Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurės Airijos Mamytės

a, aisku. Ne, mes ten neieskojom.... ir tos dalies nepazystu.... reiktu kada ten pasivazineti....
maniskis eis i 6 klase. Galvojau tik vieni metai beliko.... o katau, 2 metus dar iki keisti m-kla....

o kad savininkai zada ka ir nedaro, manau, cia ne naujiena.... musiskis irgi zadejo vonios kambari sutvarkyti praita menesi.... dingo kaip i vandeni doh.gif bet aj, mes kai tik laikinai.... nor ir nezinau, tai ieskom tai nebeieskom..... kaip jus radot nama? per agentura? ilgai ieskojot? kiek mokat nuomos (jei ne paslaptis) ? Atitinka nuomos kaina namo kokybe/ rajona (turiu minty per brangiai mokat ar dziaugiates, kad pigiau ar normali kaina)? Kaip susisiekimas autobusais? as dar nesu vaziavusi autobusu cia blush2.gif bijau, kad ne i ta puse nuvaziuosiu, visiskai nezinau koks kur vaziuoja.... man geriau su masina bigsmile.gif jau daug maz orientuojuos, o kur vietos nepazystamos- navigacija yra biggrin.gif
Atsakyti
Mes žinok gyvenam labai patogioj vietoj, autobuso stotelė visai šalia, iki centro min. Tai tik į centrą ir pavažiuojam, kai užsimanom, kitur su mašina visur ax.gif

Man tiesa pasakius, po Kanados, čia namai nuomojami baisūs, jau supratau, kad ko reikalausi, to negausi, bet kai vyras vienas be manęs nuomavosi, tai taip ir gavosi, kai ko nepamatė, kai kuo patikėjo. Šiaip mokam nedaug, bet aš kiek daugiau sumokėčiau, kad būtų geriau. Tai dar svarstom, nes be orkaitės 3 mėnesį jau užkniso smile.gif)) Ir šiaip vis pažiūriu, kad ir už tą pačią kainą yra vairantų aplinkui. Nuomuojamės privačiai, ne per agentūrą. Mums kaip ką tik atvykusiems tai ir taip aišku reikia džiaugtis, kad radom namą smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Žiba @ 2015 08 03, 11:38)

čia namai nuomojami baisūs,


biggrin.gif

ir man baisu . mes ir privaciai issinuomavom. Dziaugiuosi, kad tik pusei metu. Sakau, pradziai bus gerai, o paskui jau matysim.... problema buvo, mes jau buvom atvaziave, i mokykla reikia- vietu nera, kur norejom nuomotis- nebebuvo. Tai emem pirma buta kuris laisvas buvo ir mokykla kuri prieme. Nelaukem mes savaitem kol atsius ar isvis vietos yra... Vaikui i mokykla reikia eiti- koks cia laukti??? tai va.
Ketvirtadieni apziurejom buta, tam paciam name tik 3 miegamuju ir paciam virsuj. Zmoniu atejo apziureti daugybe doh.gif mes sakom, imam. Atsiunte forma uzpyldyti.... 45 svarai uz gyventoja! Vien uz tai kad forma pildai, kad tu noretum ten gyventi! Kaip cia skaiciuoja??? Suprantu, kad kai bendrabutis. Bet seimai? Turesiu 6 vaikus tai ir 8X45 svarai? tai isivaizduok, uzpyldysi 10 tokiu formu??? blink.gif pinigai i bala....Sakau, tegu paskambina paklausia kaip cia, ar tikrai kiek seimoj zmoniu tiek ir moketi?... idomu labai.... ir vistiek mes nusprendem kad neimsim, ne del tu mokesciu. Vien kad kambariai uzgrusti. Su siurbliu neapsisuksi ( tai taip ir atrode, kaip 10 metu nesiurbliuoti kilimai unsure.gif ) Reiktu viena kambari aukoti kaip sandeliuka.... ir vel liekam 2 miegamieji... mat, mes norejom vieno kambariuko kaip biuro....

viskas, einu. ikiukas 4u.gif
Atsakyti
Tikrai tas mokestis agentūroms kažkoks keistas, nors kiek mačiau jis vienas, nepriklauso nuo asmenų kiekio šeimoje smile.gif

Bet šiaip pasidairius tai yra tų namų nuomai ir net pigiau, o atrodo geresni g.gif

Vakar buvom Helens Bay, oras visai neblogas pasitaikė, kai kas net maudėsi smile.gif))
Atsakyti
Ką tik sukūriau Facebooke Belfasto mamyčių grupę, kviečiu visas norinčias prisijungti ir pabendrauti. (Grupės pavadinimas: Belfasto mamytės) 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif

siandien kirpykloj buvau bigsmile.gif 4 val prasedejau biggrin.gif sviesi grazi dabar tokia.....tikiuosi po pirmo galvos plovimo liksiu irgi grazi lotuliukas.gif o tai buna- prima diena grazu, o paskui nebesusitvarkau ir bunu pasisiausus kaip ir pries kirpykla lotuliukas.gif
tai siandien nieko gero ir nenuveikiau... kirpykloj prasedejau, paskui begom namo, vakariene.... dabar sedziu puse vakaro po interneta landzioju ax.gif o reiketu maisto prekiu sarasa pasidaryti...... kiek jus issleidziat savaitei? pastebejau, kai laikausi saraso zyyyymiai maziau isleidziu ax.gif

Helen's Bay gera pasivaikscioti wub.gif buvom irgi pora kartu. Bet tik pajuriu pirmyn ir atgal, mes nebandem kitu keliuku gryzineti As viena jei buciau- eiciau nepazystamais keliais, maniskis jis nera toks geras/greitas/ stiprus vaiksciotojas ( as jam per greita, smarki, jis nespeja su manim, ir sunaitis irgi toks letas) tai ir pasivaikstom tik tokiais lengais keliukais.... man patinka pajuriai wub.gif bet vistiek nenoreciau Helen's Bay gyventi biggrin.gif grazu gera, bet per daug ramybes man ten... jauciu sedeciau prie langelio ir rymociau i jura ziuredama lotuliukas.gif

gero vakaro ikiukas

Atsakyti
Labas vakaras,

Zuzula, oho kaip ilgai kirpykloje smile.gif Cia kaip suprantu sviesino plaukus is tamsių? Turbūt šauniai atrodo 4u.gif Aš savo kompą tvarkiau, nes vaikai vis įlenda, priinstaliuoja savo žaidimų, po to viską reikia valyti po jų...

Aš savaitei maistui išleidžiu apie 120 svarų, kartais truputį mažiau, kartais daugiau ax.gif Kol įsivažiavau čia su tais produktais, tai nepavykdavo taupiai, dabar jau žinau ko reikia, kur yra.

Mes tai mėgėjai pasivaikščioti, bet vyras aišku bėgtų lėktų už mus visus greičiau, o man patinka ramiai, su pasėdėjimais biggrin.gif

Nu bet kas per oras šiandien, tamsu, nesuprasi rytas ar vakaras doh.gif Ką veikinėjat tokiais tamsiais vakarais ir dienomis g.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Siandien oras visai neblogas 4u.gif
ka veikiat? as nieko dar smarkai.... kava dar geriu ir cia rasineju blush2.gif

ka mes veikinejam kai tamsu? Nieko neveikinejam. Maniskis laaabai daug dirba, dirba ir dirba ir dirba unsure.gif verysad.gif o mes prie kompu sedim blush2.gif mazylis su ps3/4 ir kope youtube isijunges, per du "frontus" varo, o as nekilnojamo turto puslapius vartau, ziuriu kokios kainos kokiuose rajonuose, nuomas.... arba "Pinterest" sedziu blush2.gif visokiu graziu dalykeliu uzsiseivinu bigsmile.gif

Del kompu valymo g.gif kaip keista..... pas mus niekad nieko nebuna..... mazylis turi sena sena laptopa, jis tik youtube ziuri, o zaidzia ps.... gal todel? o gal antivirusine musu gera....

120 svaru per savaite 5 zmonem tai cia labai mazai blink.gif kaip tu taip? Saunuole!!!!! 4u.gif man taip nesigauna...... nebent jei malonumu atsisakytumem.... man daug iseina vynui+ ivairios rusies suris ir vynuoges, dar visokie sausainiukai/saldainiukai blush2.gif

As taip ilgai kirpykloj prasedejau, nes sruogeles per visa galva dejau. Zadejo 2- 2,5 valandos, bet nzn kaip cia gavosi, kad taip ilgai uztruko. Mano plaukai tokie nei sviesus nei tamsus, lietuviski tokie tongue.gif ir isrinkom spalvas balta (kaip zili, kad derintusi prie mano jau zilu tongue.gif ) ir tokia sokoladine ruda, bet jos nedaug dejo ir ji neatrodo labai tamsi, nes daug sviesiu sruogu. Ir pakirpo minimalai. Buvo brangiausias apsilankymas kirpykloje per visa mano gyvenima.... bet nesigailiu ne trupinelio rolleyes.gif as kai taik 2 kartus per metus i kirpykla einu, tai ka cia labai taupyti? ar ne? svarbu, kad super butu....sake, jei 2 savaiciu laikotarpyje man kas nepatiks ar ka, galesiu gryzti ir pataisys...

siandien noriu bulviniu blynu. Tokiu stabiai tarkuotu bulviu ( su smulkia man per daug darbo blush2.gif ) dabar galvoju, lupti buves ir tarkuoti- kepti, ar virti bulves, lupti, tarkuoti ir tada kepti? g.gif Noriu kokio kumpio imaisyti i blynus.... kaip tu darai?

ikiukas 4u.gif
geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Labukas,
aš irgi šiandien norėjau bulvinius blynus kepti, bet patingėjau rankom tarkuoti, nes gana smulkios bulvės smile.gif Tai galų gale darau bulvių košę su kijevais... irgi gerai

Nežinau, aš skaičiuoju, kažkaip man išeina tiek išleisti ir tai manau, nemažai... Čia tik maistui, be ūkinių prekių. Aš pati viską gaminu, retai į resoranus ar greito maisto užkandines einam... Čia kainos didelės, kad ir KFC smile.gif)) ar Burger King, vaikai mėgsta kartais. Vyną perku retai, vyras nelabai vartojantis, tai vienai neįdomu biggrin.gif

Aš vaikus kerpu čia gan neotli nuo mūsų yra kirpykla, 6 svarai už kirpimą. Suaugusiems mačiau 20 svarų su dažymu ir kirpimu, sakau, reiks prieš rugsėjį pabandyti g.gif Kažką pakeisti, bet šviesinti man neišeina, jau bandžiau kiek kartų smile.gif Tik pinigai į balą, tamsi esu...


Na ką, mes pietaut ir į baseiną rolleyes.gif

Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiba: 06 rugpjūčio 2015 - 13:03
Sveikos mamytės ir ne mamytės smile.gif

Kaip gyvuojat? Labai gražus ruduo šiemet Belfaste, nežinau tiesa, kaip anksčiau būdavo. Bet malonu ir šilta, mažai lietaus. Turbūt čia vien su savimi pasišnekėsiu smile.gif Kol kas taip ir neatradau lietuvaičių, norinčių bendrauti čia Belfaste, deja.

Tiesa, mes pasipuošėm Halloweenui biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiba: 21 spalio 2015 - 19:12

Sveiki,ar dar yra gyvu sioje grupeje? :4u:​ 

Atsakyti