Įkraunama...
Įkraunama...

Meškinas Pasakorius

Sveikos 4u.gif

Kokie Jusu atsiliepimai apie Meskina pasakoriu, kuris seka penkias pasakas lietuviu kalba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo YellowJacket: 26 rugsėjo 2012 - 20:40
O kaip tas meskinas atrodo, kokias pasakas seka g.gif
Dar tokio neteko matyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 28 rugsėjo 2012 - 09:33
Aš ir mačiau šį meškiną. parduotuvėj. tik nepriėjau apžiūrėti blush2.gif vat įdomu, kokias pasakėles seka, kaina buvo lyg 69lt g.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
Meškinas pasakorius. Žino daug įdomių pasakų.
1. Lekiantis laivas

2. Du broliai ir nelaimė

3. Dangus griūva

4. Aukso nevalgysi

5. Vargšas ir besotis
Instrukcija: Mano letenėlėse ir pilvelyje yra mygtukai. Paspausk bet kurį iš jų ir klausykis 5 skirtingų pasakėlių. Tu gali sumažinti ir padidinti garsą. Tu gali visiškai sustabdyti sekamą pasaką arba gali įjungti pauzę ir baigti klausyti kai panorėsi.
Atsakyti
Ir as vakar prabedom maciau Vilniaus Akropolio vienoje zaislu parduotuveje., Nejau paziureti, nes su dviem vaikais buvau, nenorejau, kad paskui zystu rolleyes.gif
O kaina tai visai dar normali smile.gif Idomu kas gamintojas ir ar yra garantija 4u.gif
Atsakyti
jo ir as maciau tik Lietuvos paste ir jis kazkodel rusiskas buvo doh.gif bet irgi neciupinejau, \
kaina tai tikrai normali ir jei dar bus galima per nuolaidas isigyti tai isvis thumbup.gif
Atsakyti
Na nezinau, ar vaikui reikai tokio zaislo g.gif
Mums turejome knyga, kurioje paspaudus mygtuka buvo sekama pasaka (berods Pagrandukas buvo). Tai nusibodo labai greitai. O ir siaip netycia paspaudus pradedavo sekti ( tai pats kaip su Fisher-price suniuku - nepastebi, atsisedi, i jis tau- As tave myliu biggrin.gif )
Daug geriau paimti knyga ir paskaityti pasaka. ax.gif
Atsakyti
Jei vaikui patinka minkšti žaislai-turėtų patikti, nes dar ir seka pasakas. Labai minkštas ir simpatiškas, o pasakų sekimo tembras labai malonus. Pirksiu savo jauniausiam sūnui Kalėdoms.
Atsakyti
Man teko matyti ir isbandyti,tai irgi likau suzaveta,jei vaikams pasakas sekat pries miega,tai labai fainas daikciukas. Nes pasakeles seka labai ramus vyriskas balsas taip isleto ir suprantamai.
Atsakyti
O man noretusi kad leciau sektu g.gif
Ta meskina "kankinau" kokias 15 min. galvojau pirti , nes dar viliojo 40 proc. nuolaida, bet padejau atgal.
Man nelabai patiko, kad iskarto negalima perjungti i kita pasaka (turi praeiti truputi laiko), galetu sekti leciau, neaiskus gamintojas (kaip su kokybe) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 12 lapkričio 2012 - 11:47
O jūs lietuvišką vertimą klausėte? Prekybos centruose tik rusiškus mačiau, o lietuviškus Ermitaže ir vaikų parduotuvėje.
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 11 13, 10:24)
O jūs lietuvišką vertimą klausėte? Prekybos centruose tik rusiškus mačiau, o lietuviškus Ermitaže ir vaikų parduotuvėje.

turiu lietuviska gavom dovanu, kolkas mazei neidomu bet siaip labai mielas meskinas ir balsas tikrai grazus, ant vienos ausytes pasitildo pasispaudzia pauze, nu fainas smile.gif
Atsakyti
Aš visom keturiom už lietuviškus žaislus ..bet tikrai kas gamintojas g.gif kaip manot ar verta pirkti trimetinukui nes jis mėgsta labai pasakėles ir skaityt knygas tai gal visai gera dovanėlė būtų wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejuss2: 13 lapkričio 2012 - 11:34