Įkraunama...
Įkraunama...

Babe

Naudojau losjona su alijosiumi. Buvau siaubingai nudegusi kojas, tai vaistininke pasiule pantenoli ir babe su alijosiumi. Visai neblogas jis. Kas labiausiai aptiko, tai kai issitepdavau, jausdavau lengvuma...ypac rankose. Kvapas kaip alijosiaus smile.gif Sudety nera jokiu bjauriu dalyku, bet kaina galetu buti ir mazesne...
Atsakyti
Tikrai, kaina aukšta, bet bent jau man ne tiek gaila, nes Babe gaminių užtenka tikrai ilgam. Pvz, rugsėjo vidury pirkau prausiklį, sąžiningai naudoju rytą vakarą, tačiau dabar (po 3 su puse mėnesių) išnaudojus vos daugiau nei pusę buteliuko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Minthe @ 2012 12 20, 11:14)
Prasidėjus šildymo sezonui Babe AKN Stop linijos drėkinančio kremuko nebeužtenka. Nakčiai dar dar, o dieną - labai žandai sausėja. Vaistinėje rekomendavo nekeisti linijos, nes sakiau, kad prausiklio ir losjono nenoriu atsisakyti. Tai davė kelis drėkinančio/maitinančio su SPF20 kremuko mėginukų, testuoju. Lyg patinka, nieko labai negaliu pasakyti, bet kartais atrodo, kad norėtųsi lengvesnio kremuko. Tad turbūt įsigysiu drėkinantį su SPF10  unsure.gif




Jei naudoji ACNes linija ir ziemai reguliuojancio odos balansa kremuko neuztenka, pirk BAbe stop acne atstatanti drekikli, sitas tikrai stipriai drekina ir skirtas specialiai riebia oda turintiems zmonems, tas su SPF 20 daugiau tinka sausa oda turintiems.
Atsakyti
QUOTE(Denalli @ 2012 12 22, 20:01)
Naudojau losjona su alijosiumi. Buvau siaubingai nudegusi kojas, tai vaistininke pasiule pantenoli ir babe su alijosiumi.  Visai neblogas jis. Kas labiausiai aptiko, tai kai issitepdavau, jausdavau lengvuma...ypac rankose. Kvapas kaip alijosiaus smile.gif Sudety nera jokiu bjauriu dalyku, bet kaina galetu buti ir mazesne...

Pritariu, man taip pat jis labai patiko thumbup.gif , tiek vasarą tiek žiemą labai geras, tinka ir sausai ir alergiškai odai, o taip pat ir riebiai, kartais aš jį naudoju vietoj veido kremo, nuo jo veido oda nesiriebina, kaip nuo kitų veido kremų, tinka visai šeimai, gerai nuramina sausą ir sudirgusią odą, vasarą labai naudingas persideginus nuo saulės odą. Žodžiu 10/10 balų. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas išbandėte BABE STOP AKN liniją?
Atsakyti