Įkraunama...
Įkraunama...

Utenos mamų kampelis

QUOTE(finta @ 2012 11 14, 11:31)
Butu viskas kaip ir ciki, bet ir vel prasideda pykinimai, nemalonus skonis burnoj ka bevalgyciau, mane tai vargina kazkaip unsure.gif Neber jegu, pardej pavaikstau ir krypuoju kaip antis, atrodo skauda visur. Su dukra to nebuvo.
Kiek jau cia beliko, pora menesiuku, o dar kiek darbu reikia nuveikt doh.gif
Beje, per paskutini echo pagaliau patvirtino, kad vistik auga berniukas wub.gif

sveikinam su berniuku wub.gif
taip sunku puškuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2012 11 14, 11:33)
sveikinam su berniuku  wub.gif
taip sunku puškuot  4u.gif

Aciu 4u.gif
Ale kai gims mergyte, ot bajeris bus smile.gif Kazkaip kol negime, tol man nesitiki dar.
Atsakyti
QUOTE(finta @ 2012 11 14, 11:36)
Aciu 4u.gif
Ale kai gims mergyte, ot bajeris bus smile.gif Kazkaip kol negime, tol man nesitiki dar.

taip irgi buna, ypač jei musu uteniškiai sako ka mato lotuliukas.gif o poliklinikoj ten išvis nieko nemato doh.gif
taip kas bus tas, svarbu sveikas vaikutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2012 11 14, 11:41)
taip irgi buna, ypač jei musu uteniškiai sako ka mato  lotuliukas.gif  o poliklinikoj ten išvis nieko nemato  doh.gif
taip kas bus tas, svarbu sveikas vaikutis  wub.gif

ne tik uteniškiai, bet ir Vilniuj privačioj klinikoj man sakė kad mergyte, o Utenoj n kartu sakyta kad mergyte lotuliukas.gif kvatojaus ilgai kai po gimdymo sūnus gimė, aš tai pati žinojau, mano nuojauta visada tą man sakė, bet aplinkniai niekaip netikėjo, visgi daktarai su savo echoskopais lotuliukas.gif
finta- linkiu kad būtų berniukas 4u.gif o jei ir ne berniukas-sesutė-bus irgi faina wub.gif svarbiausia kad būtų sveikas 4u.gif
Sveikos 4u.gif
mes jau baigiam išsigydyti abiejų ausyčių uždegimus ax.gif ačiū D, kad tokiais atvėjais yra antibijotikai....kartais jie tikras blogis, bet kartais be jų-ne kas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2012 11 14, 11:41)

taip kas bus tas, svarbu sveikas vaikutis  wub.gif



QUOTE(braske09 @ 2012 11 14, 12:12)
svarbiausia kad būtų sveikas 4u.gif


drinks_cheers.gif
Man genetike Vilniuj sake, kad berniukas, nors tebuvo 12 sav., paskui Utenoj - mergyte mate, o va dabar jau berniuku pavirto. Tik man paciai atrodo, kad berniukas, nu nelimpa nieks mergytei, nei vardas, nei roziniai drabuzeliai. Kas bus, tas, svarbiausia sveikas ir grazus tik tegul buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(finta @ 2012 11 14, 12:54)
drinks_cheers.gif
Man genetike Vilniuj sake, kad berniukas, nors tebuvo 12 sav., paskui Utenoj - mergyte mate, o va dabar jau berniuku pavirto. Tik man paciai atrodo, kad berniukas, nu nelimpa nieks mergytei, nei vardas, nei roziniai drabuzeliai. Kas bus, tas, svarbiausia sveikas ir grazus tik tegul buna smile.gif

kad genetikai suklystu nelabai tikisi bigsmile.gif o mamos nuojauta geriausiai žino
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 14 lapkričio 2012 - 13:15
QUOTE(aura. @ 2012 11 14, 13:15)
kad genetikai suklystu nelabai tikisi  bigsmile.gif o mamos nuojauta geriausiai žino



Buna ir taip doh.gif girdejau toki atveji aplinkoj.

O man Utenos gydytoja abu kartus pataike, kad mergaites, bet jos ir ilgai nesirode, o pasirode tik po vieninteli karta.

Visu svarbiausia, kad viskas butu gerai.
Atsakyti
QUOTE(finta @ 2012 11 14, 13:54)
Man genetike Vilniuj sake, kad berniukas, nors tebuvo 12 sav., paskui Utenoj - mergyte mate, o va dabar jau berniuku pavirto. Tik man paciai atrodo, kad berniukas, nu nelimpa nieks mergytei, nei vardas, nei roziniai drabuzeliai. Kas bus, tas, svarbiausia sveikas ir grazus tik tegul buna smile.gif


labai grazi gimdymo data thumbup.gif

man kai padare ekoskopu klecku foto, biggrin.gif tai abejoniu nekilo kad bus bernaitis, ten jau ir nieko neismananciam apie seseliu moksla, viska skaip ant delno buvo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Ievute sveikinam su 2 gimtadieniu user posted image
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Aš irgi kaip jaunas mėnulis čia....

QUOTE(finta @ 2012 11 14, 13:54)
drinks_cheers.gif
Man genetike Vilniuj sake, kad berniukas, nors tebuvo 12 sav., -


Man genetikė irgi labai anksti pasakė, kad mergaitė ir dar putytės foto davė lotuliukas.gif Kažkaip buvau garantuota ir ent neabejojau:) O Utena nei pirmo nei antro nematė ir net nemėgino kažką burti thumbup.gif

QUOTE(aura. @ 2012 11 17, 10:21)
Ievute sveikinam su 2 gimtadieniu user posted image


Pavėluotai dėkoju už sveikinimus ir pavėluotai vaišinu mūsų gimtadienio tortuku. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image

Taip pat Milytei siunčiam pavėluotus sveikinimus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musyte24: 28 lapkričio 2012 - 13:29
Sveikos 4u.gif
pavėluotai sveikiname gimtadieninkes 4u.gif biggrin.gif

Mes atrodo neblogai, išsivadavom iš ausų uždegimų, buvom atkritę, tai dar pakostim šiek tiek, pasloguojam, tai nuo darželio susilaikom smile.gif Kol mamka įnikus į darbo paieškas, egzaminų laikymą, tai mažius su manim namuose tupi.Kartais ir labai nervuoja, bet pasipykstam ir vėl susitaikom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2012 11 28, 14:49)
Sveikos 4u.gif
pavėluotai sveikiname gimtadieninkes 4u.gif  biggrin.gif

Mes atrodo neblogai, išsivadavom iš ausų uždegimų, buvom atkritę, tai dar pakostim šiek tiek, pasloguojam, tai nuo darželio susilaikom smile.gif Kol mamka įnikus į darbo paieškas, egzaminų laikymą, tai mažius su manim namuose tupi.Kartais ir labai nervuoja, bet pasipykstam ir vėl susitaikom smile.gif


Sveikit greičiau, nes grupėje tik 5-6 vaikučiai būna smile.gif
Atsakyti