Įkraunama...
Įkraunama...

KT Lindynette

Nemanau, kad po kurio laiko KT pradeda silpniau saugot ar išvis nustoja veikti ir reikia stipresnių, mano galva, kol jas geri, tol apsaugo, bet gal čia su gydytoja reiktų tartis, kaip ir dėl tų pertraukų.
Atsakyti
nebegeriu, nes nebesuprantu savo organizmo g.gif po pirmos pakuotes tai ir nesulaukiu mmm jau 2 savaites,NT rodo neigiama, lauksiu mmm dar kazkuri laika, jei nesulauksiu begsiu pas gyditoja unsure.gif
Atsakyti
Išgėriau 1 pakuotę, jokių blogumų, tepliojimų ir pan. Reikia manyt, kad organizmui tiko bigsmile.gif tik kaži kaip bus su svoriu, kolkas nepakito, stebėsiu, nes kažkaip daug atsiliepimų teko girdėt, kad svorį jos dažnai "užaugina" doh.gif bet gal per mėnesį jau būtų pasimatė kas ne taip...
Prieš 4 metus gėriau Cilest, tai irgi jokių blogumų nebuvo. Gal mano organizmas gerai priima hormonus ax.gif
Kas vartojat, kur perkat Lindynette 30? Vakar pirkau Camelia vaistinėje, tai su kortele tik 21.05 lt bigsmile.gif kitur kiek mačiau brangiau keliais kitais lygtai.
Atsakyti
O tai Lindynette30 pigesnės matyt nei 20? Moku apie 27 Lt, geriu L20.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 02 14, 20:02)
O tai Lindynette30 pigesnės matyt nei 20? Moku apie 27 Lt, geriu L20.

Taip, 30 kažkodėl pigesnės...
Atsakyti
Uz L20 moku 23 lt su centais Camelios vaistineje su kortele. Kur taip brangiai mokat? Jauciu Norfos vaistineje? doh.gif
Atsakyti
Eurovaistinė, bet neseniai įsigijau kortelę, tai turėtų būt nuolaida ir Lindynette su ja. Tiksliai kainos be kortelės neprisimenu, visada perku 3 mėn. iš karto.
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2012 01 15, 22:10)
Sveikos 4u.gif
Na o as Lindynette nusivylus. Mano karjera truko lygiai metus - svoris labai padidejo, apie nuotaika net nekalbu - esu pikta kaip ragana (na mazdaug isivaizduokit kaip pms  tik pastoviai), noro lytiniam santykiam nerasta doh.gif Zodziu daugiau nebegersiu, pries tai daug metu geriau novynette, taip situacija nebuvo pablgejusi... PRiemiau sprendima, kad daugiau jokiu hormoniniu preparatu blush2.gif

pas mane ta pati situacija , geriu jau metus , svoris zenkliai padidejo , labai nervuota esu,noro santykiaut irgi nera analogiska situacija.. tik ispradziu nemaniau kad ce tokios pasekmes KT gali buti...
Atsakyti
Geriu L20, sugeriau pakuote, tepliojimu buvo, panasu,kad nuotaikos svyruoja nuo ju, kilogramas/du uzsidejo.
Bet ipusejus gerti antra pakuote,gal organizmaspriprato, bet apsitvarke viskas, galvoju,gal kilogramai galejo buti ir nuo kalediniu apsirijimu biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gi ginekologai turetu ispeti, jog pirmaji menesi patepliojimu buna, antraji - maziau, treciaji turetu visiskai isnykti mirksiukas.gif
Del to jokios bedos nera mirksiukas.gif Taip turi buti, kol organizmas adaptuojasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, as taip pat pradejau gerti Lindynette, puikiai pakanka 20 smile.gif anksciau geriau Yarina, taciau baisiai nepatiko salutinis poveikis, pastovus krutines skausmai, visa padidejusi ir skausminga.. Dabar jau gerai,, taciau kita problema, Lindynette geriu jau ketvirtas menesis,, Sumazejo lytinis potraukis, ir kas svarbiausia pas mane labai sausa. Buvau pas ginekologe tai ir ji sake nenaudoti tamponu, nes labai issauseja, bet as ju ir nenaudoju,, Padare tyrimus visi tyrimai labai geri.. Ar galejo man del kontraceptiniu issauseti?
Atsakyti
Sveikos,
gal yra jusu tarpe gerusiu ir nustojusiu gerti? Ar nustojus gerti pasireiske kokiu nors blogumu?
Prisiskaiciau visokiu baisiu istoriju internete, dabar baisu unsure.gif ar toliau gert ar mest i siukliu deze unsure.gif
be krutines jautrumo kol kas jokiu pasaliniu poveikiu nera, bet pradejau gerti labai neseniai
Atsakyti