Įkraunama...
Įkraunama...

Slim duo

4u.gif ar kas bandet slim duo ,ka tik zurnale perskaiciau kad Laima Tamulyte (mama rokenrol ) ji gere ir numete 50kg idomu ar padeda:hm gal ji jau kas vartoja,kaip supratau cia naujiena:valgis
Atsakyti
QUOTE(jurgitela145 @ 2012 03 09, 15:10)
4u.gif ar kas bandet slim duo ,ka tik zurnale perskaiciau kad Laima Tamulyte (mama rokenrol ) ji gere ir numete 50kg idomu ar padeda:hm gal ji jau kas vartoja,kaip supratau cia naujiena:valgis



ir aš radau tą reklaminį žurnaliuką pašto dėžutėj...
manau, kad čia Tamulytė paimta reklamai... face! o apie papildo veiksmingumą manau kaip ir apie visus kitus - džiugių rezultatų nebus be sumažintų maisto porcijų ir sporto treniruočių... mirksiukas.gif
Atsakyti
tamulyte naudojo bet paskaitykit ka ji raso.pakeite mityba ir sportuot pradejo.

domintu ir mane mamyciu pasisakymai ar jis veiksmingas
Atsakyti
Bandau ir aš. Tik kad parašyta, kad reikia bent 12 sav gerti, o dėželės, kiek suprantu, 2 sav. pakanka? g.gif bene užsipirkti, kol dar akcija g.gif Nors vaistininkė sakė, kad jis kaip chilli burn - daugiau 1-2 kg nereikėtų tikėtis....o norėtųsi 4-5 kam nors atiduoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2012 04 14, 18:02)
Bandau ir aš. Tik kad parašyta, kad reikia bent 12 sav gerti, o dėželės, kiek suprantu, 2 sav. pakanka? g.gif bene užsipirkti, kol dar akcija g.gif Nors vaistininkė sakė, kad jis kaip chilli burn - daugiau 1-2 kg nereikėtų tikėtis....o norėtųsi 4-5 kam nors atiduoti g.gif

per ta laika kiek vartoju trys dienas buvau 1kg numetus,bet kaskaip vakarais labai troskina ,dziovina burna,o rytais kaskaip keistai jaucios ir ziaurei valgyt noriu:)kad pagal svarstyklius gali tie kg ir likti noretusi kad biski sumazeta apatine dalys kojos ir sika kokiais 6 cm:) bus matyt kas cia gausis,ar cia veltui gal tik kankinu save:)
Atsakyti
geriu 5 dienas jau minus 2kg
Atsakyti
Tai visai neblogi rezultatai bigsmile.gif , o jus gal prie to dar ir pasportuojat? ar ne?As vis irgi pagalvoju apie si papilda, ax.gif noreciau numest kelis kg, bet galvoju ar nebus pinigai ismesti i bala g.gif ....
Atsakyti
QUOTE(ingareli @ 2012 04 17, 13:27)
Tai visai neblogi rezultatai bigsmile.gif , o jus gal prie to dar ir pasportuojat? ar ne?As vis irgi pagalvoju apie si papilda,  ax.gif  noreciau numest kelis kg, bet galvoju ar nebus pinigai  ismesti i bala  g.gif ....

jo viena diena sportavau ,nupirkau tampykles,prisitampiau,kad kita diena vos paejau,tai daugiau nesportavau,tiesiog geriu ten 6 h vakaro reikia gert papildo,o as geriu iki 6 kad jau po 6 h nevalgyt,geriu gal koki 1.5litro vandiens ,bet valgau sakyciau daugokai,nes pietum suvalgau daug,po 6 kenciu ir geriu nes vakare po 6 labai troskina.
Atsakyti
Bet tai sportuojant ir nevalgant nuo 18 val, ir taip sulieknesit...
kam dar ats slim duo...... g.gif
stebuklu nebuna... be valios.
Atsakyti
O aš 2 savaites geriu šį daiktą ir.... +2 kg sad.gif Pilvas išsipūtęs, viduriai užkietėję... sad.gif Nesuprantu.... Su gražiu ir „baltu“ pavydu skaitau tas žinutes, kurios džiaugiasi atsikračiusios svorio smile.gif Prieš pora mėnesių bandžiau Dunkano dietos laikytis smile.gif per dvi savaites numečiau 5 kg. Oi kaip džiaugiausi, bet per greitas svorio kritimas buvo ir prasidėjo visokių ligų kabinimas nusilpusiam organizmui. Nustojau laikytis - + 8 kg, o po slim duo + dar 2kg sad.gif Oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kaip liūdna sad.gif Ir stengiuosi po 18 val nevalgyti ir dar zumbą vakarais pašoku...ir nieko sad.gif Matyt, 38 metai - lėtėja medžiagų apykaita ir nieko čia nepadarysi.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerami1 @ 2012 04 20, 09:14)
O aš 2 savaites geriu šį daiktą ir.... +2 kg sad.gif Pilvas išsipūtęs, viduriai užkietėję... sad.gif Nesuprantu.... Su gražiu ir „baltu“ pavydu skaitau tas žinutes, kurios džiaugiasi atsikračiusios svorio smile.gif Prieš pora mėnesių bandžiau Dunkano dietos laikytis smile.gif per dvi savaites numečiau 5 kg. Oi kaip džiaugiausi, bet per greitas svorio kritimas buvo ir prasidėjo visokių ligų kabinimas nusilpusiam organizmui. Nustojau laikytis - + 8 kg, o po slim duo + dar 2kg sad.gif Oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kaip liūdna sad.gif Ir stengiuosi po 18 val nevalgyti ir dar zumbą vakarais pašoku...ir nieko sad.gif Matyt, 38 metai - lėtėja medžiagų apykaita ir nieko čia nepadarysi.... sad.gif

as kaip skaiciau kad kaip vartojam slim duo reikia pamirst apie svarstikles reikia matuotis kiek cm sumazejo kuno dalys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimmuske: 20 balandžio 2012 - 08:26
Na, mano apimtys nė kiek nesumažėjo sad.gif Kažkas su manimi ne taip smile.gif
Atsakyti