Įkraunama...
Įkraunama...

mano gimdymo istorijos

sveikos visos gimdziau 3kartus todel tikrai turiu ka papasakot
sunu gimdziau pries 12metu turbut kai tik pastojau tai mano lelius,dar nezinojau kad bus berniukas,pradejo nevalgyt druskos todel beveik visa nestuma ligoninej pragulejau,o tos druskos tai as baisiai norejau,bettik uzvalgau ir inkstai praded streikuot,tai taip guliu as guliu ir gruodzio17 vakare sneku su mama telefonu ir tik pokst vandenys mama klausia ar viskas gerai as skau jo nu tai iki,varau kolidorium ir saukiu kad vandenys bega ,gi gimdau pirma karta lyg ir isigandau,oji man eik i palata ir lauk,sedziu sau ir laukiu laukiu laukiu,po kokios valandos ateina dvi guma kramto,nu tai kuri cia gimdyt nori,tai as sakau ,nuejom i gimdykla,man tik top taigi nieks nezino,o jau velu bet begu skambyt negi leisi nakti miegot kai as cia kankinsiuos.pranesu gera naujiena ir ramia sirdimi,kad puse gimines sianakt neuzmiks einu gimdyt,nu pasivaiksciojau pogimdykla,pries keturias ant stalo ,po keturiu desimt jau lenda girdziu daktare ryzas kazkoks,viespatie galvoju is kur tai ne mano kiskit atgal,kur tau kaip dave,tai visus aptaske,uzdejo ant pilvo AKURAT,morkinis gryn morka visi daktarai stebejos,prasciausiai buvo mano vyrui,ilgai teko aiskint kad mano pro pro pro buvo auksinis berniukas,bet dabar viskas gerai siai dienai plaukai tamsus,tik idomu kaip bus su anukais.tai tokia sunaus gimimo istorija













Atsakyti
smile.gif o kur kitu dvieju vaikuciu istorijos g.gif ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lysa @ 2006 04 11, 22:02)
smile.gif  o kur kitu dvieju vaikuciu istorijos  g.gif  ax.gif  lotuliukas.gif

ka tik baigiau rasyt tiek yspuddziu lyk vakar brrrrrrrr.....
Atsakyti
Toks vaizdas, kad labai jau greit viskas pavyko, o personalas tik guma kramte... g.gif
Dziugu, kad be jokiu dideliu stresu mirksiukas.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2006 04 12, 16:39)
Toks vaizdas, kad labai jau greit viskas pavyko, o personalas tik guma kramte...  g.gif
Dziugu, kad be jokiu dideliu stresu  mirksiukas.gif
4u.gif


tikrai sunu gimdziau labai lengvai net gydytoja nedalyvavo ir be jokio streso
Atsakyti
QUOTE(ingridake @ 2006 04 12, 09:59)
tikrai sunu gimdziau labai lengvai net gydytoja nedalyvavo ir be jokio streso


WOW o cia ir taip buna , kad be daktaru??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmiki @ 2006 04 12, 18:04)
WOW o cia ir taip buna , kad be daktaru???  g.gif


dalyvavo praktikante akusere ir viena sesele
Atsakyti
QUOTE(ingridake @ 2006 04 12, 16:28)
dalyvavo praktikante akusere ir viena sesele

Labukas,na tai labai jau saunu,kad taip Tau nusiseke... thumbup.gif
Tik norejau paklaust ar tikrai paskutiniosios dukters tokia gimimo data? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2006 04 12, 19:24)
Labukas,na tai labai jau saunu,kad taip Tau nusiseke... thumbup.gif
Tik norejau paklaust ar tikrai paskutiniosios dukters tokia gimimo data? g.gif


vajetau kokia geda labai atsiprasau tuoj pataisysiu
Atsakyti
nuostabu kad gimdymas buvo toks lengvas
Atsakyti
Tikrai lengvas gimdymas thumbup.gif
Atsakyti
sveikinu 4u.gif o Viktorija gimus vos ne tą pačoą dieną su mano bernužėliu thumbup.gif
Atsakyti