Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos su krūtimis žindymo periodu

Labas smile.gif aš iš kart noriu patarimo ar paprotinimo blush2.gif smagumai prasidėjo vakar vakare. Pradėjo skaudėti vieną šoną sukandžioto (.), tada jau ir kaulus lengvai laužyt, šaltis krėst, tai jau supratau, kad temp, bet išgėriau arbatos, po trim kaldrom ir šian kol kas nėra, bet įtariu kils, nes nelabai kokia savijauta. (.) skauda ir jis, nesuprantu, bet lyg patinęs būtų, nes pupa išvalgo, bet jis nesumažėja, kaip anksčiau būdavo g.gif ir baisiausia, kad ten kur įkandimo žaizdelė (ji aguonos dydžio, čiut didesnė gal), matau kad lyg puliuot nori, t.y. baltas taškiukas kuris nusivalo, po kurio laiko atsiranda vėl. žaizdelę nuo vakar pietų lansinoh teplioju, dabar jau nežinau, ar skambint gydytojai (bet baisoka, kad pasiūlys užbaigti maitinimą), ar dar bandyt pačiai gydytis g.gif gal kokį bepanteną tept?
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2014 03 25, 08:47)
Labas  smile.gif  aš iš kart noriu patarimo ar paprotinimo  blush2.gif smagumai prasidėjo vakar vakare. Pradėjo skaudėti vieną šoną sukandžioto (.), tada jau ir kaulus lengvai laužyt, šaltis krėst, tai jau supratau, kad temp, bet išgėriau arbatos, po trim kaldrom ir šian kol kas nėra, bet įtariu kils, nes nelabai kokia savijauta. (.) skauda ir jis, nesuprantu, bet lyg patinęs būtų, nes pupa išvalgo, bet jis nesumažėja, kaip anksčiau būdavo  g.gif  ir baisiausia, kad ten kur įkandimo žaizdelė (ji aguonos dydžio, čiut didesnė gal), matau kad lyg puliuot nori, t.y. baltas taškiukas kuris nusivalo, po kurio laiko atsiranda vėl. žaizdelę nuo vakar pietų lansinoh teplioju, dabar jau nežinau, ar skambint gydytojai (bet baisoka, kad pasiūlys užbaigti maitinimą), ar dar bandyt pačiai gydytis  g.gif  gal kokį bepanteną tept?


Baltas taškiukas greičiausiai bus riebaus pieno kamštis, kuris susidaro neišvalgius riebaus pienuko (tai daugmaž aišku, jei jaučiasi kad po maitinimo yra likę pieno vienoje vietoje). Pačiai tenka su tokiais susidurti, tai pasišildau, pamaitinu mažių,išsispaudžiu kaip spuogąsmile.gif, jei nesiseka, pasikaitinu šiltame duše. Turėtų išeiti baltas kietas gumuliukas. Jei pro tą vietą pradeda bėgti pienukas, duodu vėl mažiui, kad pabaigtų valgyt, jei vis dar tik laša, reiškias, yra dar vienas kamštukas tik kiek giliau. Negalima palikt ilgiau nei dieną/dvi, nes gali prasidėt uždegimas. Jei visgi pačiai nesiseka, reiktų kreiptis į gydytoją, kuri nutrauktų pienuką.

Dar gydytoja man rekomendavus, kad jei užsikišimas buvo ilgiau nei porą val ir jaučiasi, kad paburkę tiek įkasta spenelio vieta, tiek pati krūtis, išgerti ibuprofeno 400mg tabletę (išgeriu vieną po maitinimo ir dažniausiai daugiau nebereikia).

Atsakyti
Sveikos, visgi maitinimas mano organizmą alina.. Prieš keletą dienų man prasidėjo rožinė dedervinė (išbertos visos krūtys, liemuo ir rankos mažiau). Atsirado dėl nusilpusio imuniteto. Iki vakar maitinti ši liga nemaišė, bet pradėjo skaudėti ir tempti krūtų odą. Vaistų tepti negaliu, nes maitinu. Kaip ir turėtų praeiti, bet tas skausmas vis didėja.. Gal kuriai irgi yra taip buvę? Ir krūtų man negalima plauti, liesti ar kitaip dirginti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miaumiukas: 24 balandžio 2014 - 09:10
Mamytes, noriu pasidalinti nuostabios moters-akuseres, kuri padeda isspresti guzu problemas, kontaktais:
Linute ir tel. nr. 8680 33366 (akusere is II ligonines).

Labai miela, kompetetinga, supratinga ir lanksti. Man labai patiko, kad ji atvaziavo iki namu, bet del to kainos nekele, smagiai su manim bendravo skatindama atsipalaiduoti, ieskojo guzu problemos, siekiant isvengti papildomu masazu. O svarbiausia, kad masazas visiskai neskausmingas ir ji nutraukia pienuka i buteliuka! smile.gif Linute mane suzavejo tuo, kad pirmiausia viska norejo suzinoti telefonu, ivertino, ar tikrai jos pagalba yra reikalinga, o atvaziavusi dirbo taip, kad daugiau sugrizti nereiktu.

Zinoma, linkiu su siomis problemomis nesusidurti ir uzsidegusios krutines neaptureti!


Mama Inga
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2014 03 18, 14:33)
Nenusitraukinkit. Pirmomis savaitėmis gali atrodyti, kad pienuko daugiau ir kad mažylis jo neišvalgo, bet taip ir turi būti, nes pieno gamyba dar tik reguliuojasi, paskui krūtinė nebebus tokia kieta, gerokai suminkštės. Svarbu glauskit vaikelį prie krūties kuo dažniau.



jei jau pakilo temperatura, nusitraukit butina, nes bus mastitas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
labai reikalingas patarimas. Maitinu mažylį jau mėnuo laiko. Tačiau niekaip nesusitvarkom dar su pieno kiekiu krūtyse. Kairė krūtis visada pritvinkus pienuko, jis bėgte bėga ir berniukas jo neišvalgo niekada iki galo (bet kietėjimų ar kokių kitų bėdų neatsiranda). Tuo tarpu dešinėje krūtyje pagal mane pieno mažai - mažylis valgo, galiausiai pradeda muistytis, tada duodu kairiąją, pabaigia valgyt ir užmiega. Nors iš dešiniosios su ranka dar gana lengvai traukiasi. Vizualiai kairė krūtis visada gerokai didesnė už dešiniąją. Nebežinau kaip maitinti, kai mano mažasis per šituos karščius tevalgo vos po kelias minutes, pabūna valandėlę ramus ir vėl tenka maitinti... Arba būna kad iš vienos valgo gerą pusvalandį, tačiau praėjus porai valandų iš kitos krūties tenori valgyti kelias minutes... Reikalingas patarimas kaip teisingai daryti su tuo maitinimu "kaire-dešine".
Atsakyti
QUOTE(vaitu @ 2014 07 24, 19:49)
Labas vakaras,
labai reikalingas patarimas. Maitinu mažylį jau mėnuo laiko. Tačiau niekaip nesusitvarkom dar su pieno kiekiu krūtyse. Kairė krūtis visada pritvinkus pienuko, jis bėgte bėga ir berniukas jo neišvalgo niekada iki galo (bet kietėjimų ar kokių kitų bėdų neatsiranda). Tuo tarpu dešinėje krūtyje pagal mane pieno mažai - mažylis valgo, galiausiai pradeda muistytis, tada duodu kairiąją, pabaigia valgyt ir užmiega. Nors iš dešiniosios su ranka dar gana lengvai traukiasi. Vizualiai kairė krūtis visada gerokai didesnė už dešiniąją. Nebežinau kaip maitinti, kai mano mažasis per šituos karščius tevalgo vos po kelias minutes, pabūna valandėlę ramus ir vėl tenka maitinti... Arba būna kad iš vienos valgo gerą pusvalandį, tačiau praėjus porai valandų iš kitos krūties tenori valgyti kelias minutes... Reikalingas patarimas kaip teisingai daryti su tuo maitinimu "kaire-dešine".

Jei per daug pieno, reiškia, kad per dažnai keičiate krūtis. Maitinkite iš vienos bent valandą laiko, jei reikia - ir kelias valandas. Jei kelias minutes tepažinda - greičiausiai nori numalšinti troškulį, atsigeria liesojo pieno. Bet sotumui reikia riebesniojo, kurį gauna po ilgesnio žindimo, tad dažnas keitimas ne į naudą.
Atsakyti