Įkraunama...
Įkraunama...

II ligoninė, gyd. Šilkaitienė

QUOTE(Kitokia. @ 2013 08 09, 13:14)
bet negaila ne vieno isleisto lito,buvau apsokineta,apziureta ir dare viska kad nereiktu CP,nors jis grese ir kitas gydytojas butu isoperaves be jokio galvos skausmo ir rizikos 4u.gif

o man prireike, ziuresim kaip si karta bus, na bet nemanau, kad del gydytojos kaltes, tiesiog atejo toks momentas kai daugiau laukti nebebuvo galima, o akuserei as nieko nedaviau blush2.gif nes nelabai ji ten persidirbo. Labai nusivyliau anestezologe doh.gif nes is jos kalbu supratom, kad pinigelius uz epidura jai galima atiduoti, tada idejom 150 i kisene, o kitqa diena atejo ji i palatair sako tai tegul jusu vyras nueina i vaistine ir atperka epidura, nes as negaliu ilgiau laukti doh.gif nieko as jai nesakiau, bet manau jai ir mano zvilgsnio uzteko...
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2013 08 10, 10:44)
o man prireike, ziuresim kaip si karta bus, na bet nemanau, kad del gydytojos kaltes, tiesiog atejo toks momentas kai daugiau laukti nebebuvo galima, o akuserei as nieko nedaviau  blush2.gif  nes nelabai ji ten persidirbo. Labai nusivyliau anestezologe  doh.gif  nes is jos kalbu supratom, kad pinigelius uz epidura jai galima atiduoti, tada idejom 150 i kisene, o kitqa diena atejo ji i palatair sako tai tegul jusu vyras nueina i vaistine ir atperka epidura, nes as negaliu ilgiau laukti  doh.gif  nieko as jai nesakiau, bet manau jai ir mano zvilgsnio uzteko...

Zinoma kiekviena situacija kitokia,mano atveju neuzsivede veikla,kaklelis neatsidarinejo (ji gyd. tampe ranka,pakirto vargsei rankas,davesi suplukus,akusere tuo metu leido Nospa kad tik nors kiek atsipalaiduotu kaklelis) ,vandenis teko nuleist nes jau terminai buvo praeje,o niekas nevyko,nuleidus vandenis vaikas atsigule skersai doh.gif gyd, jau liepe ruost operacine,bet dar neprarado vilties ir palengva glostant-masazuojant pilva atsuko zuiki i reikiama padeti,gulejau pusiau gulom ir truputi ant kairio sono nejudedama kelias valandas,kad tik neapsisuktu,zodziu gimdymas buvo ekstremalus,o gydytoja iki paskutinio stengesi kad tik neprireiktu cezario thumbup.gif Net neabejoju kad dauguma gydytoju, jei nubutu tartasi, operuotu ir tikrai saves nevargintu schmoll.gif
Anesteziologei davem 100,bet ji siulesi uz ta pacia suma atpirkti rinkini,bet pasakem kad si suma tik jai,rinkini nupirkom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitokia.: 10 rugpjūčio 2013 - 22:48
tai tikra gydytoja drinks_cheers.gif mylinti savo darbą ir moteris. nuo mano gimdymo pradžios taip pat buvo paruošta operacinė, bet tik jos dėka pagimdžiau natūraliai, be jokio plyšimo, nors esu linkus į tai....girdėjau kad net cezarį ji daro kažkokiu būdu su minimum įrankių ir siūlių, kad greičiau gytų
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2013 08 10, 22:46)
Zinoma kiekviena situacija kitokia,mano atveju neuzsivede veikla,kaklelis neatsidarinejo (ji gyd. tampe ranka,pakirto vargsei rankas,davesi suplukus,akusere tuo metu leido Nospa kad tik nors kiek atsipalaiduotu kaklelis) ,vandenis teko nuleist nes jau terminai buvo praeje,o niekas nevyko,nuleidus vandenis vaikas atsigule skersai  doh.gif gyd, jau liepe ruost operacine,bet dar neprarado vilties ir palengva glostant-masazuojant pilva atsuko zuiki i reikiama padeti,gulejau pusiau gulom ir truputi ant kairio sono nejudedama kelias valandas,kad tik neapsisuktu,zodziu gimdymas buvo ekstremalus,o gydytoja iki paskutinio stengesi kad tik neprireiktu cezario thumbup.gif Net neabejoju kad dauguma gydytoju, jei nubutu tartasi, operuotu ir tikrai saves nevargintu  schmoll.gif
Anesteziologei davem 100,bet ji siulesi uz ta pacia suma atpirkti rinkini,bet pasakem kad si suma tik jai,rinkini nupirkom.

pas mane lygiai tokia pati situacija buvo ir pernesiojau ir veikla neprasidejo, skatino, vandenis nuleido, kaklelis neatsidare, bet kazkaip ji nesistenge jo atidarineti, gal delto, kad mano vaikas per 4 cm skylute pradejo atkakliai brautis ir ji nebenorejo zaistis, nzn g.gif
ai , vadinasi taip turejo buti, svarbiausiai viskas laimingai praejo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2013 08 11, 08:37)
tai tikra gydytoja drinks_cheers.gif  mylinti savo darbą ir moteris. nuo mano gimdymo pradžios taip pat buvo paruošta operacinė, bet tik jos dėka pagimdžiau natūraliai, be jokio plyšimo, nors esu linkus į tai....girdėjau kad net cezarį ji daro kažkokiu būdu su minimum įrankių ir siūlių, kad greičiau gytų

drinks_cheers.gif sake jau galima po pusmecio drasiai vel pastot smile.gif man lapkriti bus 3 metai o rando galima sakyti net nematyti, ir jokio sukietejimo toj vietoj nera, kada kitoms vos ne plastine operacija reikia daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2013 08 11, 16:45)
pas mane lygiai tokia pati situacija buvo ir pernesiojau ir veikla neprasidejo, skatino, vandenis nuleido, kaklelis neatsidare, bet kazkaip ji nesistenge jo atidarineti, gal delto, kad mano vaikas per 4 cm skylute pradejo atkakliai brautis ir ji nebenorejo zaistis, nzn  g.gif
ai , vadinasi taip turejo buti,  svarbiausiai viskas laimingai praejo  rolleyes.gif

Na cia jau pagal situacija,jei vaikas braunas,tai kada gi ten zaisti su tuo kakleliu,reik gelbet vaikiuka ir tave kad nesuplesytu gabalais,isivaizduok jei butu leidus gimdyt su beveik uzdaru kakleliu unsure.gif maniske neskubejo,tai visa diena ir tase kiek imanoma.Ir teisingai,svarbiausia viskas gerai praejo ir abu sveiki thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš gimdžiau prie Šilkaitienės, jokių nusiskundimų neturim, gera gydytoja. Mes nesitarėm, tiesiog papuolėm į jos budėjimą ir likom labai patenkinti mirksiukas.gif Kaklelis neatsidarinėjo, teko leisti skatinamuosius, bet viskas vyko sklandžiai, gan greitai be jokių plyšimų bei kirpimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2013 08 04, 23:48)
Kiek i kasa,tiek i rankas ax.gif Cia man akusere pasufleravo blush2.gif

O jei aš nenoriu į kasą mokėti, taip neišeina? Ir jei būtų planinė operacija kaip tada, gal kas žinot kiek? Galit ir į až man parašyti, būčiau dėkinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 11 19, 10:45)
O jei aš nenoriu į kasą mokėti, taip neišeina? Ir jei būtų planinė operacija kaip tada, gal kas žinot kiek? Galit ir į až man parašyti, būčiau dėkinga  mirksiukas.gif

iseina smile.gif, na nebent savaitgali ar nakti tektu gydytoja kviestis, man kadangi skatino ir pradejo nuo ryto, tai gydytoja taip sutvarke, kad i kasa nereikejo mirksiukas.gif
del kiek, as siai dienai nezinau, nes tai buvo pries tris metus, po 10 sav vel nusimato rolleyes.gif tada paklausiau gydytojos tiesiai sviesiai ir dabar ta zadu padaryti, ji visiskai normaliai reaguoja ir paaiskina kas ir kaip, geriau jau is jos pacios isgirsti negu per aplinkui, tad sulau nebijoti ir pasiklausti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2013 11 19, 15:39)
  tada paklausiau gydytojos tiesiai sviesiai ir dabar ta zadu padaryti, ji visiskai normaliai reaguoja ir paaiskina kas ir kaip, geriau jau is jos pacios isgirsti negu per aplinkui, tad sulau nebijoti ir pasiklausti  4u.gif


Nesu gyvenime su daktarais apie pinigus šnekėjus, man kažaip baisu, gėda blush2.gif nors moteris esu ne pirmos jaunystės jau lotuliukas.gif Tai kaip man jos klausti? Maždaug "Gydytoja norėčiau pakalbėti, kiek man kainuos su jumis susitarti dėl operacijos ar kaip???? " blush2.gif blush2.gif blush2.gif Aš jau dabar stresuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 11 21, 08:32)
Nesu gyvenime su daktarais apie pinigus šnekėjus, man kažaip baisu, gėda  blush2.gif nors moteris esu ne pirmos jaunystės  jau  lotuliukas.gif Tai kaip man jos klausti? Maždaug "Gydytoja norėčiau pakalbėti, kiek man kainuos su jumis susitarti dėl operacijos ar kaip???? "  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Aš jau dabar stresuoju  blush2.gif

na as pamenu sulanksciau kazka juoku forma, kad tipo gal galit pasakyt konkreciau kokio dydzio vokeli tam musu teciui reiks pasiruosti ar kazka tokio rolleyes.gif
Atsakyti
Laba visoms,

Gal yra naujai iskeptu mamyciu, kurios gimde pas Silkaitiene max 3 men begyje? Busiu dekinga, jei brukstelsite i AZ, turiu klausimu ax.gif

Atsakyti