Įkraunama...
Įkraunama...

Dvynukai ir trynukai

Mes tai neplanuojam dar į mokyklą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2014 01 17, 20:31)
Sveikos,
gal planuojat kas nors savo sesiamecius rudeni i mokykla leisti? Ar turesim jau pirmokeliu?

NEEEEEE
Atsakyti
sveikutės,
mes ir dar neplanuojam smile.gif
Kaip vaikučius rengiat per šalčius,kasdien vis šaltyn ir šaltyn smile.gif
Atsakyti
Mes tai namie tupim, sergam,tai ir problemos pakolkas neturim del apsirengimo:) Bet siaip tai turim naujas Rotschild striukes (isbandysim, sake tinka saltoms JAV ziemoms), kombikelnes ir zieminukus Viking (irgi isbandysim,dar neturejom, pernai su Ecco isvaiksciojom gana padoriai,nesusalom). Bet siaip tai man ziauriai nepatinka tokie salti orai schmoll.gif Galetu apsiriboti ties -10 laipsniu ta Lietuviska ziema bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Mes tokiems šalčiams nepasiruošę,reiks ieškot pūkinių striukių,arba vientiso kombinezono,kažkaip nesitikėjom tokių šalčių šią žiemą smile.gif Gerai,kad auklėtojos protingos neveda vaikų į lauką.
O šiaip sergam ir mes,tik viena vieną savaitę,kita kitą savaitę.
Atsakyti
Sveiki dvynukai ir trynukai!
Be galo čia tylu, matosi kad pirmokus ( o gal tėvelius net daugiau) ne juokais užspaudė mokslai.

Gal pasigirsit kaip Jums, mielos mamos, sekasi tvarkytis su pirmokais? Aš jau vertinu besibaigiančius pirmus mokslus ir galvoju- ar tik mano vieni tokie "moksliukai" ar ir dar kažkam tie mokslai panašiai rūpi... 4u.gif

O aš apgalvojus surašysiu didžiausius pirmųjų metų kuriozus... mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti