Įkraunama...
Įkraunama...

Nebenoriu savo vyro

QUOTE(breezee @ 2012 08 02, 15:14)


Tiesiog baisu, kad jei pasakysiu kad ji palieku, jis man neleis issivezti atgal i Lietuva vaika.



Jūsų problema yra Jūsų baimės. O iš čia ir susitaikymas su esama situacija. Jūs esate MAMA ir nėra priežasčių kodėl vyras galėtų iš Jūsų atimti vaiką. Jei taip atsitiktų, galite kreiptis į vietinę policiją.
Atsakyti
QUOTE(breezee @ 2012 08 02, 16:16)
Aplamai baisu, nes nesuprantu, ar taip imanoma, kad per menesi vyras sumenkintu moteri kaip asmenybe ir visa meile ka jauciau, paverstu vos ne neapykanta. Ar taip imanoma?


buna tokiu, parode tikraji veida blink.gif
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2012 08 02, 15:15)
jei jau karta pakele ranka, tai pakels ranka dar ne viena karta smile.gif  geriau nuo tokio begt kuo anksciau schmoll.gif

Antras kartas buvo pries savaite, kad uzsimojo, bet taip ir netrenke. Po to jau savaite kaip nesikalbam.
Atsakyti
QUOTE(breezee @ 2012 08 02, 15:17)
Antras kartas buvo pries savaite, kad uzsimojo, bet taip ir netrenke. Po to jau savaite kaip nesikalbam.



tai jei tik tiek pasekmių tesulaukia - tai bus dar ir dar vienas kartas.
Atsakyti
QUOTE(Publicum47 @ 2012 08 02, 15:17)
Jūsų problema yra Jūsų baimės. O iš čia ir susitaikymas su esama situacija. Jūs esate MAMA ir nėra priežasčių kodėl vyras galėtų iš Jūsų atimti vaiką. Jei taip atsitiktų, galite kreiptis į vietinę policiją.

Kaip su ta baime kovoti? Kokius 90 proc esu pasiryzusi palikti ji, bet nezinau kaip tai padaryti, nes jis geras tevas musu vaikeliui, bet man kaip partneris ne.
Papildyta:
QUOTE(Publicum47 @ 2012 08 02, 15:19)
tai jei tik tiek pasekmių tesulaukia - tai bus dar ir dar vienas kartas.

Todel ir stengiuosi jau savaite su juo nesisneketi, kad vel nekiltu konfliktai, kuriu pasekme akivaizdi gali buti. Gal todel net ir bijau uzsiminti apie skyrybas
Atsakyti
QUOTE(breezee @ 2012 08 02, 15:20)
Kaip su ta baime kovoti? Kokius 90 proc esu pasiryzusi palikti ji, bet nezinau kaip tai padaryti, nes jis geras tevas musu vaikeliui,  bet man kaip partneris ne.



Per kurią vietą Jūs tai pastebėjote?? blink.gif blink.gif Kad pinigų duoda?? Tėvas - yra žmogus, kuris turės savo pavyzdžiu parodyti savo sūnui, kad moterį reikia gerbti. Kažkaip aš to pavyzdžio čia neįžvelgiu.
Atsakyti
QUOTE(breezee @ 2012 08 02, 16:22)
Kaip su ta baime kovoti? Kokius 90 proc esu pasiryzusi palikti ji, bet nezinau kaip tai padaryti, nes jis geras tevas musu vaikeliui,  bet man kaip partneris ne.
Papildyta:

Todel ir stengiuosi jau savaite su juo nesisneketi, kad vel nekiltu konfliktai, kuriu pasekme akivaizdi gali buti. Gal todel net ir bijau uzsiminti apie skyrybas


Paprasciausiai nusipirk bilietus, susikrauk smutkes ir pasakyk, kad isvaziuoji. Jeigu grasins ar mus, iskart kviesk policija.
Atsakyti
QUOTE(Publicum47 @ 2012 08 02, 15:23)
Per kurią vietą Jūs tai pastebėjote?? blink.gif  blink.gif  Kad pinigų duoda?? Tėvas - yra žmogus, kuris turės savo pavyzdžiu parodyti savo sūnui, kad moterį reikia gerbti. Kažkaip aš to pavyzdžio čia neįžvelgiu.

Gal bendravime su vaiku ir geru elgesiu su juo. Net nezinau, dabar pagalvojau, kad vaikeli auginau beveik 2 metus viena, be jo pagalbos, nes jis uzdarbiaudavo Danijoje, ir grizdavo kas keturis menesius. Pinigeliu beveik is jo ir nematydavau, nes atidavinejo savo bauda. Gal buvau kvaila kad jau tada jo nepalikau, bet dabar matyt dar sunkiau nes prisirisau prie jo.
Atsakyti
QUOTE(breezee @ 2012 08 02, 15:27)
Gal bendravime su vaiku ir geru elgesiu su juo. Net nezinau, dabar pagalvojau, kad vaikeli auginau beveik 2 metus viena, be jo pagalbos, nes jis uzdarbiaudavo Danijoje, ir grizdavo kas keturis menesius. Pinigeliu beveik is jo ir nematydavau, nes atidavinejo savo bauda. Gal buvau kvaila kad jau tada jo nepalikau, bet dabar matyt dar sunkiau nes prisirisau prie jo.



Atsiprašau žinoma už tiesmukumą, bet kodėl būtuoju laiku??? g.gif g.gif Tai kad niekas ir nerodo, kad "protingumu" suspinduliavote. Va kai imsitės veiksmų, kaip apsaugoti save savo vaiką ir Jūsų ateitį - tada taip, o dabar tai tėra šnypštimas į tuščią kibirą.
Atsakyti
Na noriu jusu paklaust: ar Jus noretumete, kad Jusu sunus butu toks pat smurtautojas kaip ir Jusu vyras? Juk tokius dalykus dazniausiai vyrai atsinesa is seimos. Jeigu tevas smurtautojas, tai sunus irgi buna toks, o jei dukra, tai amzina auka. Ar jus to linkite savo sunui??
Atsakyti
QUOTE(Publicum47 @ 2012 08 02, 15:31)
Atsiprašau žinoma už tiesmukumą, bet kodėl būtuoju laiku???  g.gif  g.gif Tai kad niekas ir nerodo, kad "protingumu" suspinduliavote. Va kai imsitės veiksmų, kaip apsaugoti save savo vaiką ir Jūsų ateitį - tada taip, o dabar tai tėra šnypštimas į tuščią kibirą.

Neatsiprasinekite, bet is tikruju man tokiu zodziu ir reikia, kad igauciau pasitikejima savim, kad galiu tai padaryti.
Papildyta:
QUOTE(moske_poske @ 2012 08 02, 15:32)
Na noriu jusu paklaust: ar Jus noretumete, kad Jusu sunus butu toks pat smurtautojas kaip ir Jusu vyras? Juk tokius dalykus dazniausiai vyrai atsinesa is seimos. Jeigu tevas smurtautojas, tai sunus irgi buna toks, o jei dukra, tai amzina auka. Ar jus to linkite savo sunui??

Be abejo, kad nenoriu. Tik nezinau, kaip pradeti tas skyrybas. Ka jam pasakyti? SKIRIAMES? PALIEKU TAVE? NEBENORIU TAVES?

Juokinga, bet esu tikrai kvaila, nes man gaila mano vyro ir nebenoriu but su juo ir nenoriu, kad vaikas augtu su tokiu pavyzdziu.
Atsakyti
O nėra mieste kur gyveni kokio pagalbos moterims centro, gal bandyk ten kreiptis? Kalbi angliškai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvate: 02 rugpjūčio 2012 - 15:39