Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis plaukų sugarbanojimas

Sveikos 4u.gif
noriu patarimo-arna as nieko nesuprantu arba kazka darau negerai...
apie kelis menesius man padare chemini susukavima, bet ta toki kaip ir su dazais ra kazkokiu skysciu..na vienu zodziu, po gaubtu nesedejau...

niekaip dar nesusitariu su savo plaukais...kai isiplaunu iskart susidaro grazios garbaneles...fenu nedzovinu, stengiuosi, kad issiudziutu naturaliai...bet kai nueinu miegoti ir atsikeliu plaukai buna labai netvarkingi...ka su ajsi daryti? o noriu graziu taisyklingu garbaneliu, kurios ir yra pas mane, bet isidraiko -kaip ir su kuo jas foirmuoti.....koks geresnis skystis, putos ar kas? g.gif


patarkit- bo cheminis susukavimas pas mane gerai (mano akiai) padarytas, bet as nemoku susitvarkyt garbanu ....pirmakart jas gyvenime turiu

help.gif

Va radau idealu varianta-

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 24 lapkričio 2014 - 00:38
visiškai numirus tema g.gif gal kaune kas galėtumėt rekomenduot, pas ką be baimės būtų galima susidet plaukučius 4u.gif
Atsakyti
Pas ką Klaipėdoj ar Gargžduos (Kretingoj ar pnš.) rekomenduotumėt susigarbanot?
Atsakyti
Kirpeja Rasa 8 687 95203, Vivulskio 10, salonas Bolero. Vilnius, man patiko, kaip ji padare chemini
Atsakyti
Kas Klaipedoje chemini garbanojima gerai atlieka? Laukiu rekomendaciju. Aciu.
Atsakyti

o gal kuri galite imesti foto jei neseniai daretes chemini aciu

Atsakyti

o gal kuri galite imesti foto jei neseniai daretes chemini aciu

Atsakyti
Sveikos, pasidariau... Pasišiaušę, sausi plaukai. Tikėjausi kitaip bus. Įtariu, kad suko ant per smulkių suktukų. Sėdėjau dbr su medaus aliejaus kauke. Kaip Jūs kovojat su šia bėda?
Atsakyti