Įkraunama...
Įkraunama...

Akių šešėlių pagrindas

QUOTE(Estela_ @ 2014 03 25, 15:12)
Ateinu palikti atsiliepimą apie Prestige PRIMED & READY šešėlių bazę.

user posted image
Naudoju jau apie mėnesį.

4u.gif


Patys geriausi man šitie, tik kartais sunku juos rasti prekyboje, daugiau aprašyta čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta23: 06 spalio 2016 - 10:47

Negąsdinkite dėl Prestige pagrindo. Man jis irgi geriausias - puikiai laiko šešėlius savo vietoje, o ir užtenka amžinybei (beje, pakuotė irgi patogiausia - išsispaudžia tiek kiek reikia, o kai jau nieko nepavyksta iškrapštyti, prakerpu galiuką ir dar mėnesiui užtenka, kraštelį vis užlenkiant ir spaustuku prispausdžiant, kad neuždžiūtų). Ir galvojau gi dar vieną įsigyti atsargai "į sandėliuką"...

Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 08 09, 19:04)
Geras. O ar riebūs vokai? Nes internete mačiau, kad per silpnas riebiems vokams. Įsigijau artdeco bazę, bet man su ja irgi subėga, mano ir apkritę ir rieboki vokai, netenkina rezultatas.
O realiai kiek laiko turėtų laikytis šešėliai su baze? Šiaip man pastebėjau kaip kada, kartais visai nelaiko, kartais laiko. Sieju tai su vokų riebumu tą dieną.
Aš taip pat žadu nustoti naudoti šešėlius, nes nelabai man jie laikosi. Nebent išbandyti daugiau šešėlių bazių.

mano žiauriai riebus ir užkritę vokai, su artdeco neišlaiko visos dienos, su dior bacstage neblogai visai bet su UD (konkrečiai pas mane Eyeshadow Primer Potion Anti-Aging) tai man asmeniskai MIRTINAI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 10 25, 13:32)
mano žiauriai riebus ir užkritę vokai, su artdeco neišlaiko visos dienos, su dior bacstage neblogai visai bet su UD (konkrečiai pas mane Eyeshadow Primer Potion Anti-Aging) tai man asmeniskai MIRTINAI smile.gif

ps pastebejau kad tas anti aging (o gal ir kiti taip veikia ud - nesu bandzius) man net patempia tuos uzkritusius vokus atrodo ne tokie uzkrite wub.gif
Atsakyti
Man pats geriausias ir turbut iki smerties naudosiu UD primer potion... orginal spalva man geriausia atrodo.. nu va dar ta anti aging gal reiktu pabandyt, jei patempia voka.. nes mano pakrite gyvates biggrin.gif
Atsakyti

Man pats geriausias ir turbut iki smerties naudosiu UD primer potion... orginal spalva man geriausia atrodo.. 

Man irgi!  :)  :wub: pats geriausias

Vieninteliai UD naked paletės šešėliai ant jo ilgai nesilaiko, bet jie ir ant jokio kito pagrindo man turbūt nesilaikytų... 

Atsakyti