Įkraunama...
Įkraunama...

Geri servisai

QUOTE(lepidoptera_jl @ 2012 06 09, 21:48)
Na dėl galutinės kainos tai galima pasiginčyti dar, nes dyzelinas pats pigesnis ir mažesnės kuro sąnaudos. O remontas kažkiek brangesnis. Klabant apie variklius, tai jie irgi skirtingi būna. Jeigu mašina geros būklės ir variklis geras, tai kame problemos? Aišku, jeigu imti šlamštą, jis pigesnis kai perki, o paskui išlenda visokių problemų.
Kol kas, tjfu tjfu tjfu su variklių problemų neturėjom nei aš, nei vyras, nei draugai, kas važinėja su dyzeliais. thumbup.gif

kai naujos masinos-tada taip,jokiu problemu,mano kolegos irgi daugumoj su dyzeliais vazineja ir patenkinti,kas su naujais-negenda,kas su senais-patys pasiremontuoja... ax.gif bet ne visi tas naujesnes iperka,o perkant sena-nezinai,ant ko uzsirausi...dyzelinei reikejo tvarkyti varikli,kitai,benzininei-keiciau,po to kai svaistikliai per sonus islindo... ax.gif bet dabar turiu gera varikli is anglisko varianto,restauruota greiciu deze,vnz...kad ir senute masinyte,bet sutvarkyta ir vaziuoja puikiai...net iskaitant visas remonto kainas,vis tiek benzinines prieziura atsieina pigiau ir galutine kaina taip pat gerokai mazesne iseina (ypac turint galvoje tai,kad viska keiciu gerokai dazniau nei reiketu,ir dalis perku ne pigiausias,skyscius irgi-masina naudojama sportui,atitinkamai ir priziurima)...Dyzelis man pigiau nebuvo,kuro sanaudas iki 15l davarydavau,na,ne mano charakteriui dyzelis,ir ne sportiniam vairavimui,cia tik tiems,kas ramiai megsta... ax.gif Tiesa,jei tureciau tokia pacia masina su sudetingesniu,2l,varikliu,arba taip pat 1,6 bet su pilnu ipurskimu-galutine kaina iseitu didesne,nes brangesnes dalys ir remontas,bet is kitos puses-taupesni varikliai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 06 10, 11:24)
kai naujos masinos-tada taip,jokiu problemu,mano kolegos irgi daugumoj su dyzeliais vazineja ir patenkinti,kas su naujais-negenda,kas su senais-patys pasiremontuoja... ax.gif bet ne visi tas naujesnes iperka,o perkant sena-nezinai,ant ko uzsirausi...dyzelinei reikejo tvarkyti varikli,kitai,benzininei-keiciau,po to kai svaistikliai per sonus islindo... ax.gif bet dabar turiu gera varikli is anglisko varianto,restauruota greiciu deze,vnz...kad ir senute masinyte,bet sutvarkyta ir vaziuoja puikiai...net iskaitant visas remonto kainas,vis tiek benzinines prieziura atsieina pigiau ir galutine kaina taip pat gerokai mazesne iseina (ypac turint galvoje tai,kad viska keiciu gerokai dazniau nei reiketu,ir dalis perku ne pigiausias,skyscius irgi-masina naudojama sportui,atitinkamai ir priziurima)...Dyzelis man pigiau nebuvo,kuro sanaudas iki 15l davarydavau,na,ne mano charakteriui dyzelis,ir ne sportiniam vairavimui,cia tik tiems,kas ramiai megsta... ax.gif  Tiesa,jei tureciau tokia pacia masina su sudetingesniu,2l,varikliu,arba taip pat 1,6 bet su pilnu ipurskimu-galutine kaina iseitu didesne,nes brangesnes dalys ir remontas,bet is kitos puses-taupesni varikliai... ax.gif

Na tai apie mašinas, naudojamas sportui niekas nekalba. Aš su savo 1,9 TDi varikliu, 81 kw sunaudoju vidutiniškai apie 5,5 L dyzelio, na gal žiemą apie 6. Mano mašina irgi ne iš naujų, prižiūrima pastoviai, detalės visos geros, tepalai - tokie kokie turi būti. Vienu žodžiu, kam kas patinka, kas kaip važiuoja, čia tikrai ne diskusijų tema.
Būtų gerai, kad kas nors dar parašytų apie servisus minėtuose rajonuose, gal kas turi kontaktus.
Atsakyti
Vilniuje kol gyvenau, buvau labai patenkinta http://www.latransa.lt/ - važiavau pagal kolegės rekomendaciją. Kainos per daug nesikandžiojo, visada paskambindavo prieš taisydami, taip pat nuvažiavus surašytos atskirai būdavo kainos, kai keitė duslintuvą - net pademonstravo išimtą dalį... Nuvažiuodavau prieš darbą, palikdavau, vakare paskambindavo, ir pasiimdavau grįždama namo.
Atsakyti
Jei kam netyčia suges mašina, labai rekomenduoju autoserviso meistrą Tomą. Viską daro nebrangiai ir kokybiškai, pataisė net tai, kas mercedeso servisui atrodė nepataisoma smile.gif 8 655 70972 Čia garažiukai algirdo gatvėje Vilniuje smile.gif
Atsakyti
Mobilum servisas Taikos 111B Vilnius. Nebrangiai ima pagal mane uz darbus. bendravimas saunus. paskambina,papasakoja,pataria.. Svarbiausia tvarkingai atlieka vyrai darbus. smile.gif
Atsakyti
gal kam teko autosegroj elektronika tvarkyti?
Atsakyti
o man tai reikia masinoje magnetofona- radija pataisyti biggrin.gif gal kas Kaune zinot kas tuos dalykus ismano g.gif
Atsakyti
As savo masiniukus priziuriu Hitroje, Kaune ir kol kas patenkinta. Jie ten silpni elektros srityje, bet kitose visai bent jau man nieko... smile.gif
Atsakyti
Visuose servisuose dirba "kvalifikuoti meistrai" kaip ir čia įvardinta, o realiai tai tokių su žiburiu reikia ieškoti. Tsiranda rimtenė beda tai sugeba tik kvalifikuotai peciais patraukyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas žino automobiliu servisas klp kur dirba visa para, ar kur butu galima iškviesti jei mašina pagesta kelyje netiketai, avarini ar kaip ten?
Atsakyti
Sveiki. Gal kas turit atsiliepimu apie autorigeka, ateities gatvej?
Arba gal galit pasiulyt padoru servisiuka, kuriame atliktu ir kebulo darbus ir diagnostika ir pries tech.apziura kad sutvarkytu masina, ir dar man reikia, kad nuimtu raudona degancia oro pagalviu lempute, tech apziurai, paskui vel gali degti lotuliukas.gif
Labai pigiai neieskau, nes nemanau, kad padarys kokybiskai
Aciu uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(linute23 @ 2012 09 09, 10:23)
Sveiki. Gal kas turit atsiliepimu apie autorigeka, ateities gatvej?
Arba gal galit pasiulyt padoru servisiuka, kuriame atliktu ir kebulo darbus ir diagnostika ir pries tech.apziura kad sutvarkytu masina, ir dar man reikia, kad nuimtu raudona degancia oro pagalviu lempute, tech apziurai, paskui vel gali degti  lotuliukas.gif
Labai pigiai neieskau, nes nemanau, kad padarys kokybiskai
Aciu uz pagalba

Nepatariu schmoll.gif Apie ta servisa nieko gero negirdejau (isskyrus tai,kad gerus pinigus jama),o,be to,teko padeti i ji draugams masina nutempti,teisybe pasakius,pakraupus buvau kaip makaronus kabina (draugai technikoj "dun-dun"),po keliu dienu masina atsieme,tai iki namu siaip ne taip davaziavo,o daugiau ji is vietos nebepajudejo doh.gif Pinigus gerus paeme doh.gif
As pati rimtus darbus (pvz.,stabdziai) darausi servise prie namu, Autogoj,-apie klienta susiriete nesokineja,bet masinas daro gerai,visi kaimynai ten remontuojasi,blogu atsiliepimu negirdejau.Daro viska,iskyrus kebulinius.Kainos normalios,nekanda.As pati tai turiu dar kitu pigesniu "skyliu" remontams,bet jei reikia skubiai-varau i Autoga,situos drasiai galiu rekomenduot-darbu neprirasineja ir makaronu nekabina,pasitiketi galima thumbup.gif
Neblogi kebulistai dirba Kareiviu gatvej prie Endemiko garaze-pati ten tik antikorozine daline dariau,bet teko bendrauti,maciau,kaip dirba ir darbu rezultatus-kokybe tikrai neprasta,benroj sumoj-geras kainos ir kokybes santykis,makaronu irgi nekabina,klientu turi daug-jau vien tai daug ka pasako ax.gif
Atsakyti