Įkraunama...
Įkraunama...

nušvito: reikia susigriebti:)

QUOTE(Egliukasz @ 2012 03 30, 21:28)
As zinokit tokios nuomones, kad pries pradedant dietas, reikia visu pirma paciai su savim susitvarkyt.

ziauriai gerai pasakyta thumbup.gif
as va sportuoju daug, maista ziuriuosi ir taip visa savaite showoff.gif numetu pora kylu, ateina savaitgalis... atsipalaiduoju, taip is dusios viska kemsu kas tik valgoma. ir po savaitgalio ziurek vel tie patys du sugryzo... ir taip pasaka be galo... o sitaip yra del to, kad tas sportas ir sveika mityba yra ne naujas gyvenimo budas o kaip darbas, kuri dirbi per prievarta, ir ziauriai lauki "atostogu" o va tada jau ir poilsiauji essen.gif ... man uztektu sau ikalt kad atostogu man jau nebebus ir man ju visai nereikia- nes man, tai ka darau, patinka!!!
Atsakyti
Egliukasz, visiska teisybe parasei! drinks_cheers.gif as irgi kai isispaudziu i tam tikrus remus, nieko gero nepasiekiu, o va negalvojant apie tai, ta akimirka kazka gero sau nuveiki, negalvodama, kad reikia, kad privalau, tai ir po gabaleliu (keliu net) sokolado svoris krist pradeda smile.gif


o atsipalaiduoti, sako, kad gerai, taip organizmui neduodi bado signalu, nes, turbut jau kaip ir pacios zinote, jei apsistosit ties 1000 kaloriju i diena, tai svoris nebekris po kazkurio laiko, o augs, jei truputi daugiau pavalgysit. Taip organizmas gauna bado signala ir labai atsargiai eikvoja savo energija - degina kalorijas 4u.gif taip, kad, pagal mane, i savaite karta netgi sveika privalgyti ko sirdis geidzia - ir siela pamaloninsit, ir kuno neuzdepresuosit mirksiukas.gif

Beje, pati bandau (nesekmingai kolkas) numesti (nedaug, bet labai svarbius) 5 kg.
Nera ikvepimo kolkas ir siaip blogas psichologiskai metas, gal, kad po gimdymo? g.gif nors jau 8 menesiai g.gif
Atsakyti
O dar, prieš pradedant savo "prasidedančią sėkmės istoriją" reikėtų tvirtai apsispręsti ją čia ir užrašinėti. Nes tokios "įkvepiančios pradžios" pas daugelį būna.
Man tikrai nepatinka tokie variantai - pasirodžiau ir dingau. Tokių "istorijų" kasdien galima būtų prištampuoti doh.gif
Atsakyti
aha, idomu butu isgirsti is temos autores smile.gif

as pradejau valgyt koses, noriu issivalyt organizma ir, be abejo, kelis kilogramus numesti biggrin.gif siandien antra diena, einasi puikiai, nors labai daug kas gundo, ypac, kai seimai gaminu skanius pietus/vakariene doh.gif kolkas laikausi cool.gif tikslas atsilaikyti bent savaite cool.gif
Atsakyti
na ka, 5 dienos ant kosiu ir -3 kg! thumbup.gif valgiau avizine kose, kartais su slyvom, kartais su pomidorais, kartais su dziovintais vaisiais ir riesutais, vakarienei (4-5 val.) greipfruta arba stikline kefyro. Taip tris dienas avizine kose, paskutines dvi - grikius mirksiukas.gif kartais obuoli tarpe suvalgydavau ir arbatas gerdavau, jokio cukraus ar druskos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DoMa* @ 2012 05 12, 13:53)
O dar, prieš pradedant savo "prasidedančią sėkmės istoriją" reikėtų tvirtai apsispręsti ją čia ir užrašinėti. Nes tokios "įkvepiančios pradžios" pas daugelį būna. 
Man tikrai nepatinka tokie variantai - pasirodžiau ir dingau. Tokių "istorijų" kasdien galima būtų prištampuoti doh.gif


Tokių ,,prištampuotų" šiame skyrelyje tikrai ne viena drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai noretusi daugiau isgirsti apie ta skysciu dieta? g.gif
Atsakyti
Oi, amoramor, jau beveik metai praejo, o is taves jokiu ziniu. Tokia ikvepianti pradzia. Matyt nelabai sekesi pamest tuos kg
Atsakyti