Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurės Airijos Mamytės

Kadangi jokių paveiksliukų kaip visad nedėliosiu, tai taip trumpai.

Šiaurės Airijos Mamytės

bis.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif bis.gif


Mamytės, Mergytės, Moterytės, prašome jungtis visas, kurios esate Šiaurės Airijoje ir traukti forumėlį į priekį ploja.gif

Kadangi forumo greičiai nenusakomi, tai palinkėkim viena kitai gero plepėjimo artėjančių švenčių metu. Gero Halloweeno, kas jį švenčiate. Nuostabių Kalėdų mums, brangiosios ir spindinčių Naujųjų. Sėkmingos mokslo metų pabaigos mokyklose. Super gerų artėjančių vasaros atostogų. Ir nesijuokit, manau net ir vietos dar liks...


gathering.gif
Atsakyti
As pirma thumbup.gif
Tai siaip ne taip uzbaigem, arne tongue.gif Ir vel visos issilakstem ...
Atsakyti
As ir parsibeldziu smile.gif , Aciu namuciu statytojai 4u.gif
Atsakyti
Va ir as prisiduodu,ir toliau einu sirgti verysad.gif
Atsakyti
Ku Ku labas 4u.gif

Piople- kaip jusu sveikateles?

Kaip kitos gyvenate? ka veikiate? Kaip kinderiukams sekasi?
Atsakyti
Jau jau gereja,mazajai kosulys jau rimsta.Man kaulu lauzimas irgi baigesi,dar pakosiju bet jau skaitau save sveika.

reikia uzsiimti svoriu,zadu zadu,ir taip neprisiruosiu....bet siandien jau pradejau...dietintis...sportuoti gaila negaliu,treniruoklis uzverstas,darom truputi remontus namie,tiksliau darom abiem merginom viena kambari,tai ner kur kojos pastatyti,nes dukra isiskraustem is kambario,jos daiktai visur.O namie velnias spranda nusisuktu....

Tai va taip ir gyvenam....

Kas pas kitas?????
Atsakyti
Sveikos,


Piople, ten brolio vestuvese jus buvot vasara? Nu jau jaunikis tai grynas tavo sunus is veido. Nu ir panasumas !!!
Ot ziema ateina, o cia dietintis kazkas pradejo. As irgi ant dietos, sportai dar palauks ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Jo vasara,rugpjuti,tik ten as tos vasaros nemaciau. doh.gif Lijo ir ryto ir per brolio vestuves ir per Eistes krikstynas,apsiniauke buvo,paskui issigiedrino,bet nebuvo karsta,siaip silta.Fu o ne ora gavom.
Sakai sunus i broli panasus,is pirmos girdziu,visi sako vyro kopija.Nors man dabar tai nebepanasus jie,o kai mazas buvo,tai tikras maniskis.Bet dabar tai nezinau .....

Nu kad jau neimanoma,noriu i savo drabuzius ilysti,o ne naujus pirkti,nusiperku ir nesu grazinti,nes pinigu gaila...sakau nugi numesiu svori,kam reikia.O kad numesti ta svori nieko nedarau,va taip ir gaunasi....Jau 2kg nera...Pabaigem kambari,tai ryt jau ir sportuosiu,paziuresiu kas toliau....Tikiuosi iki kaledu numesti...o paskui vel priaugsiu,kai valgyti teks lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laaaaaabas visoms,

Nauji namuciai, malonu smile.gif tik kad nelabai bendraujat 4u.gif Jau nekalbekit apie dietas ziema, as vel valgau uz du tongue.gif laukiam kol gandrai pasibels i musu namus ir atnes viltei broli ar sese,o tai turetu ivykti geguzi... tai va, tokios naujienos pas mane, jauciuosi puikiai kaip niekada, tik biski pavargus, vyras savaitei isvaziuoja i darba, tai viskas ant mano peciu gula,ir dar su vilte kariauti reikia, ismandrejus visai.daugiau neturiu ka pasakyti, viskas tas pats per ta pati, laukiam kaledu jau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Oi sveikinu jolkike!! thumbup.gif Didziausi linkejimai! Aukit lengvai ir bukit sveiki! Mano mazasis irgi geguzinis ax.gif

Atsakyti
Jolkike,sveikinimai didziausi smile.gif thumbup.gif clap.gif.

Ziuriu pas mus cia tiek tebendrauja merginu ,bet jau gimstamumas tai sakyciau tikrai didelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolkike @ 2012 10 30, 11:21)
Laaaaaabas visoms,

Nauji namuciai, malonu smile.gif tik kad nelabai bendraujat  4u.gif  Jau nekalbekit apie dietas ziema, as vel valgau uz du  tongue.gif  laukiam kol gandrai pasibels i musu namus ir atnes viltei broli ar sese,o tai turetu ivykti geguzi... tai va, tokios naujienos pas mane, jauciuosi puikiai kaip niekada, tik biski pavargus, vyras savaitei isvaziuoja i darba, tai viskas ant mano peciu gula,ir dar su vilte kariauti reikia, ismandrejus visai.daugiau neturiu ka pasakyti, viskas tas pats per ta pati, laukiam kaledu jau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Patys nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti