Įkraunama...
Įkraunama...

Trakų darželiai

QUOTE(smilga79 @ 2013 04 16, 16:13)
As manau, kai gimsta vaikas reikia kuo skubiau ji uzrasineti, nes veliau kyla problemu, bent jau su ezereliu tai tikrai. As uzrasiau vaika dvieju men., tai mes buvom 17 eileje. Su Obelele paprasciau 4u.gif


Ne nuo to priklauso mirksiukas.gif
Priklauso labiausiai, ar metu pradzioje ar pabaigoje gimes vaikas mirksiukas.gif Kuo labaiu link metu pabaigos, tuo labiau reikia paskubeti.
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti mamyčių nuomonės apie Lentvario darželį "Svajonėlė".
Kaip ugdymo procesas? Ar auklėtojos uzsiima su vaikais?
Nes vis girdžiu labiau neigiamus atsiliepimus.
Ačiū už nuomones iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(wildpoppy @ 2014 07 02, 10:29)
Norėjau pasiteirauti mamyčių nuomonės apie Lentvario darželį "Svajonėlė".
Kaip ugdymo procesas? Ar auklėtojos uzsiima su vaikais?
Nes vis girdžiu labiau neigiamus atsiliepimus.
Ačiū už nuomones iš anksto.


Tie atsiliepimai matyt priklauso nuo daug ko...

Asmeniškai mes labai juo patenkinti, dukrai irgi viskas tiko/patiko, gaila, kad tik metus palankė, nes rudenį jau mokykla laukia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 02 liepos 2014 - 10:33
Sveikos. O mane domintų info apie S.Trakų darželį, mažiukų lietuvių grupę. Kaip auklėtojos? Kokie reikalavimai vaikams? Ar dažnos rinkliavos? Gal yra mamų, kurios 2015 planuoja leisti būtent į šį daržą?
Atsakyti
QUOTE(wildpoppy @ 2014 07 02, 10:29)
Norėjau pasiteirauti mamyčių nuomonės apie Lentvario darželį "Svajonėlė".
Kaip ugdymo procesas? Ar auklėtojos uzsiima su vaikais?
Nes vis girdžiu labiau neigiamus atsiliepimus.
Ačiū už nuomones iš anksto.

Nors mano vyresnioji lanko Šilą, bet aš apie Svajonėlę kaip tik, tik gerus atsiliepimus girdėjus. Darželis naujas, kolektyvas taip pat, auklėtojos iniciatyvios, kūribingos, sugalvoja vaikam įvairių įdomių veiklų, švenčių, užsiėmimų.
Atsakyti
Turbut i visus Trako rajono darželius galioja ta pati tvarka....

Bet man yra absurdiska, kad nuo 2013 m. pakeitus isakyma del priemimo i darzelius, prioritetine tvarka kaip ir nebeteko galios, Tik kas ketvirtas vaikas gali papulti pagal prioritetine tvarka...Jei esi daugiavaike, ar vienisa ir pan. daug nesitikek, bus anksciau uzsirasiusiu, tai jie ir papuls, o tu sukis kaip nori su savo vaikais...geriau negrizk i darba, imk pasalpas, reikalauk kompensaciju ir taip augink vaikus pati...Va taip musu valdzia pradejo galvoti...Kuo daugiau vaiku, tuo valstybei ju labiau nereikia...Man geda uz mano sali, kai matau kaip drauges nori po ketvirta vaika gimdyti Anglijoje, nes dziaugiasi ,kaip valstybe jais rupinasi, finansuoja...ner ka lyginti su musu valdzia ir poziuri i jaunas seimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skorpione: 17 liepos 2014 - 07:26
Sveikos smile.gif mes lankome gimnazijos darzeli, bet vasaros atostogu metu dukryte ejo i Svajonele. Pries vedant pasiskaiciau internetiniame ju psl, tai lyg ir patiko, plius aplinka grazi, viskas nauja. Bet pradejus lankyti, nei man, nei vaikui nepatiko. Kasdien su asarom palikdavau, aukletojos (bent jau taip pasirode) bijo nauju vaikuciu, kazkaip neprisileidzia, jokio svelnumo, fizinio kontakto... Jokio darbelio per 2 menesius dukryte namo neparnese, susidare vaizdas, kad vaikai nebuvo ugdomi, tiesiog priziurimi, ir tai - nelabai vykusiai, nes popu buvo daugiau per tuos du menesius, nei per visus metus kitam darzelyje... pasiteiravus apie vaiko diena, aukletojos labai nenorom pasakoja, vienu dviem zodziais atsakineja uzdarinedamos langus ir rakindamos duris. Toks vaizdas, kad ko cia prikibai, vaikas sveikas, gyvas, tai ir drozk namo, nes as irgi jau noriu eit... Nelabai supratau, ar taip cia tik vasarom buna, ar visus metus, bet ir nelabai domejausi, nes neaktualu smile.gif savo darzeliu esam labai patenkinti, dukra eina su didziausiu malonumu, aukletojos rupestingos, visada issamiai papasakoja tevams apie kiekviena vaikuti, apie tai, ka veike, ka valge ir t.t. Kasdien uzsiima kazkokia veikla, tai lipdymas, tai piesimas, tai sportas, sokiai, dainos ir t.t. Aisku, gal kazkam tas neauktulu, tiesiog svarbu, kad vaikas kazkur butu, kol tevai dirba.. biggrin.gif kaip kam
Atsiprasau, kad taip issipleciau smile.gif
Atsakyti

Sveiki,

 

Apie Svajonėlę.

Su dukra buvo viskas puikiai (darželis buvo naujai atidarytas, visas personalas stengėsi, visi buvo malonūs, miela/malonu buvo ten eiti), o va su sūnumi labai nusivylėme Svajonėlės darželiu... Kaip diena ir naktis. 
Vaikas kasdien su ašaromis buvo, nors šiaip mėgstantis bendrauti, linksmas berniukas. Rytais vidurius paleisdavo nuo streso net. Grupės auklėtojos be galo šaltos moterys, jokio švelnumo, pastoviai pakeltas tonas. Jei pasidomėdavau apie vaiko dieną, tai šiaip ne taip puse burnos kažką išlemendavo surūgusiu veidu. Viena auklėtoja beveik pastoviai staugė ant vaikų, vaikas iki šiol ją pamatęs parduotuvėje ar pan. apsiverkia. Kita amžiais surūgusi ir nepatenkina... Ir tie komentarai iš auklėtojų, kad: 'vaikų daug, o atlyginimas mažas'. Aš apšalusi. Yra baisu, kai žmonės dirba be pašaukimo... 
Nemažai tėvų taip pat nepatenkinti tos grupės auklėtojomis, bet bijo kalbėtis, kad neužsisėstų ant vaikų. Mes nusprendėme nebelankyti šio darželio, net man, suaugusiai moteriai nelabai norisi į tą pusę ir bežiūrėti... 

P.S. muzikos mokytoja nuostabi moteris, tokių tikrai reta. Labai atsidavusi savo darbui.
 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 15 vasario 2019 - 14:20