kuris dabar Bodygyme dirba, tai jo geriausias. Jis pries kelis metus Ozo gatvej irgi vede.
Atsakyti