Įkraunama...
Įkraunama...

Auto meistrai Kaune

o mes varom i raudondvario pl. pries ermitaza esanti servisiuka.
Atsakyti
QUOTE(Zhucka @ 2010 06 22, 14:57)
Ir šiaip kol kas nusispjaunu tris kartus per kažkurį ten petį, rodos, radau smile.gif
Yra Šiaurės pr. toks vyrukas
*


QUOTE(LosAngeles @ 2010 09 10, 11:36)
Išduok paslaptį  ax.gif



Bandziau rasyti i az, kad isduotu paslapti, bet dezute perpildyta....

Gal dar kas gali rekomenduoti auto elektrika Kaune (pageidautina apie Eiguliu/Dainavos/Kalnieciu rajona, bet jei geras, tai tiks bet kur smile.gif ). Dekui!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo montesa: 16 rugsėjo 2013 - 11:38
Kaunietėms galiu parekomenduoti savo vyruka, jeigu kažkam bilda važiuoklėje kasnors.
Patikrins nemokamai ir suremontuos nebrangiai thumbup.gif
Kreipkites jeigu gales, pades smile.gif
Tel. 868484413
Atsakyti
Sveikos mamytes,
gal zinote koki gera ir nebrangininka auto meistriuka Kaune,geriausia butu aplink Dainavos raj,kad pakeistu 4 Golfui zvakes,dyzeliukas pas mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stiprusis @ 2014 01 31, 15:27)
Sveikos mamytes,
gal zinote koki gera ir nebrangininka auto meistriuka Kaune,geriausia butu aplink Dainavos raj,kad pakeistu 4 Golfui zvakes,dyzeliukas pas mane  4u.gif


Koks variklis?
Atsakyti
Sveiki,reik zmogeliu ar garaziuko,kas Bravai pakeistu sankabos diska(ne komplekta)
butu smagu i az duomenukus,nes temos neseku 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi galiu rekomenduoti savo brangiausiąjį 4u.gif Dirba baisiai kruopščiai (ne itin gera savybė, galvojant apie šeimos kūrimą biggrin.gif ), o ir kainos nesikandžioja. Tvarko važiuoklę, smulkius variklio gedimus, užsiima ir kitais smulkiais remonto darbeliais.
Plačiau - www.servisas-kaune.lt (kontaktus ten irgi rasit)
Galbūt kažkam pravers 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galite parekomenduoti Kaune patikimą meistrą elektrai sutvarkyti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos vairuotojos smile.gif

gal kuri kartais žinote ir galite rekomenduoti meistriuką Kaune (labai gerai būtų Šilainiuose ar kažkur šalia jų) kuris galėtų išplauti automobilio aušinimo sistemą? blush2.gif reikalas skubus, todėl būsiu dėkinga už visus atsakymus kurių lauksiu tiek PM, tiek čia blush2.gif Ačiū.
Atsakyti
Sveikos Mamytes smile.gif

Nebrangiai!
Bamperių remontas - tik nuo 10 eur,
Dažymo paslaugos - tik nuo 40 eur,
Smulkus kėbulo, automobilio ir šiaip su automobiliu susijusiu smulkmenu remontas- kaina sutartyne
Kaune

klausimai tel +37068986789 arba pigusautomobiliudazymas@gmail.com smile.gif

Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 02 21, 13:32)
Man taip pat reikia gero auto mechaniko Kaune.Gal kas koki turit?Elektrika gera tai pazystu,jei kam reikes rasykit i az.

Laba diena . Reik elektriko Kaune . Ar normalios kainos? Kurioj vietoj dirba? Telefoniuka jei galima i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutuke: 05 balandžio 2015 - 19:31
Kas vairuojat peugeot ar citroen, tai Kaune ateities plente yra labai geras servizas, tikrai išmano ką daro vyrai, kiek visur buvau, niekas problemų nerado, o ten per pora minučių patvarkė smile.gif

Servizas matosi nuo ateities gatvės, didžiulė iškaba yra CITROEN, tikslaus adreso nežinau bet tikrai rekomenduoju smile.gif
Atsakyti