Įkraunama...
Įkraunama...

Kompresinės kojinės

Man sigvaris kojiniu kulnas irgi isplyso

nusipirkau sigvaris kojinės ...ant dviejų kojų...
Prieš 7 dienas.... Pirkau... O šiandien dejausi ir isplyso prie tos gumos.... Šiandiena varysiu ... Bandysiu keisti.... Visgi ne 10lt kainuoja... kažkaip man sigvaris nekokia kojinės pradėjo gamint....
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 04 24, 10:33)
Man sigvaris kojiniu kulnas irgi isplyso

nusipirkau sigvaris kojinės ...ant dviejų kojų...
Prieš 7 dienas.... Pirkau... O šiandien dejausi ir isplyso prie tos gumos.... Šiandiena varysiu ... Bandysiu keisti.... Visgi ne 10lt  kainuoja... kažkaip man sigvaris nekokia kojinės pradėjo gamint....



o kaip jos galejo suplist tokioj vietoj? Su pirstinem movet? o kas del kulnu, tai man kaip tik dabar suplyso, sudilo smile.gif bet jau beveik metai nesiojimo kasdien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kroupelyte @ 2013 04 24, 17:28)
o kaip jos galejo suplist tokioj vietoj? Su pirstinem movet? o kas del kulnu, tai man kaip tik dabar suplyso, sudilo smile.gif bet jau beveik metai nesiojimo kasdien smile.gif

Na as jau 5 metus nesioju ju gamybos kojines. tikrai zinau,kaip jas reikia detis. su pirstinem as jas deduos.
matyt blogai pasiuta buvo.
nes seip pakeite man ja. mirksiukas.gif
kiek turejau kojiniu nei viena tokioje vietoje nebuvo plysus.
uzsidejau..norejau guma ta pataisyt.. ir vos timptelejau..issiro viskas.. bet taip negraziai.kaip buna petkelnes suplysta.. ir viskas nuejo ... pakeite .rami galva. unsure.gif
Papildyta:
man kulnas greiciau kazkodel sudyla. mazdaug gal po 3-4 men...kiekviena diena nesiojimo.
nustebo pardaveja.o as kaip nustebau.issigandau..kad dabar dar ir nepakeis.. unsure.gif 120lt i siuksledeze..
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 04 24, 20:20)
Na as jau 5 metus nesioju ju gamybos kojines. tikrai zinau,kaip jas reikia detis. su pirstinem as jas deduos.
matyt blogai pasiuta buvo.
nes seip pakeite man ja.  mirksiukas.gif
kiek turejau kojiniu nei viena tokioje vietoje nebuvo plysus.
uzsidejau..norejau guma ta pataisyt.. ir vos timptelejau..issiro viskas.. bet taip negraziai.kaip buna petkelnes suplysta.. ir viskas nuejo ... pakeite .rami galva. unsure.gif
Papildyta:
man kulnas greiciau kazkodel sudyla. mazdaug gal po 3-4 men...kiekviena diena nesiojimo.
nustebo pardaveja.o as kaip nustebau.issigandau..kad dabar dar ir nepakeis.. unsure.gif 120lt i siuksledeze..



na, pakeist tai turejo, nes joms suteikiama 6 men garantija
Atsakyti
QUOTE(kroupelyte @ 2013 04 25, 07:55)
na, pakeist tai turejo, nes joms suteikiama 6 men garantija

Sake:
seip mes ju nekeiciam.
Atsakyti
Ką manote apie kompresines masažines blauzdines?

ps: gal yra tema apie gelius tinstančiom kojom?
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 04 26, 00:46)
Sake:
seip mes ju nekeiciam.


sakyt gali daug ka smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Jau turiu kompresines masažines blauzdines. Tikrai komfortiškai kojos jaučiasi. Net po šiltos aktyvios dienos nesijaučia nuovargio. Blauzdinės puikiai telpa ir po plonyčiais vasariniais džinsais, nesimato niekaip kad ant blauzdų kažkas papildomai yra. Jau galvoju apie antrą porą pamainymui smile.gif
Atsakyti
nesioju TONUS.LV firmos tai yra latviskos kompresines kojines modeliuka 0402 labai patinka ir atitinka kokybe .dar yra geras ju modeliukas 0403 be pirstu.
pasizvalgykit sios firmos tikrai gera produkcija smile.gif
Atsakyti
Turi ir kitos firmos modeliukų be pirštų, su masažiniais burbuliukais po padu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grazkexxx @ 2013 05 12, 20:11)
nesioju TONUS.LV firmos tai yra latviskos kompresines kojines modeliuka 0402 labai patinka ir atitinka kokybe .dar yra geras ju modeliukas 0403 be pirstu.
pasizvalgykit sios firmos tikrai gera produkcija smile.gif


o as to paties pasakyt apie sios firmos kojiniu kokybe negaleciau. labai prastos sad.gif
Atsakyti
Sveikos, mane tai sužavėjo kompresines kojines iš Herba. Išbandžiau kelis variantus. Labai patiko Marilyn modeliukas. O kai buvau nėščia išmėginau Wonder model maman tikrai rekomenduoju. Man jos gan ailgai laik osakyčiau, tik tikrai nerizikuoju dėti į skalbimo mašiną, nors kaip ir daugelis rašo, kad galima. Ir be to tas pirmasias kur minėjau jau nešioju/turi umetus ir tikrai dažnai labai deduosi, žinoma prižiūriu, rankytėmis plaunu ir manau kad dar metus tikrai tarnaus smile.gif Gal kažkas atras kažką irgi, pasidalinkyte. Beje išbandžiau ir tas SIGVARIS na nežinau, atrodo moku rūpintis trūbais, bet tarnavo mažiau nei pusmetį :/
Atsakyti