Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing. Kaip laikome atvirutes?

Turbūt vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų PC temoje... Taigi, gal pasirodykime, pasigirkime čia- kaip, kur laikome gautas ir siuntimui paruoštas atvirutes? Smagiausia, aišku, būtų vaizdinės priemonės mirksiukas.gif Gal mestelėsime idėjų kitoms ar pačios jų pasisemsime biggrin.gif

Kad neužpiltume temos labai greit, čia apsiribokime nuotraukomis, aprašymu ir konkrečiais klausimais "kaip, iš kur, už kiek". Platesnes diskusijas, neturinčias didelės išliekamosios vertės, pasistenkime nukreipti į plepalų temą 4u.gif biggrin.gif

Papildyta:
Taigi, pasirodau savo. Tiesa, reikia perfotkinti gaunamas, nes vėl rokiruotė buvo padaryta biggrin.gif

O siunčiamos kol kas gyvena savadarbėje dėžėje:
user posted image

Bet žiūriu, kad jau reikės kažką keisti, nes po antrojo rinkinio vietos turbūt nebeliks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luokė: 07 gegužės 2012 - 19:14
Įdedu ir aš savo saugyklą:
user posted image

Ir siunčiamus, ir gaunamus surūšiuoju pagal temas.Tos ūkiškos dėžutės labai patogios, nes plotis atitinka atvirukų plotį ir patvarios. Prieš tai buvo kartoninės nuo batų, bet dažnai kilojant suiro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skirmule: 07 gegužės 2012 - 19:41
Siunčiamos
user posted image
Dabar jau pakitę. Čia tokia dyyyyyydelė dėžė nuo batų. Atvirukus rūšiuoju pagal parduotuves, gamintoją, rinkinius, pvz., baddogai, Sm'iniai, šermukšnio, foxarto ir pan. Man taip lengviau rasti nei pagal temas.

Gautieji be jokios tvarkos:
user posted image
Atsakyti
user posted image
nieko gudraus, laikau tokiose dėžutėse. siunčiamiems tuoj reikės trečios ir ketvirtos.
gautų tik vienos pusė smile.gif
Atsakyti
Jetau, kiek įvairių temų!!!! Baigiat užokupuot pramogų skyrelį smile.gif
Aš laikau mažoj batų dėžutėj plius viduj į maišelį įdėjus, nes ten ir kitokio gėrio yra. Tai faktiškai mažiukas Eurokos maišiukas, nėr ką rodyt tongue.gif
Atsakyti
o cia maniske dezute, kuri dar vis neatsiimta is sio padaryto meno autores blush2.gif va cia gules mano atvirukai bigsmile.gif laukiu nesulaukiu kai galesiu nuvaziuot atsiimti
user posted image

o siuo metu gautieji atvirukai guli Ferrero saldainiu dezeje biggrin.gif plastiko dezute ir dar permatoma, visai gerai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nimbamedė: 10 gegužės 2012 - 13:25
aš radau smagius rėmelius. Tai ruošiu po truputį atvirukų ir foto mixą smile.gif
Štai taip bandau dėlioti, tik mažų foto kol kas neturiu tai nepakeičiau.
Susikabina jie vienas po kitu. Tai visą sieną koridoriuje užpildys.

O kiti gauti ir siuntimui atskirose dėžutėse guli.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 15 gegužės 2012 - 20:23
Šiuometinė šaldytuvo kompozicija
user posted image
Atsakyti
Yvette, fainai thumbup.gif Aš kažkurią dieną irgi atnaujinau nuotraukų rėmelius- pakaišiojau atvirukų, smagiau iškart tapo biggrin.gif
Atsakyti
Siandien gavau savo dezeles ir siunciamu gaunasi beveik pilna doh.gif o gaunamu ta mazoji.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Alyvuoge*: 18 gegužės 2012 - 20:50
Jau pakabinom rėmelius ant sienos smile.gif Trūksta tik mažų foto, bet jas dar atspausdinti reikės
user posted image

Siuntimui atvirukai kol kas telpa vienoje dėžutėje, Ikejoj pirkau. Gauti tokioje pat dėžutėje tik jau pas sūnų kambaryje ir netvarkingai sudėti, nes jis jei ne kasdien, tai kas antrą vis pasikuičia, apžiūri.

user posted image

Alyvuoge, gražios dėžutės tavo.
Salomeja, matau we can do it kelias turi. Žinai, kad yra ir we can do it too, tik jau su vyru, ne moterim. Nebepamenu kur mačiau.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 05 19, 12:03)

Salomeja, matau we can do it kelias turi. Žinai, kad yra ir we can do it too, tik jau su vyru, ne moterim. Nebepamenu kur mačiau.

Nežinojau smile.gif Taip, turiu tris, visos per PC gautos.
Atsakyti