Įkraunama...
Įkraunama...

Riedučiai

QUOTE(*Agė* @ 2010 04 17, 17:36)
o esat kas nors išmokus riedėti jau būdama suaugus, o ne vaikystėj? Kažkaip labai užsimaniau mokytis važinėtis su riedučiais  blush2.gif

Beje, kur Vilniuj juos nuomoja? O gal kas kokį trenerį žinot?


Aha, nusipirkau praeitą pavasarį. Kažkada esu porai valandų išsinuomojusi Nidoje (bet irgi jau suaugusi), bet jie tokie išklerę buvo, kad jau net nebevadinčiau važinėjimu.
O praeitą vasarą išmokau smile.gif. Pirmą kartą, aišku, važiavimas buvo kaip lazdą prarijus, bet dabar nieko - apsaugas pakrikštijau, bet dabar jau tik ant delnų deduosi smile.gif.
Nuomoja juos Vingio parke. Valanda berods 8 Lt kainuoja, o besimokančiųjų ten irgi būna smile.gif.
Rekomenduoju thumbup.gif . Labai geras sportas wink.gif
Atsakyti
o gal galit patarti ar apsimoka vaikui pirkti kur yra dydis reguliuojamas.ar patogus jie
Atsakyti
Sakykit ar Fila geri rieduciai??? Gal zinot kur ieskot 5 metu vaikinui kaune geru rieduciu??
Atsakyti
Sveikutes mamos,

Viena diena ir as sugalvojau kad noriu rieduciu, nes anskciau vaikysteje vazinedavausi brolio rieduciais kurie buvo 5-6 dydziais didesni blush2.gif bet kaip vaikui buvo vis tiek....

Dabar nusipirkau naujus, savo dydzio biggrin.gif (kainas ~90 euru, nors buvo pigesniu bet sitie labiau patiko). Esu labai patenkinta kolkas, jau pirma "prariedejau" ax.gif Jauciu kad kojas skauda, bet jausmas geresnis nei begioti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Rudakis @ 2010 07 03, 15:24)
Sakykit ar Fila geri rieduciai??? Gal zinot kur ieskot 5 metu vaikinui kaune geru rieduciu??

Fila tikrai labai geri riedučiai....o gerų riedučių bandykit ieškot sportinėse firminėse parduotuvėse..Nors vaikam ir paprastesni gerai... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 05 12, 16:08)
Aš šiemet gimtadienio proga irgi gavau riedučius  thumbup.gif  thumbup.gif Labai svajojau  wub.gif  vaikystėj ištisas žiemas varinėjau pačiūžom, tai riedučius užsidėjau ir pasileidau, kaip visą gyvenimą būčiau riedėjus  thumbup.gif  thumbup.gif Tiesa, sustabdyt buvo sunkiau  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Pajutau, kad labai "eina" per šlaunis- sakau SUPER karas celiulitui  bigsmile.gif  thumbup.gif

Aš UŽ riedučius  thumbup.gif  thumbup.gif Šiandien ir vyrui užsakiau iš UK  mirksiukas.gif Vaikas su riedučiais "nepagauna dar kampo", tai jis su dviračiu važinėja 

Mes važinėjamės Panemunės šile  :



Ir aš gimtadieniui šiemet gavau dovanų riedučius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Fila.
tik pati nei su pačiūžom vaikystėj, nei su riedučiais nemokėjau važinėt. Sunku dabar. Bet sakau įveiksiu save ir išmoksiu tongue.gif
Tiesa, aš iš Panevėžio - pas mus su takeliais ir aikštelėm sunku, ir su žmonių požiūriu į suaugusius nemokančius "riedėti". pavydas ima, kai paskaitau, kad Vilniuj kas savaitę veikia mokyklėlė, organizuojami žygiai verysad.gif Gal į Vilnių keltis gyvent? blush2.gif

Gal kas yra iš Panevėžio? atsiliepkit. patarkit, kur yra aikštelių, takų, tinkamų pasimokint ir važinėtis?
Atsakyti
Nebaigiau dar visos temos perskaityti smile.gif Ar manot,kad yra skirtumas tarp pigesniu ir brangesniu apsaugu? Nesuluzta parkritus? Noriu investuoti i rieducius,bet galvoju,gal su apsaugom iseitu pigiai apsieiti?
Atsakyti
Dėl apsaugu..
Nežinau mano manymu neverta investuot labai jau daug...Tuo labiau retai rimtai krenti lotuliukas.gif Kitas dalykas,Senuku ,ar Maximos apsaugos visai neblogos...Tiesiog reik žiūrėt kad kuo daugiau uždengtu kelius ir alkūnes...Būna tokios jau visai papigiai,tai tos nekokios,bet labai brangiu tikrai nereikia.. thumbup.gif
Atsakyti
Sakykit o kokie riedučiai patogiau, suvarstomi raišteliais ar susegami standartiškai? Man kažkaip su raišteliais rimčiau atrodo, bet gal klystu g.gif .
Atsakyti
Sveiki, galbut kas nors patartu, kur Kaune butu galima rasti tinkama danga pariedeti rieduciais? aciu
Atsakyti
prisijunk prie www.riedek.lt Kauno grupės forumo..Šiaip riedam viliampolės,šančiu ,panemunės dviračių takais...ten daugiau info rasi...kaip tik greit bus sezono atidarymas..Kviečiam sudalyvauti 4u.gif
Atsakyti
Sumasciau kad reiktu pradet soprtuot su rieduciais, apsiziurejus online labai jau brangius meta... Noretus kazko pabandymui/ pradziai pigiau, gal galetumet patart ka placiau?
Nusiziurejau du variantus:
1.http://www.sportturas.lt/lt/katalogas/laisvalaikiui/rieduciai/rieduciai/sj6910.htm
2. http://www.sporttura...2122-ruzavi.htm

Kaip Jums jie? g.gif
Atsakyti