Įkraunama...
Įkraunama...

Tandeminis žindymas

QUOTE(teplė @ 2012 05 29, 21:51)
nežinau, ką reikėtų daryti ir su migdymu žindant. abi mano merginos pirmais mėnesiais ant (.) prakabėjo su cypimais, o kaip žindomą 2metę be MP užmigdyti, praktikos neturiu blush2.gif

mano dvimete irgi neuzmiega be papulio. daugiau ji ir nezindo. bet pries miega - BUTINA biggrin.gif
o del istvermes.. man labiau problematiska atrodo dvimeti vaika nesiot supuot pusvalandi kol uzmigs, negu duot papuli ir per penkias minutes vaikas saldzius sapnus sapnuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 05 29, 23:51)
ar nebūna konkurencijos tarp vaikų? mano 1m 4mėn dukra stumia kad ir žaislą, jeigu prisiartina prie (.) (MB čia taip pajuokauja), tai ar negali atsirasti kokių pavydo scenų, kai pamatys tikrą vaiką prie SAVO MP? g.gif
nežinau, ką reikėtų daryti ir su migdymu žindant. abi mano merginos pirmais mėnesiais ant (.) prakabėjo su cypimais, o kaip žindomą 2metę be MP užmigdyti, praktikos neturiu blush2.gif


o as neturiu praktikos kaip beveik trimeti be kruties uzmigdyt.. Dabar duodu tiesiog diena gerai issidukt, kartais pogulio neguldau, tai jis apie devinta "nuluzta" ir tiek.. O kai tik vyras migdo, o manes nera - drebiasi kiek ilgas, sako atia, diena susitiksim, ir uzminga doh.gif
Su manim - niekaip.. unsure.gif

Dabar berniukui duodu tik desiniaja kruti, tai jis sako - cia mano, o cia (rodo i kairiaja) - leliuko smile.gif bet labai noreciau iki rugpjucio pabaigos nujunkyti pilnai, nes nezinau, kaip cia tos "dalybos" vyks, turiu itarima, kad visko gali buti su vaiko charakteriu. O be to, jau ir didelis bus, virs 3 metu..
Laikiausi iki siol nuostatos, kad vaikas pats turetu "pasakyti", kada jis pasiruoses buti be kruties (taip buvo su musu dukterimi), bet dabar net nebezinau, ko as cia belaukiu..

Atsakyti
4u.gif Sveikos mamytės
Na mūsų patirtis tokia kai laukiausi nestuke.gif trečios lėlytės antoji papulį traukė pilnu tempu nes dar labai maža buvo -1 metukų ...suėjus mano pilvinukui dviem mėnesiam akivaizdžiai dukrikiai pradėjo nebepatikti pienelio skonis raukydavos jau po priešpienio ir taip maitinimo laikas trumpėjo kol galiausiai nieštumui suėjus 3 mėn uoga pati atsisakė pienelio..tačiau gimus sesutei gryžo visi mieli pienelio norėjimo malonumai ...vis norėdavo prie krūtinės lindo, čiupinėjo nors tai daro ir dabar dar...vis kalbėdavau kad čia sesės -lialės su laiku pradejo suprasti atrodo bet vistiek įkyriai lįsdavo bet į burną neimdavo..pradėjau duoti nutraukinėdama ...iki 5 mėn pakako MP net ir lb kad net nespėjom suvalgyt ir gavosi mastitas po jo nusprendžiau papulius skirti tik kūdikiui dar kurį laiką nutraukinėjau tačiau nustojus tai daryt pienelio gaminosi tiek kiek reikia leliukui... o mažoji mielai nutraukta sugeria jai lieka ax.gif

Visoms kantrybės maitinant daugiau nei vieną leliuką 4u.gif
Atsakyti
kadangi man nusimato žindymas tandemu (vargu, ar per 1,5mėn beveik dviejų metukų vaikas gali ir pats nujunkti, ir visiškai pamiršti), labai būtų įdomu paskaityti daugiau patirčių. ypač, kai tarp vaikų didesnis amžiaus skirtumas nei vieni metai smile.gif
keliu temą biggrin.gif

tandeminiui nebuvau šįkart nusiteikusi, nes pirmą kartą nepakėliau krūvio, nežindžiau iki gimdymo, bet susiklostė tokia situacija, kad atkakli dukra nenusileido, nepajėgiau nujunkyti, pritrūko ryžto g.gif dabar tokia nežinia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teplė: 27 spalio 2012 - 07:55
Sveikos, aš taip pat pasiryžusi tandeminiam žindymui. Mano pirmasis mažiukas gimus antrajam bus be mėnesio dvimetis smile.gif Kol kas nematyti prošvaisčių, kad mažius nebevalgytų pienuko. Sirgdamas kiaurą parą valgė, o paprastai kartą paryčiais, kokį kartelį per dieną ir prieš abu miegučius, tai trys-keturi kartai per parą. Iki šiol viskas buvo ok, bet jau porą savaičių labai skauda spenelius kai tik vaikas pradeda valgyti, paskui skausmas praeina, ir dar pastebėjau, kad pienas tapo keistas: geltonas, tąsus, žymiai tirštesnis ir veeeeeeeu skonio. Dėl skonio gal ir viskas gerai, nors jis toks rūgštus, bjaurokas, o vat ar normalu, kad pienukas tapo geltonas ir tirštai tąsus?? Ir tas baisus skausmas pradedant valgyti.....
Atsakyti
Man skaudėjo beveik per visą nėštumą tik pradėjus žindyt, bet po kelių ar keliolikos sekundžių praeidavo. Pagimdžius toks skausmelis pradingo. O dėl pienelio spalvos ar konsistencijos, tai, manau, kiekvienas organizmas skirtingai reaguoja smile.gif Juk ir šiaip laukiantis vienoms priešpienis jau nuo nėštumo vidurio bėga, kitom išvis nebūna iki vaikelio gimimo. O jums greičiausiai organizmas keičia pienelį į priešpienį, bet jei mažiukui tinka, tai ir gerai smile.gif Mano pienukas laukiantis atvirkščiai buvo labai skystas, permatomas, toks beveik melsvas.
Atsakyti
Aš pagooglinau ir radau, kad tai priešpienis. Praktiškai iki šiol nesu jo akyse mačiusi smile.gif Tai, matyt, viskas gerai su manimi smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
turiu informacijos bei mamyčių istorijų apie tandeminį žindymą ANGLŲ kalba. Jei kam įdomų, galėčiau persiųsti el. paštu. Rašykite man až mirksiukas.gif
Atsakyti
Keliu temą, nes matau, kad jau šiek tiek primiršta.
Taigi, sužinojau, kad laukiuosi, tačiau vis dar maitinu pirmagimį, kuriam dabar 1metai ir 9mėn. Galvoju apie tandeminį žindymą, nes kolkas panašu, kad pienuko atsisakyti sūnui nebus lengva. Būtų įdomu išgirsti kitų istorijų kaip viskas klostosi kai naujas leliukas gimsta pirmąjam esant maždaug 2.5metų. Sūnus iki šiol dažnai prabunda naktį ir prašo pienuko, todėl neįsivaizduoju kaip naktiniai maitinimai vyksta kai gimsta naujagimis...lauksiu patirčių smile.gif
Atsakyti
sveikos, turiu tokia psichologine problema ir nezinau kur kreiptis. Esme ta, kad mano 4 metu pirmagimis taip pat pradejo prasytis zisti, kaip ir jo brolis kudikis. Zindyma pirmajam nutraukiau kai jam buvo truputi virs 2 metuku. Po to daug kalbejau, ar nenores papuko, kai atsiras leliukas, jis griezciausiai atsisakydavo. Beet kai brolis zinda pradejo atmineti is jo ir pats kimba i papuka. Negaliu atsmumt kaip ir, bet jau buvo atprates... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2015 08 05, 17:43)
sveikos, turiu tokia psichologine problema ir nezinau kur kreiptis. Esme ta, kad mano 4 metu pirmagimis taip pat pradejo prasytis zisti, kaip ir jo brolis kudikis. Zindyma pirmajam nutraukiau kai jam buvo truputi virs 2 metuku. Po to daug kalbejau, ar nenores papuko, kai atsiras leliukas, jis griezciausiai atsisakydavo. Beet kai brolis zinda pradejo atmineti is jo ir pats kimba i papuka. Negaliu atsmumt kaip ir, bet jau buvo atprates...  unsure.gif


Ko gero jūsų vyresnėlis tokiu būdu bando gauti jūsų dėmesio ir plius dar nori to paties, ką gauna mažasis broliukas, vis tik konkurentais tapo. Esu skaičiusi, kad tokiu atveju gaima vyresnėliui duoti pabandyti gerti pienuko, nes dažniausiai tokio amžiaus vaikui tik reikia patvirtinimo, kad mama jo neatstums, todėl paragavę jie daugiau neprašo. Tačiau, turėtumėt pagalvoti kokia tikimybė, kad jūsų sūnus taip pasielgs? O gal jis ims gerti pienuką nuolat? Tuomet manau reiktų imtis kitos taktikos - tiesiog paaiškinti jam, kad jis irgi gėrė kai buvo mažiukas, o kai paaugo pradėjo gerti iš puoduko (galit specialiai paminėti kokį nors labai jo mėgstamą gėrimą). Paaiškinkit, kad broliukas irgi taip darys, kai paaugs.
Atsakyti
Aš dabar maitinu dičkį, jam du metai ir du mėnesiai, ir beveik trijų mėnesių mažylį. Su dičkiu stengiamės tik prieš/po miegelių, bet jei prastesnė diena, tai neapseina su tiek, tenka dažniau. Naktį dičkis jau dažnai ir nežinda, porąsyk, bet dažniausiai skirtingai nei mažylis, tai vartausi nuo šono ant šono, užmiegant mažylis žinda gulėdamas man ant pilvo/krūtinės, dičkis prisiglaudęs prie šono. Bet jau ir nėštumo metu pradėjau jo prašyti kažkiek pažindus, kad gal jau ačiū pienukui, ir eime miegoti? Tai dabar, jei ne per anksti, ir ne per vėlai atsigulam, tai užtenka jam kelių minutėlių. (Stengiuosi mažinti, nes blogi jausmai atsiradę nėštumo metu (nursing aversion) nedingo ir po gimdymo - jei atskirai maitinu, viskas gerai, jei kartu - nelabai...) smile.gif
Atsakyti