Įkraunama...
Įkraunama...

Ir pasirodo, kad įmanoma

Esu jauna (24m.) mama. Visada buvau gan smulki (165cm. ~50kg.) Baigusi mokykla uzsimeciau kelis papildomus kilogramus. Veliau dar kelis. Pries pastojant sveriau 63kg. Gimdyt isvaziavau su 79kg. ir is ligonines grizau sverdama 68kg.
Is pradziu nekreipiau labai didelio demesio i savo suapvalejimus, nes maitinau, maniau, kad nustojus maitint valgysiu maziau ir vaikas paauges ir ismokes vaiksciot bei viska aplint siaubt pades numest tuos papildomus kilogramus. Taciau jie tirpo letai. Per pirmus metus nukrito 5kg., taigi likau su 63kg...Praejus dar pusmeciui nusprendziau, kad taip daugiau nebegalima. Reikia atgauti formas! Bent kazkiek sustangrinti formas.
Tam pasirizti buvo sunku - as esu ziauriai priklausoma nuo saldumynu, o mano vienas is hobiu yra kepti pyragus ir daryti tortus doh.gif lotuliukas.gif Bet nusprendziau bent pabandyt. Taigi, visiskai atsisakiau saldumynu, kava, arbata be cukraus. Alkoholis tik su proga ir tai negazuotas. Nevalgau kiaulienos, majonezo, batono, jau nekalbu apie cipsus ir panasius dalykelius. Sportuoju namu salygomis. Su vaiku vezime greitu zingsniu apkeliaujam puse miegamojo rajono. Pradejau valgyt pusrycius. Valgau po truputi, bet daznai. Geriu daug vandens, zalios arbatos. Vakarais obuoliai, agurkai, kefyras... Siaip jau stengiuosi liekneti taip, kad nepakenkciau sveikatai.
Siu pastangu deka per 2 savaites netekau virs 4kg. Bet cia buvo isipainiojusios ir velykos, ir vyro gimtadienis. Per tas dienas svorio siek tiek priaugdavau, bet po to ji numesdavau ir dar su kaupu. Laikausi pagrindines taisykles, kuri padeda nemesti velniop dietos: per sventes save palepint, nes esu skaicius, kad dietos baigiasi tada, kai zmogus per pvz. Kaledas prisivalgo, supyksta ant saves, kada meta visas dietas ir sportus ir taip vyksta uzburtas ratas...Vel kita dieta, ir vel kita svente su nukrautu stalu. Taigi per baliukus as sau leidziu daugiau, bet ne tiek daug kaip anksciau.
Dabar sveriu 58,5kg. Dziaugiuosi. Bet mano tikslas buvo bent 57kg. Kai (ir jei) as ji pasieksiu matyt uzsibresiu nauja tiksla - gal 55, gal 53kg, nezinau, svarbu, kad veidrodyje sau patikciau, o ne ant svarstykliu stovedama. (Mano figura kriauses formos, man svarbiausia suploninti kojas).
Tik gaila, sporto pagalba striju neatsikratysiu, kuriu pas mane po nestumo ant kiekvieno kuno centimetro pilna.
Atsakyti
sveikinu clap_1.gif
tik reiktu nepamirst kad per savaite turi kris ne daugiau nei vienas kg! as nesidziaugiu jei nukrenta daugiau schmoll.gif reiskia nukrito ne riebalai verysad.gif
sekmes siekiant didesniu tikslu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šanuolė.

Man jūsų metimo būdas atrodo labai logiškas. Baisiausias sakinys tas, kur minima, kad buvo atsisakyta saldumynų ir mėsos. Bet jei autorei tai pavyko, reikėtų jai paplot.

Linkiu nepaleisti iš rankų vadžių ir nepersistengt. Neturi būti nei per greit, nei per daug.

Parašykit kaip dabar jums sekasi.

Sėkmės.
Atsakyti
Sveikos, dabar sveriu 55kg, tikslas 53kg - daugiau vyras neleido biggrin.gif Siaip svoris krenta, bet slaunys kaip zele atrodo, pradejau daryt ivyniojimus kava, ziuresim kokie bus rezultatai...
Atsakyti
QUOTE(Klumpė @ 2012 05 14, 23:06)
Šanuolė.

Baisiausias sakinys tas, kur minima, kad buvo atsisakyta saldumynų ir mėsos.


Autorė atsisakė ne mėsos apskritai, o tik kiaulienos, kas yra labai logiška. Kai tuo tarpu pvz. vištiena yra labai naudinga, net, sakyčiau, dietinis maisto produktas.
Atsakyti
Viskas panos, stabdau! Jau sveriu 53 biggrin.gif Dabar belieka islaikyti si svori..
Atsakyti
QUOTE(Apu @ 2012 05 27, 13:53)
Viskas panos, stabdau! Jau sveriu 53 biggrin.gif Dabar belieka islaikyti si svori..


Saunuole 4u.gif
Papildyta:
Tai sukonkretink kiek kg ir per kiek numetei?
Atsakyti
QUOTE(Lupos @ 2012 05 28, 08:38)
Tai sukonkretink kiek kg ir per kiek numetei?


Gaunasi 10 kg per 2 menesius ax.gif

Siaip "lysnu" lasinuku an pilvo, slaunu dar yra, bet vis tiek esu labai patenkinta.

Per siuos du menesius igijau begale puikiu iprociu, daug suzinojau, pasikeite mastymas apie kai kuriuos dalykus. Manau protingiau maitinsiuosi ir busiu aktyvesne visa gyvenima.

Atsakyti
Beje, siandien issiaiskinau, kad mano drabuziu dydis 34!!! Net kai kurie 34 dydzio drabuziai kiek didoki...
Buvau nuejus apsipirkt, juk isaugau is visu turimu drabuziu (visu!!!) Tik batai geri biggrin.gif
Jau buvau pradejus 40 nesiot (na dazniausiai 38 tikdavo, bet laabai aptempdavo).
Uoj... kiek dziaugsmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apu @ 2012 05 28, 14:31)
Gaunasi 10 kg per 2 menesius ax.gif


Sveikinu 4u.gif

Bet ar ne per drastiskai? Nepradejo slink plaukai, luzt nagai, kraujuka tikrinotes- viskas gerai? nes manau 10 kg per 2 menesius gal biski perdaug... blush2.gif
Atsakyti
aš per puse metų numečiau 30 kg... ačiū hcg dietai, ji labai tinka toms kurios turi didelį ansvorį...
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 05 30, 22:48)
Bet ar ne per drastiskai? Nepradejo slink plaukai, luzt nagai, kraujuka tikrinotes- viskas gerai? nes manau 10 kg per 2 menesius gal biski perdaug... blush2.gif


Ne, viskas tvarkoj, juk svoris krito ne tik nuo dietos, bet ir nuo didesnio fizinio aktyvumo, pratimu.. Be to, as valgiau tik sveikatai naudingus produktus: vistiena, kalakutiena, jautiena, zuvi, duona, koses, naturalius jogurtus, darzoves, vaisius... Visko po truputi. Ir jauciuosi gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apu: 31 gegužės 2012 - 09:22