Įkraunama...
Įkraunama...

Nerimas, įtampa, baimės

iSilva linkiu islikti stipriai ir nepaluzti. Rasai, kad nori kudikio, bet patarciau neskubeti. Nestumas gali pabloginti situacija, o ir vaistų vartoti negalima. Leisk sau atsigauti, patikek ateisiu metas kai pajusi, kad antidepresantu tau nebereikia, tada po mazu juos nutrauksi, pasitarusi su gydytoju. Nespausk saves ir atsipalaiduok :)

Atsakyti

Sveikutes :) 

Man nustatytas sis nelemtas sutrikimas :/ Siuo metu jokiu vaistu nevartoju (seniau buvo paskirti antidepresantai). Bet su lig kiekviena diena jauciu vis stipresni nerima (darbe, kai reikia kur nors skubeti ir siaip kartais atrodo nera priezasties, bet savijauta nebuna gera). Simptomai tokie, kad daznai jauciu itampa, spaudzia krutines srityje sirdies plote, pradeda skaudeti galva, buna ir sirdies permusimai. Daznai i galva lenda visokios negeros mintys, kad kazkas atsitiks mano artimiesiems ar man paciai.. Baisiai pavargau nuo to.. :/ Kai jau nebepakeliu tos busenos, isgeriu stipresniu raminanciu, tam kartui padeda, kita diena vel tas pats :(

Ar susidurete kuri nors su sia liga, kaip kovojate? Ar vienintele iseitis vaistai? Laukiu pasisakymu :)

Atsakyti
Nieko labai guodziancio negaliu pasakyti. Pagrinde vaistai (antidepresantai + raminantys), dar galima bandyti KET terapija, mindfulness technika, meditacija. Grupes terapija pvz man nepadejo. Kazkiek padeda individuali psichoterapija kur butu galima isbandyti mano anksciau minetas technikas.
Atsakyti

Man ir nustatytas nerimo sutrikimas. 2 metus geriau seroxat, lankau psichoterapija. Dabar pakeiciau darba, suzinojau apie tecio liga ir vel jauciu, kad sunku darosi..

Atsakyti
Sveikos merginos,
siūlau visoms ką kankina PA arba turite tą vadinamą vegetodistoniją, paskaityti knygą:
Андрей Курпатов Средтсво от вегетососудистой дистонии.

А. Курпатов книга

Aišku, kas supranta ir moka skaityti rusiškai. Tikrai verta perskaityti ir manau daug kas gal net atsisakys cheminių vaistų!!! Viskas mūsų galvoje. Tad skaitykit ir rekomenduokit kitiems smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Beja iš paprastų papildų labai gerai veikia mūsų vegetodistomniją,, tai:
GLICIN (yra pirkti mūsų vaistinėse, kainuoja kapeikas, bet tikrai padeda, net galima ir vaikams, kai jiems "ožiukai" būna smile.gif, daugiau galit apie jį pasiskaityti rusiškuose puslapiuose)
YPSILOHEEL, tai pat geras hemeopatinis preparatas, skirtas vegetosditonijai.
Žolelės: HANKINTATUKKU RELAXOR FORTE, jonažolių kapsulės, Valeradix Anti-Stress tabletitės, bijūnų tinktūra labai ramina.
Pagerkite mėnesį jonažolių, sukatžolių arbatą, taip pat neuro arbatą, ten kur yra sudėtyje rausvųjų pasiflorų žolės.

Būkime sveikos, laimongos ir ne nervuotos 4u.gif
Atsakyti