Įkraunama...
Įkraunama...

Svarbūs patarimai "žalioms" mamytėms

sena tema
http://www.supermama...;#entry55566885
Atsakyti
mano vaikai nemegsta maudytis, rekia, isterikuoja, net dreba. ka patartumet daryti, kad abi puses butu patenkintos, t.y. ir mamyte, kad vaika ismaude, ir vaikas, kad neisterikuotu, ramiai issimaudytu, aciu 4u.gif
Atsakyti
Nepatikėsit blink.gif Krūtimi nemaitinu jau 4 mėnesiai, šiandien ryte atsirado priešpienis abiejose krūtyse! Kaip taip įmanoma? g.gif
Iš pradžių nesupratau: jaučiu, kad kažkaip drėgna, galvoju gal apsitaškiau, nes tik maže prausiau. Paspaudžiau krūtis - žiūriu bėga....
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 05 12, 08:54)
mano vaikai nemegsta maudytis, rekia, isterikuoja, net dreba. ka patartumet daryti, kad abi puses butu patenkintos, t.y. ir mamyte, kad vaika ismaude, ir vaikas, kad neisterikuotu, ramiai issimaudytu, aciu 4u.gif


jūsų vaikiukai jau sėdi? nebandėt tų prilipinamų kėdučių į vonią?

QUOTE(dzoita @ 2012 05 12, 11:40)
Nepatikėsit blink.gif  Krūtimi nemaitinu jau 4 mėnesiai, šiandien ryte atsirado priešpienis abiejose krūtyse! Kaip taip įmanoma? g.gif
Iš pradžių nesupratau: jaučiu, kad kažkaip drėgna, galvoju gal apsitaškiau, nes tik maže prausiau. Paspaudžiau krūtis - žiūriu bėga....


normalu, ne taip jau daug laiko praėjo nuo maitinimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 05 12, 19:02)
jūsų vaikiukai jau sėdi? nebandėt tų prilipinamų kėdučių į vonią?

sedi, bet nelabai tikiu,kad kedute pades, turime tokia, aisku pameginsim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 05 12, 09:54)
mano vaikai nemegsta maudytis, rekia, isterikuoja, net dreba. ka patartumet daryti, kad abi puses butu patenkintos, t.y. ir mamyte, kad vaika ismaude, ir vaikas, kad neisterikuotu, ramiai issimaudytu, aciu 4u.gif



o cia nuo gimimo taip ar tik dabar prasidejo?maniskiui gimusiam eidavo tokie priepuoliai bangomis,niekaip nesuprasdavau nei nudeginau nei uzgavau nei isgazdinau kazkaip su vandeniu,paskui daejo kad klykia kai istraukiu nes nori ilgiau maudytis doh.gif ,o seip budavo bliauna,dziaugiasi,bliauna,dziaugiasi nesuprasdavau,nekreipdavau demesio prasikeikdama maudziau,kol paaugo ir praejo,dabar su visom gietrutem varo i vandeni lotuliukas.gif o seip buna tokiu vaikuciu,kurie pvz isterikuoja kai galva plauni ir pan...tiesiog kazkas nepatinka jiems manau 4u.gif
Atsakyti
laba mergaites, siandien visa diena skaitineju ankstesni foruma, labai geru minciu ir patarimu radau. Auginu dvynukus, jiems uz savaites bus 3 men. MP dingo , kai su vienu maziuku papuoliau i ligonine, o ir tai nuo gimimo nusitraukinejau, nes jie gulejo inkubatoriuose, bet beda ta kad visada budavo MP ir misinukas, o dabar bandau misinuka nutaikyt, tai siaubas, atrodo vienam jau tinka, tada kitas spauna, ir taip jau 2 savaites, o ir viduriai abiem uzkietejo, be mamos pagalbos nedaro, rekia ir raitosi.

o gal yra kitu dvynuku mamyciu kurios mane paprotintu, ir pasidalintu ka ir kaip jus darote smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nanataa: 30 gegužės 2012 - 17:45
QUOTE(nanataa @ 2012 05 30, 18:44)
laba mergaites, siandien visa diena skaitineju ankstesni foruma, labai  geru minciu ir patarimu radau. Auginu dvynukus, jiems uz savaites bus 3 men. MP dingo , kai su vienu maziuku papuoliau i ligonine, o ir tai nuo gimimo nusitraukinejau, nes jie gulejo inkubatoriuose, bet beda ta  kad visada budavo MP ir misinukas, o dabar bandau misinuka nutaikyt, tai siaubas, atrodo vienam jau tinka, tada kitas spauna, ir taip jau 2 savaites, o ir viduriai abiem uzkietejo, be mamos pagalbos nedaro, rekia ir raitosi.

o gal yra kitu dvynuku mamyciu kurios mane paprotintu, ir pasidalintu ka ir kaip jus darote smile.gif mirksiukas.gif

mums irgi bedos buvo su mp ir misinuku. labai daug isbandem visokiu, galiausiai apsistojom ties aptamil rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nanataa @ 2012 05 30, 18:44)
dabar bandau misinuka nutaikyt, tai siaubas, atrodo vienam jau tinka, tada kitas spauna, ir taip jau 2 savaites, o ir viduriai abiem uzkietejo, be mamos pagalbos nedaro, rekia ir raitosi.

Gal aš kažko nesuprantu, bet kodėl jūs abu vaikučius būtinai norit maitinti tuo pačiu mišinuku? Gal ir nerasit tokio, kuris tiks abiems? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nanataa @ 2012 05 30, 18:44)
laba mergaites, siandien visa diena skaitineju ankstesni foruma, labai  geru minciu ir patarimu radau. Auginu dvynukus, jiems uz savaites bus 3 men. MP dingo , kai su vienu maziuku papuoliau i ligonine, o ir tai nuo gimimo nusitraukinejau, nes jie gulejo inkubatoriuose, bet beda ta  kad visada budavo MP ir misinukas, o dabar bandau misinuka nutaikyt, tai siaubas, atrodo vienam jau tinka, tada kitas spauna, ir taip jau 2 savaites, o ir viduriai abiem uzkietejo, be mamos pagalbos nedaro, rekia ir raitosi.

o gal yra kitu dvynuku mamyciu kurios mane paprotintu, ir pasidalintu ka ir kaip jus darote smile.gif mirksiukas.gif

semper firma turi neblogu variantu kietejantiems viduriams,tai semper bifido,perkat semper1 ir semper bifido ir i diena 2 kart duodad bifido kitus kartus semper 1,viskas susitvarkys,ir veliau liksit tik prie semper 1,mano mazylei jokie netiko,kietedavo arba isvis nepadarydavo, kol va sitaip pazaidziau su semper,ir dabar kuo puikiausiai maitinu semper 1 wink.gif
Atsakyti
kokiais kremukais vaikus tepat nuo saules? ar yra geru, kurie tiktu metuku maziukams? ir dar domina, kuo prausiat vaikucius, kazkaip jau nebevilioja manes johnsons baby muiliukas...aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 06 18, 19:35)
kokiais kremukais vaikus tepat nuo saules? ar yra geru, kurie tiktu metuku maziukams? ir dar domina, kuo prausiat vaikucius, kazkaip jau nebevilioja manes johnsons baby muiliukas...aciu smile.gif


Šiaip net patys gamintojai sako, kad kremai nuo saulės kūdikiams nepatartini, vaiką reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Tada ir kremo nereikia... ax.gif
Aš prausiu Neutral žėlė, o apsikakojusi sūbiniuką plaunu Faberlic vaikišku muiliuku.
Atsakyti