Įkraunama...
Įkraunama...

Mormonai

Prieš kelias savaites užkalbino mane gatvėj mergina iš JAV irpasiūlė lankyti nemokamas anglų kalbos pamokas. Kadangi šiuo metu tikrai skubiai reikia patobulinti šnekamąją kalbą, du kartus jau buvau tose pamokose. Šiaip patiko, kalbama tikrai ne apie dievus bei religijas, bet vis tik iškilo klausimas: ar vėliau neprasidės verbavimas unsure.gif
Internete nieko neradau šia tema. Patys tie jaunuoliai misionieriai kažkaip labai neaiškiai kol kas užsiminė kas tas yra - murmonas. Tai vat gal kas ką žinot plačiau kas jie per vieni?
Atsakyti
QUOTE(Lemone @ 2006 04 26, 11:54)
Prieš kelias savaites užkalbino mane gatvėj mergina iš JAV irpasiūlė lankyti nemokamas anglų kalbos pamokas. Kadangi šiuo metu tikrai skubiai reikia patobulinti šnekamąją kalbą, du kartus jau buvau tose pamokose. Šiaip patiko, kalbama tikrai ne apie dievus bei religijas, bet vis tik iškilo klausimas: ar vėliau neprasidės verbavimas  unsure.gif
Internete nieko neradau šia tema. Patys tie jaunuoliai misionieriai kažkaip labai neaiškiai kol kas užsiminė kas tas yra - murmonas. Tai vat gal kas ką žinot plačiau kas jie per vieni?

Sveika, Lemone. smile.gif
Visų pirma, ne "murmonai", o mormonai - matyt todėl ir nepavyko nieko rasti internete. Paskaityti gali kad ir čia:
http://www.religija....ntent/view/256/
Jei domina plačiau, įrašyk "mormonai" tame puslapyje paieškos langelyje - išmes visą krūvą straipsnių. (Šiaip religija.lt yra bene objektyviausias virtualus informacijos šaltinis šiuo klausimu.)

Na o nuo savęs, kaip krikščionės, galiu pridurti tik tiek - tai, ką skelbia mormonai, yra visiškos erezijos ir geriau su tuo neturėti nieko bendro. O ir šiaip bandyti prisivilioti žmones tokiais dalykais, kaip kalbos kursai, nutylint pagrindinį savo veiklos tikslą - labai būdingas sektoms bruožas. Aišku žmogaus su tvirtais įsitikinimais nelabai įmanoma kažkaip "užverbuoti" (bent jau nenaudojant kokių psichotropinių medžiagų, ko, kiek žinau, mormonai lyg ir nepraktikuoja), bet jei tų įsitikinimų tikėjimo srity nelabai yra, ne taip ir sudėtinga susukti galvą - tai juk ir yra įvairaus plauko "misionierių" sritis.
Atsakyti
aaajėėėj kaip gėda, kad neteisingai pavadinau blush2.gif aš šitą žodį pirmą kartą išgirdau angliškai, prieš tas kelias savaites. tikrai niekad prieš tai nesu girdėjus. o jie taria "mūrmons". labai nefainai dabar doh.gif
Atsakyti
Vilniaus centre mormonai pastoviai renka aukas savo bažnyčiai. Sugalvoję tobulą melą: prašo aukoti paskaitoms už tyrą meilę...Man jie primena užhipnitizuotus robotus.
Atsakyti
ai lemone jau del tokios smulkmenos tai nesigėdyk, dar ne to esi prikalbėjus.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 26, 20:57)
Vilniaus centre mormonai pastoviai renka aukas savo bažnyčiai. Sugalvoję tobulą melą: prašo aukoti paskaitoms už tyrą meilę...Man jie primena užhipnitizuotus robotus.

Aukoti paskaitoms už tyrą meilę prašo ne mormonai, o munistai.
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad tyra meile "prekiauja" munistai smile.gif Man pastoviai siūlo "tvirtą santuoką" doh.gif Negi esu panaši į nelaimingai ištekėjusią? lotuliukas.gif
Atsakyti
Ai, tiksliai, munistai, Muno pasekėjai...
Galvoju, o kuo mormonai užsiima? Jie gal kokią Mormono knygą studiojuoja? g.gif Pradėjo painiotis man tie visi sektantai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 04 26, 21:56)
dar ne to esi prikalbėjus.


blink.gif laba diena. kažką jau maišai ryškiai
Atsakyti
nieko nemaišau, anksčiau buvai jole-pole.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 04 27, 13:47)
nieko nemaišau, anksčiau buvai jole-pole.


nu da gražiau. va čia jau kaip ir šmeižtas gaunasi, kai tokiais drabstaisi tiesos nežinodama. pačiai su jole pole teko susipešt. po to ji buvo Lemon vardu prisiregistravus (bet tas buvo jau tada, kai aš buvau patyręs narys LemonE). teip kad nereikia šnekėt nežinant mirksiukas.gif be abejo dar tau lieka galimybė ir pagal IP adresą per administratorių įsitikint, kad visiškai klysti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 27, 12:53)
Ai, tiksliai, munistai, Muno pasekėjai...
Galvoju, o kuo mormonai užsiima? Jie gal kokią Mormono knygą studiojuoja?  g.gif Pradėjo painiotis man tie visi sektantai... smile.gif


Kiek teko skaityti mormonai labai turtinga organizacija, cia daug rimciau negu sekta. Jeigu neklystu mormonu pradzia eina nuo tamplieriu ordino.
Atsakyti