Įkraunama...
Įkraunama...

Trakų darželiai

Peržiūrėjau... Neradau.
Jei pražioplinau, atleiskit ax.gif
Gal yra nuomonių, patirties ir pan. apie Trakuose, Lentvaryje esančius darželius ? 4u.gif
Atsakyti
lentvario darzelis yra tikrai neblogas
Atsakyti
QUOTE(nnnata @ 2006 05 29, 12:42)
lentvario darzelis yra tikrai neblogas


Gal galėtum plačiau papasakoti? Dirbti ten ar vaikus vedi? 4u.gif
Atsakyti
Man irgi būtų labai įdomu sužinoti daugiau apie Lentvario darželį.
Beje, nuo kokio amžiaus ten vaikus priima?
Atsakyti
Nu nejaugi nėra nei vienos mamos iš Lentvario?
Kai užrašinėjau pernai, tai sakė yra ir 1,5 metų mergaitė ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
mane labai domina Traku darzeliai, uzrasiau i viena, kur buvo vietos nuo rudens, bet si rudeni dar nevesiu, gal kita. Papasakokite, kas lankote. Tik nepamenu pavadinimo. Tas, kuris maziau apkrautas. I viena kai paskambinau, tai trim metam i prieki vietu nera blink.gif
Atsakyti
Aš saviškęjau antra savaitė vedu į draželį Trakuose "Ežerėlis".Čia apie jį ko gero rašė ciobrelis 77, kad eilė didelė smile.gif Nes užrašiau į šį darželį kai dukrtyei buvo 6 mėn.
Šiaip kike girdėjau, kad ten eilė dirbtinai sudaryta, kad po to kyšius už priėmimą galima būtų imt, bet vistiek galvoju anksčiau užrašysiu.
O tas kitas kur yra tai ten su globinukais kartu grupėse vaikučiai būna.
O vedžiau tai aš į Ežerėlį, nes pati ten kažkada vaikščiojau, tai man ten labiau patinka. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos..Na as gyvenu Lentvaryje kol kas, smile.gif bet jau kitu metu rudeni planuoju vesti savo mazyle i darzeli...Ziuresiu kaip sia savaite susiklostys mano reikalai, jei atrasiu laisvo laiko, tai eisiu i darzeli pasidometi, pasidairyti ir galesiu tada brukstelt tai, ka pati suzinosiu...Bet viena pazystama, veda savo 3m dukryte i rusu ar lenku darza, vat tiksliai nepamenu, tai atsiliepia apie jos aukletoja labai teigiamai...Jos mazoji lanko ta grupe berods nuo 2m, tai sake ir valgyt pati ismoko ir ant puoduko sest per pora savaiciu..O ir labai kulturinga patapo biggrin.gif ...Be to, vaikas labai myli savo auklyte, nes sako labai uzsiima su vaikais...Tiesa, grupej yra viena aukletoja ir padejeja...O stai apie lietuviu grupe nieko gero negali pasakyt...Sako aukletoja nekokia....Taigi arba sia savaite arba kita brukstelsiu kai ka suzinosiu... ax.gif

Tiesa, dar planuoju pasidometi Grigiskiu darzeliu "Peledziukas", jis randasi vaziuojant is autostrados i Lentvari...Girdejau geras darzelis, bet labai daug vaiku, o tai jau nera labai gerai... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lieputė: 13 rugsėjo 2006 - 13:12
QUOTE(molli @ 2006 08 24, 16:39)
Aš saviškęjau antra savaitė  vedu į draželį Trakuose "Ežerėlis".Čia apie jį ko gero rašė ciobrelis 77, kad eilė didelė smile.gif Nes užrašiau į šį darželį kai dukrtyei buvo 6 mėn.
Šiaip kike girdėjau, kad ten eilė dirbtinai sudaryta, kad po to kyšius už priėmimą galima būtų imt, bet vistiek galvoju anksčiau užrašysiu.
O tas kitas kur yra tai ten su globinukais kartu grupėse vaikučiai būna.
O vedžiau tai aš į Ežerėlį, nes pati ten kažkada vaikščiojau, tai man ten labiau patinka. bigsmile.gif


geras...
as uzrasiau i "Obelele". Apie globinukus ne vienu zodziu direktore neuzsimine blink.gif
Nezinau, gerai cia, ar blogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciobrelis77 @ 2006 09 13, 21:30)
geras...
as uzrasiau i "Obelele". Apie globinukus ne vienu zodziu direktore neuzsimine blink.gif 
Nezinau, gerai cia, ar blogai g.gif



Nelabai norejau rasyti,nes labai drasko sirdi prisiminima, bet parasysiu... verysad.gif Pries gerus 5m tam darzelyje lankiausi, ten buvo globojama mano mazoji pussesere verysad.gif ....Kartu toj grupej buvo ir vaiku, kuriuos atveda teveliai....Nuo matyto vaizdelio as pasiurpau....KELI globinukai buvo tokie ziaurus ir bjaurus, kad man norejosi juos gerokai prilupti...Esu pries vaiku smurta bet kokiu atveju, nu bet ten... doh.gif atimineja is kitu vaikuciu zaislus, musa juos, buvau nupirkusi pusseserei ledu, sausainuku ir t.t...Tai tie globinukai paprasciausiai atejo ir is burnos isplese mazajai ledus....Zinoma, atemiau ledus is ju ir apibariau, tai jie soko ant manes, pradejo metytis smeliu, apsivardziuoti... blink.gif Aisku, as pussesere buvau nusivedusi nuo tu visu vaiku, aukletoja taip pasake....Aukletojos ten su jais ne kiek neuzsiima, ju nebara, todel kuo toliau tuo bjauresni tampa...Vaiksto murzini, neaptvarkyti, netgi tie vaikuciai kurie yra atvedami... doh.gif Tiesa, su vaikuciais kurie ramus, tai kazkaip pastebejau kitaip elgiasi, svelniau, ir labiau gal netgi priziuri...Oi, kaip sirdi suskaudo viska prisiminus... verysad.gif
Papildyta:
Kaip ir zadejau parasyti apie Lentvario darzelio lietuviu grupe...Tiesa, mane atkalbejo net ten eiti dometis juo... doh.gif Sake aukletojos skriaudzia vaikucius, nelabai priziuri...Jei eiciau, tai aisku direktore man to nepasakytu, nes gal ji ir pati to nezino.... g.gif O vat lenku grupe giria....Teks vaziuoti dometis Grigiskiu darzeliais... unsure.gif
Atsakyti
Apie Lentvario darzeli Silas smile.gif

Musu pirmoji lanke ji nuo 4 iki 6 metuku. Prisiminimai puikus aukletoja Genute buvo nuostabi. Virejos mano mergiotei kepe specialu kotleta, nes mesos nevalge, o tik plutele biggrin.gif
Antraja nusprendeme leisti prie vyresniosios mokyklos i berzyneli g.gif Pradejau leisti nuo 1.5 metuku. Pasibaisejau tuo berzyneliu del aplinkos ir paciu aukletoju. Parbegome i Lentvari smile.gif Mus vel labai maloniai prieme. Pradejau leisti i Peledziuku gr. blink.gif Gal buvo per maza (daug sirgo), gal aukletoju biolaikai nesutapo. Nenorejo Jore eiti. Tai buvo praejusiais metais. Nuo rugsejo vel bandome eiti. Zaviuosi zemuogiuku aukletojomis. Vaiku 19, visus apsokineja, mielos ir malonios. Jore pasilieka neverkdama, tuo esu labai patenkinta. Kasdiena pereinu visa darzeli ir matau, kaip su kitais vaikais elgiasi kitos aukletojos, tikrai nuostabu thumbup.gif Siame darzelyje tikrai dirba nuosirdus zmones, aisku, pasitaiko isimciu, bet kur ju nebuna. Na va. padariau reklama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mima @ 2006 09 22, 13:10)
Apie Lentvario darzeli Silas smile.gif

Musu pirmoji lanke ji nuo 4 iki 6 metuku. Prisiminimai puikus aukletoja Genute buvo nuostabi. Virejos mano mergiotei kepe specialu kotleta, nes mesos nevalge, o tik plutele  biggrin.gif
Antraja nusprendeme leisti prie vyresniosios mokyklos i berzyneli g.gif  Pradejau leisti nuo 1.5 metuku. Pasibaisejau tuo berzyneliu del aplinkos ir paciu aukletoju. Parbegome i Lentvari smile.gif Mus vel labai maloniai prieme. Pradejau leisti i Peledziuku gr.  blink.gif Gal buvo per maza (daug sirgo), gal aukletoju biolaikai nesutapo. Nenorejo Jore eiti. Tai buvo praejusiais metais. Nuo rugsejo vel bandome eiti. Zaviuosi zemuogiuku aukletojomis. Vaiku 19, visus apsokineja, mielos ir malonios. Jore pasilieka neverkdama, tuo esu labai patenkinta. Kasdiena pereinu visa darzeli ir matau, kaip su kitais vaikais elgiasi kitos aukletojos, tikrai nuostabu  thumbup.gif Siame darzelyje tikrai dirba nuosirdus zmones, aisku, pasitaiko isimciu, bet kur ju nebuna. Na va. padariau reklama  ax.gif


O kaip tas darzelis vadinasi i kuri dabar einate?...ir adresiuko reiketu...aciuks... 4u.gif
Atsakyti