Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Na ka mergaites tęsiam:)
Papildyta:
Klausimas toms, kurios iesko namų tvarkytojų. Pvz, parasėt skelbimą ir po kurio laiko sulaukiat daug skambuciu. Kaip atrenkat ta vienintelę is daugumos, kokiai reiktu būti, kad išrinktumėt? Juk tikrai nezinot kaip ji atlieka savo darbą, per pokalbį galima bet ką pasakyti, kad pati geriausia namų tvarkytoja
Atsakyti

sveikos 4u.gif , norėjau pasiteirauti, su kuo valote plytelių tarpelius?
Atsakyti

 i 
Primenu, kad čia nėra skelbimų lenta, todėl paieškų/pasiūlų skelbimai bus trinami.
Skelbimus galite skelbti čia http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...653981&st=0
Atsakyti
Laba diena. Kokia butu kaina Kaune sutvarkyti naujos statybos namus: nuvalyti dulkes, sutvarkyti virtuve, 2 tualetai, vonia, dusas, isvalyti grindis ~180 kv. Dekui uz atsakyma.
Atsakyti
Kiek papildomai mokate už langų valymą?
Atsakyti
sveiki, labai atsiprasau moderatorių kad rasau cia, taciau ten kur skelbimai tai tokios temos nera ir ji ten merdetu o cia kaip matau vyksta gyvenimas ir galiu rasti tai ko man reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 24 rugsėjo 2012 - 18:26
Aš net nerandu kur ta tema, kur galima paskelbti, kad ieškau namu tvarkytojos.
Atsakyti
Dar kartą labukas smile.gif , tik šį kartą jau kelis kartus atnaujintoje temoje, matau, kad daugeliui ji iki šiol aktuali, tai suprantu ir iš jūsų skambučių ir iš laiškų į a.ž. Tai, kad jums reikia namų tvarkytojos, galite duoti žinią ir šioje temoje. Ieškančios darbo, manau, pačios atrašys. Tik patarimas ieškančios namų tvarkytojos, parašykite, kaip dažnai jus reikia pagalbininkės, kartą per savaitę, porą kartų ar kartą per mėnesį, nes paprastai nuo to priklauso kaina, taip pat ar tai yra namas, ar butas ir koks tai miesto rajonas, ar namas yra mieste, ar už miesto. Galite dar parašyti ir ko tikitės, t.y. dėl patalynės, šaldytuvo, rūbų lyginimo ir pan. Visa ši informacija yra būtina tam, kad namų tvarkytoja priimtų sprendimą dėl pagalbos jums. Paprastai geros namų tvarkytojos turi savo pastovius užsakovus, pas kuriuos darbuojasi eilę metų ir nekeičia jų, kadangi savaitė turi 5 darbo dienas, kokybiškai per dieną galima sutvarkyti ne daugiau kaip 1 namą. Atsiradus laisvai darbo dienai, t.y. išvykus šeimininkams ar pastariesiems susidūrus su piniginiais sunkumais, paprastai tokia namų tvarkytoja pati renkasi sau kitus darbdavius. Su šios kategorijos namų tvarkytojomis šeimininkėms būna lengviausia. Tiesa, jų paslaugos paprastai būna brangesnės nei studenčių, laikinų bedarbių, papildomai norinčių užsidirbti moteriškių, pensininkių ir pan. Taigi, jei manote, kad namų tvarkytojos jums reikės pastoviai, nenorite jokių papildomų rūpesčių dėl svetimo žmogaus savo namuose, rinkitės žmogų, kuriam tai būtų pagrindinis darbas. Jei norite laikinos pagalbos ir netingite pati visko kontroliuoti, galite susirasti ir pigesnį variantą. Tai tiek šiam kartui patarimų, jei reikės pagalbos rašykite į a.ž., arba 865592266. Tiesa, ką nors parekomenduoti tvarkyti jūsų namuką kol kas galiu tik Vilniuje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 09 02, 20:36)
 i 

Skelbimus galite skelbti čia http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...653981&st=0



QUOTE(spesRuta @ 2012 09 16, 20:38)
sveiki, labai atsiprasau moderatorių kad rasau cia, taciau ten kur skelbimai tai tokios temos nera ir ji ten merdetu o cia kaip matau vyksta gyvenimas ir galiu rasti tai ko man reikia.



QUOTE(ERA @ 2012 09 17, 16:36)
Aš net nerandu kur ta tema, kur galima paskelbti, kad ieškau namu tvarkytojos.

Atsakyti
sveikos smile.gif

kaip suprantu, čia lankosi ir dirbančios namų tvarkytojos ir tos, kurios jas pasisamdo. Gal kuri galėtumėt pasakyt - ar noriai važiuoja namų tvarkytojos iš miesto į rajoną?..

šiuo atveju kalba eina konkrečiau apie Nemenčinę - vietoj ieškot namų tvarkytojos aš net neįsivaizduoju, kaip galėčiau. ir neseniai palyginus ten gyvenu, ir nuo vyro tėvų tektų slėpt (biggrin.gif ).

o tvarkymas tai būtų apytiksliai kartą į 2-3 mėn, į ką įeitų langų/veidrodžių valymas (yra šuo, bus ir vaikas), orkaitė, mikrobangė, grindų geresnis plovimas (plytelių tarpai), vonia/wc
Atsakyti
Merginos kaip frebenbok valytojos dirba? Gal teke kazkam susidurti? Siaip reikia valutojos man verkiant jau doh.gif viena karta per savaite nuolatos, namas dvieju aukstu apie 150 m2 valomo ploto smile.gif
Atsakyti
[quote=mergina05,2012 10 08, 16:01]
Merginos kaip frebenbok valytojos dirba? Gal teke kazkam susidurti? Siaip reikia valutojos man verkiant jau doh.gif viena karta per savaite nuolatos, namas dvieju aukstu apie 150 m2 valomo ploto smile.gif

Na kiek žinau frekenbok valytojos, tai valymo firmos valytojos, dirba jos kaip ir kiekvienoje valymo firmoje, t.y. gauna sutartą atlyginimą iš valymo firmos, kuris nėra didelis, kadangi dalis jūsų pinigėlių eina valymo įmonei.
Visada geriau dirba tos namų tvarkytojos, kurios dirba pas jus tiesiogiai, kadangi jos yra labiau suinteresuotos išlaikyti gerus ir pastovius santykius su šeimininkėmis, užsirekomenduoti, nesugadinti savo gero vardo. Valymo įmonių valytojos turi kiek kitokį požiūrį, t.y. jos dirba ne jums, o valymo įmonei, netekus vieno objekto valymo įmonė joms parūpina kitą, be to ir darbo užmokestis skiriasi. smile.gif Galiu tai teigti, kadangi ne vienus metus turiu reikalų su valymo įmonėmis ir jų valytojomis. Taip pat gana daug bendrauju ir su namų tvarkytojomis, bei jų šeimininkėmis. Taigi spręskite pačios biggrin.gif . P.S. jei ką parašykite kur jūsų namukas, gal galėsiu jums kažką parekomenduoti iš šiuo metu ieškančių darbo namų tvarkytojų. smile.gif

Papildyta:
[quote=zalia-raudona,2012 10 02, 12:58]
sveikos smile.gif

kaip suprantu, čia lankosi ir dirbančios namų tvarkytojos ir tos, kurios jas pasisamdo. Gal kuri galėtumėt pasakyt - ar noriai važiuoja namų tvarkytojos iš miesto į rajoną?..

Na mano pažystamos namų tvarkytojos visos vairuoja ir jei sąlygos tinka, mielai važiuoja į aplinkinius rajonus. Taip pat yra ir važinėjančių į Nemenčinę iš Vilniaus, parašykite į a.ž. kiek kartų per mėnesį ar savaitę reikia pagalbos ir kokia namo kvadratūra. T.y. kiek kambarių ir san. mazgų. Jei dar neradote, duosiu kontaktus namų tvarkytojų, dirbančių toje pusėje. Jei reikės ir mamyčių pas kurias jos dirba, kontaktus. smile.gif
Atsakyti