Įkraunama...
Įkraunama...

Su kūdikiu ir be namų

QUOTE(besika @ 2012 10 08, 14:32)
na,gal . mirksiukas.gif ,tik,nemanau,kad kaimu normaliu dar belike LT.faktiskai,bomzynai....jaunimas-masiskai isvykes,liko tik pagyvene zmones....o,kaip supratau,autore-jauna nergina,su kudikiu.na,juk apie mokslus-kaime tektu jau pamirsti....


Tiesiog jūs turbūt neturite jokių sąsajų su kaimu, arba turite ne itin malonias..Šiuolaikinis kaimas - tai ohoho.. Pati gyvenu jame, ūkio neturiu, susitvarkius, apsišlavus, ir mokslus baigiau, ir vyrą susiradau.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 09 spalio 2012 - 11:01
As irgi buvau su 2 kudikiais ir be namu,
laikinai tai pas teva, tak pas drauge.
Tai va, jau 5metai, kaip as su savai jau nebekudikiais ir be namu. Bet dabar jau vaikai paaugo ir galima bandyti uzsidirbti ir nusipirkti grazius namus.

Temos autorei irgi viskas bus gerai, nes dar ateis jos zavingas princas ir kai vakelis paaugs jai bus lengva ir gera ir jie tures grazius namus. 4u.gif
Atsakyti
būtų įdomu sužinoti kaip sekasi temos autorei, nes kažko įtariu, kad istorija galėjo būti netikra, siekiant gauti naudos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(besika @ 2012 10 06, 13:56)
schmoll.gif ,blogas pasiulymas....nzn,kiek jums metu,bet ar pati pasinaudotumet savo pasiulymu,budama tokioj situacijoj....gyventi kaime...lietuvos!!!!

Tai nebutinai i kaima, grupioke be vaiko, bet nuomavo kambari pas mociute. tai nuoma ten su viskuo gal 300lt buvo. Bet ir jos rubus skalbdavo,valgyt mociute jai ruosdavo. O su vaiku ir vaiak paziuretu ir dar ziurek i darba isleistu, ir vakarais ne viena. Tik mieste rasti sunku tokiu variantu.
Kita grupioke irgi issinuomavo kambari pas mociute, pigiai..bendrauja po siai dienai,kaip su svao mociute, nes rupinosi kaip anuke. O ka jai? Uz tai padet namus patvarkyti, pasneketi vakarais valandele? g.gif
Atsakyti
Sveikutes, tema senoka, bet nesusilaikau neparasius..

kazkas paminejo kad temos autore sieke naudos - mano nuomuone ta pati...
Esu Vilniuje gimus, Kaune augus, kaime ir miskuose kai kuri laika leidus - gyvenus.. Aplamai esu gamtos vaikas.. Siuo metu gyvenu Vilniuje ir nekenciu sito miesto kaip ir jo daugumos gyventoju. Kas cia apie kaima blogai kalbejo, tai matomai reikia buti visiskai fyfai is prigimties ar panasiai.. Kaime ir oras geresnis ir gyventi lengviau (zinoma darbu netruksta), kai ne tinginys esi tai ir duonos turesi wink.gif Dar vienas pastebejimas, kad ypac siais laikais, kaime dar ir vyra nesugadinta galima rasti ir uosviene kuri myles.. Na bet viskas nuo zmogaus priklauso smile.gif Vilniuje vyrai - isdavikai, ieskantys trumpalaikiu santykiu, arba vede, arba turi drauge bet vistiek jai meluoja, arba tie patys studenteliai is tu paciu kaimu suvaziave, kuriuos tevai islaiko ir kaime likus mergaite laukia, o visi kiti like atmatos (prasigere, sedintys, mamyciukai).. Tad visokiom naglom "perspektyviom", kurios megsta ardyti kitu santykius - pirmyn i Vilniu ieskoti "laimes".. Kaune daugiau bandituku, bet is ju daugelis pataisomu ir atsakomybes jausma turi didesni nei mano.. bet kaip minejau.. viskas tik nuo paciu zmoniu priklauso..
Tikrai nenoriu nieko izeisti nei smerkti, nes kiekvieno musu patirtis ir gyvenimas kitoks, kaip ir nuomuones, charakteriai, teissakau savo nuomuone, nes teko daug dirbant bendrauti su ivairiais zmonemis ivairiuose miestuose, miesteliuose.. Tureciau daugiau drasos ir lesu, gyvenciau tik kaime arba bent Kaune, bet tikrai ne vilniuje.. Kolkas deja negaliu to sau leisti, nes turiu galvoti apie vaika kuri jau beveik pastaciau ant koju smile.gif Sekmes visoms mielosios - turit rankas kojas - idekit kruopelyte smegenu ir mokesit is kirvio sriuba isvirti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Serbina @ 2013 06 04, 14:16)

Tikrai nenoriu nieko izeisti nei smerkti, nes kiekvieno musu patirtis ir gyvenimas kitoks, kaip ir nuomuones, charakteriai, teissakau savo nuomuone, nes teko daug dirbant bendrauti su ivairiais zmonemis ivairiuose miestuose, miesteliuose.. Tureciau daugiau drasos ir lesu, gyvenciau tik kaime arba bent Kaune, bet tikrai ne vilniuje.. Kolkas deja negaliu to sau leisti, nes turiu galvoti apie vaika kuri jau beveik pastaciau ant koju smile.gif Sekmes visoms mielosios - turit rankas kojas - idekit kruopelyte smegenu ir mokesit is kirvio sriuba isvirti wink.gif



Didziaja dali gyvenimo gyvenau Vilniuje, dabar daugiau Kaune (bet siek tiek Vilniuje), tai drisiu nesutikti - Kaune finansiskai paprasciau, neliknojamas turtas pigesnis, atstumai ir kamsciai mazesni, daugiau komerciniu imoniu - daugiau sansu darba ne per pazintis gauti.

Bet kad normalesni ar pusetini vyrai deficitas visur, tas tai faktas... Kaime, deja, labai jau didelis procentas alkoholiku.
Atsakyti
QUOTE(Serbina @ 2013 06 04, 14:16)
Sveikutes, tema senoka, bet nesusilaikau neparasius..

kazkas paminejo kad temos autore sieke naudos - mano nuomuone ta pati...
Esu Vilniuje gimus, Kaune augus, kaime ir miskuose kai kuri laika leidus - gyvenus.. Aplamai esu gamtos vaikas.. Siuo metu gyvenu Vilniuje ir nekenciu sito miesto kaip ir jo daugumos gyventoju. Kas cia apie kaima blogai kalbejo, tai matomai reikia buti visiskai fyfai is prigimties ar panasiai.. Kaime ir oras geresnis ir gyventi lengviau (zinoma darbu netruksta), kai ne tinginys esi tai ir duonos turesi wink.gif Dar vienas pastebejimas, kad ypac siais laikais, kaime dar ir vyra nesugadinta galima rasti ir uosviene kuri myles.. Na bet viskas nuo zmogaus priklauso smile.gif Vilniuje vyrai - isdavikai, ieskantys trumpalaikiu santykiu, arba vede, arba turi drauge bet vistiek jai meluoja, arba tie patys studenteliai is tu paciu kaimu suvaziave, kuriuos tevai islaiko ir kaime likus mergaite laukia, o visi kiti like atmatos (prasigere, sedintys, mamyciukai).. Tad visokiom naglom "perspektyviom", kurios megsta ardyti kitu santykius - pirmyn i Vilniu ieskoti "laimes".. Kaune daugiau bandituku, bet is ju daugelis pataisomu ir atsakomybes jausma turi didesni nei mano.. bet kaip minejau.. viskas tik nuo paciu zmoniu priklauso..
Tikrai nenoriu nieko izeisti nei smerkti, nes kiekvieno musu patirtis ir gyvenimas kitoks, kaip ir nuomuones, charakteriai, teissakau savo nuomuone, nes teko daug dirbant bendrauti su ivairiais zmonemis ivairiuose miestuose, miesteliuose.. Tureciau daugiau drasos ir lesu, gyvenciau tik kaime arba bent Kaune, bet tikrai ne vilniuje.. Kolkas deja negaliu to sau leisti, nes turiu galvoti apie vaika kuri jau beveik pastaciau ant koju smile.gif Sekmes visoms mielosios - turit rankas kojas - idekit kruopelyte smegenu ir mokesit is kirvio sriuba isvirti wink.gif



Na, paskaiciau tamstos komentara, ir sutinku 100proc.
Atsakyti