Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauginiai kremai prieš ir po deginimosi saulėje

Sveikutes smile.gif niekada nenaudojau kremu su SPF nes noredavau kuo tamsiau idegti...nudegdavau retai..taciau siemet Nidoje oras buvo pasakiskas ir pirma karta gyvenime susvilau...aisku ir nusilupau...tiksliau neriuosi iki siol biggrin.gif parekomenduokite kaip rinktis kremus su apsaugele ir kokius naudojate po saules voniu? smile.gif aciu smile.gif kol lauksiu atsakymo pasiskaitinesiu temute smile.gif
Atsakyti
mano mamai patiko labai is Lanzarotes parveziau krema nuo saules veidui SPF50, ir dabar maciau ju yra Lietuvoje, aloelithuania.
O mes tai naudojam irgi parsiveze is kanaru salu aloe vera fresca spf 20. Siaip tai labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 04 29, 07:46)
Esu isbandziusi nuo maximos Garnier,Nivea iki brangesniu Lancaster ir ekologisku/aliejiniu priemoniu nuo saules. Tai galiu pasakyti, kad su jomis nieko neidegi, atrodo grizti kaip nebuvus atostogose prie juros. Neatradus esu tokios priemones kuri saugotu ir suteiktu grazu idegi smile.gif


Na kad saugotų ir suteiktų gražų įdegį reikia tada savaiminio įdegio kremo ir kito kremo su spf smile.gif
taigi dėl to ir neįdegate, kad odą nuo saulės spindulių apsaugo kremas biggrin.gif
Atsakyti
Labai gražų įdegį suteikia MALIBU saulės priežiūros priemonės.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhei @ 2014 06 23, 11:58)
Labai gražų įdegį suteikia MALIBU saulės priežiūros priemonės.
4u.gif


Ne visos, pienelis su aukštu spf jokio įdegio nesuteikė. Taip pat turėjau deginimosi aliejų, pirmą kartą gan smarkiai įdegiau, o antrą ne g.gif
Atsakyti
Sveikos.Gal kuri turejote Cien sun solspray transparent 20,tokiam geltonam buteliuky,skystas...Turiu ir nezinau kada naudoti-pries saules vonias,ar po ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2014 06 01, 23:18)
taigi dėl to ir neįdegate, kad odą nuo saulės spindulių apsaugo kremas biggrin.gif

Toks ispudis, kad didzioji dalis nezino, kaip veikia apsauga nuo saules. Panaudojus tinkama kieki apsauginio kremo ir tepantis juo pagal nurodymus, idegti yra neimanoma. O jei idegat, tai arba per mazai tepat, arba mazas apsauginis faktorius, pvz. 5, tuomet galima idegti leciau, nes mazos apsaugos kremai blokuoja nedidele dali spinduliu, bet taip galima labiau kontroliuoti visa deginimosi procesa smile.gif
Jei gerai pamenu, nuo 25 ir daugiau, apsaugos lygis keiciasi gal tik keletu %, tad nera didelio skirtumo, ar SPF25 ar 50, apsaugos labai panasiai (tik pailgejima pakartotines aplikacijos laikas), svarbu atkreipti demesi, kad kremai turetu ir UVA ir UVB filtrus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caridian: 11 liepos 2014 - 12:29
Kas naujo apsaugos nuo saulės srityje? sunglasses2.gif vacation1.gif
Atsakyti
Persikraustau iš pigios kosmetikos temos
QUOTE(Hiver @ 2015 04 19, 20:56)
Fiziniu (mineraliniu) filtru veikimo laikas prasideda tiksliai nuo to momento kai jie uztepami ant odos, o cheminiu filtru veikimo laikas skaiciuojasi nuo to laiko kai ivyksta kremo reakcija su oda (apie 20 minuciu).

ir kaip ir minejau pries tai, daug zmoniu tokiu elementariu dalyku nezino, tas man labai keista.

O beje su siais sakiniais galima sutikti, ar visgi noretumet pasigincyti? biggrin.gif

1. Apsauginis kremas nuo saulės tepamas išėjus į lauką. Kremu reikėtų išsitepti mažiausiai 20 minučių prieš einant į lauką. Mat kremui reikia laiko įsigerti į odą, kad pradėtų veikti apsauginės medžiagos. (Cia kalbama apie mineralinius filtrus turincius kremus)

P.S. Apie tekstus anglu kalba nediskutuosiu nes nesu tikra ar tinkamai juos issiversiu. 4u.gif

Aš Jums įdėjau tekstus anglų kalba (kaip minėjau - psl. visada remiasi moksliniais tyrimais), kurie PAAIŠKINA Jūsų cituojamus sakinius. Ir dar tą patį parašiau lietuvių kalba. Ar man antrą kartą pakartoti tą patį, ką jau rašiau?smile.gif Apsaugos susiformavimas ir apsaugos „išsisėmimas“ (buvimas nebeaktyvia) yra du skirtingi dalykai.

Sunscreen actives break down in response to direct exposure to daylight, not by the passage of time. <- kas reikštų, kad kremo nuo saulės veikliosios dalys apsaugančiomis būti nustoja dėl tiesioginio buvimo saulės šviesoje, o ne dėl praėjusio laiko nuo užtepimo pradžios. TAIP, SPF 20 tokio tiesioginio buvimo saulėje atlaikys mažiau minučių, nei SPF 40. Bet tai nepakeičia fakto, kad tos minutės neis į priekį tol, kol nebus tiesiogiai susidurta su spinduliais (buvimas prie lango ar važiavimas automobilyje įsiskaičiuoja).
Synthetic sunscreen actives (common examples include avobenzone, octinoxate, and oxybenzone) must be applied 20 minutes before exposing your skin to daylight because they need time to "get situated" and provide their protection (assuming you applied enough!). <- o čia jau tas pats sakinys, kurį Jūs man brukate iš veido.lt straipsnio. Jis (angliškas variantas) papildo pirmąjį sakinį ir yra iš to paties teksto. Išsitepate ne vėliau nei 20 min., nes 20 min jis nebus aktyvus. Ok. Bet jei sėdėsite rūsyje, veikliosios medžiagos (kurios - dar kartą - nustoja būti aktyviomis būtent dėl tiesioginio buvimo šviesoje) nuo to būti aktyviomis nenustos, nes nebus saulės šviesos.
SPF nėra kažkoks stebuklingas daiktas, kurį užsitepus reikia įjungti chronometrą.

Taip kad metas nustoti stebėtis tuo, kad visi aplink kažko nesupranta.smile.gif
Atsakyti
smile.gif zomša, as pastebiu kad jums imponuoja Paulos zinios ir rasytine informacija, smile.gif man imponuoja jos produkcija, kuria su malonumu naudoju. 4u.gif Bet del didesnio tikrumo, gal galetumete nurodyti dar bent viena kita saltini kuriame butu kalbama apie tai kad filtro saugojimo laikas atsideda iki isejimo i lauka? O tai kazkaip remtis vieno zmogaus nuomone taip kazkaip... O as tuo tarpu to paklausiu pas Lietuvos gydytojus. Nes visai gali buti kad arba as to nezinojau, arba pamirsau, turint omenyje kad filtru veikimu aktyviai domejausi gal prie desimt metu, bet vis tik manau buciau si fakta tikrai prisiminus. cool.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
Atsakyti