Įkraunama...
Įkraunama...

Del privalomos sveikatos patikros

Sveiki,as siame forume naujoke [smile.gif] Siuo metu laukiuosi jau 16 savaite,bet esu isvykus ir nesu pasidarius jokiu privalomu tyrimu,tik 10 savaite turejus ultra garsa,ir pasiskaiciau kad turejo buti padarytas jau ir kraujas ir slapimas ir 12-14 sav.rizikos veiksniu ir faktoriu ivertinimas,bijau kad nepakenkciau vaikeliui kaip nieko apie ji nezinau ir tyrimai nedaryti,nes grysiu tik po 3 sav.kad viska suzinociau.Gal kas galite patarti???
Atsakyti
QUOTE(kris123 @ 2012 07 06, 20:19)
Sveiki,as siame forume naujoke [smile.gif] Siuo metu laukiuosi jau 16 savaite,bet esu isvykus ir nesu pasidarius jokiu privalomu tyrimu,tik 10 savaite turejus ultra garsa,ir pasiskaiciau kad turejo buti padarytas jau ir kraujas ir slapimas ir 12-14 sav.rizikos veiksniu ir faktoriu ivertinimas,bijau kad nepakenkciau vaikeliui kaip nieko apie ji nezinau ir tyrimai nedaryti,nes grysiu tik po 3 sav.kad viska suzinociau.Gal kas galite patarti???


sveikai maitinčiausi ir nesukčiau galvos tas tris sav. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 07 06, 21:14)
sveikai maitinčiausi ir nesukčiau galvos tas tris sav. mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, man 6 savaite ir gine sake ateiti tik rugpjuti, kai man jau bus 10 sav. Cia ne per velai mane uzrase? Nes skaiciau, kad kai kurios jau 6 sav. pas gydytoja buna apsilankiusios. Labai nerimauju...
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2012 07 12, 15:51)
Mergaites, man 6 savaite ir gine sake ateiti tik rugpjuti, kai man jau bus 10 sav. Cia ne per velai mane uzrase? Nes skaiciau, kad kai kurios jau 6 sav. pas gydytoja buna apsilankiusios. Labai nerimauju...

man lygiai tas pats buvo 6 sva. yra labai mazai,todel padaro keliu savaiciu laukima kad viska tiksliau pamatytu
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2012 07 12, 12:51)
Mergaites, man 6 savaite ir gine sake ateiti tik rugpjuti, kai man jau bus 10 sav. Cia ne per velai mane uzrase? Nes skaiciau, kad kai kurios jau 6 sav. pas gydytoja buna apsilankiusios. Labai nerimauju...


tikrai yra normalu. del visu genetiniu tyrimu svarbiausia yra apsilankyti iki 13sav... tai 10sav pats laikas uzvest nestuke.gif knygai. 4u.gif
Atsakyti
Man irgi pasake ateiti del tyrimu 9-10 sav ax.gif
Atsakyti
Na, tada tyliai dziaugiames ir laukiam smile.gif 4u.gif
Atsakyti