Įkraunama...
Įkraunama...

Nujunkymo patirtys

Labas vakaras, Mamytės. Mano sūnui jau 2 m ir mėnuo, o mes dar vis geriam mamos pienuką. Esu truputį neviltyje, nes jaučiuos kiek silpna.. kai vaikas prašo, ieško arba pats pasiima "papą" ir tik tada nusiramina, o aš niekaip negaliu arba nežinau to mažiau traumuojančio būdo pagaliau neduoti jam to, ko jis labiausiai nori ... Gal, kas galit papasakoti iš savo patirties, kaip Jūs atpratinot savo mažylį nuo krūties?(kalbu apie vyresnisu vaikučius,kurie jau supranta, kas tai smile.gif ).
Atsakyti
mano mergytei dar nėra pusantrų bet po truputį bandau įsivaizduoti kaip atrodys tas nujunkymas. Bent jau kol kas viskas palaipsniui, pasilikom tik du maitinimus ryte-vakare, dieną nebeprašo. O kaip nebeprašo-na jei būdavo soti, tai ir pati pamiršdavo, plius būdavo pietų ir be (.) užmiega vežime kur parke arba mašinoj, supratau kad jei nereikalauja tai jaučia kad ir nereikia (anksčiau tai pabandyk neduot). Paskiau kad (.) neišprotėtų tai valgomi tai nevalgomi, kai jau dažniau nevalgydavo negu valgydavo tuos vienkartinius atvejus kažkaip sudomindavau, pamažu nužaisdavau, pasiūlydavau kažką kito. Na ir žinoma vaikas turi būti pakankamai pavalgęs kito maisto-jei ne tai būdavo šakės man, kaip ir jūs rašot randa pasiima ir tt. Ko gero taip panašiai darysim ir tada kai jau matysiu jog ji tam paisrengusi-ty ryte neprašys, arba vakare neprašys, nu ir taip pamažu, neskubant. Darželis pas mus nuo 3 metukų suplanuotas tai dar bus matyt. Tikrai negalvoju kad va maitinsiu pagal planą iki 3-4 metų ir tt-jei jai matysiu kad reik tai gaus jei ne-tyliai atsisveikinsim su pienuku. Kažkaip visokių minčių buvo kai gimė ir laukiausia bet savaime viskas dėliojasi, ir ji vis man mažytė atrodo, tai vis dar, dar ir taip va maitinamės mirksiukas.gif vis tiek manau sveikiau negu pakaitalai (nesvarbu kieno pienas ar mišiniai), nes pieno vis tiek vaikui reikia, plius kam mokėt pinigus už beleką (nes normalaus pieno nebėr parduotuvėse, o mišiniai - sintetika) jei turi savo gerai nemokamai ir tiek kiek reikia. Nu suvalkas aš blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bogoga @ 2012 09 25, 22:21)
Labas vakaras, Mamytės. Mano sūnui jau 2 m ir mėnuo, o mes dar vis geriam mamos pienuką. Esu truputį neviltyje, nes jaučiuos kiek silpna.. kai vaikas prašo, ieško arba pats pasiima "papą" ir tik tada nusiramina, o aš niekaip negaliu arba nežinau to mažiau traumuojančio būdo pagaliau neduoti jam to, ko jis labiausiai nori ...  Gal, kas galit papasakoti iš savo patirties, kaip Jūs atpratinot savo mažylį nuo krūties?(kalbu apie vyresnisu vaikučius,kurie jau supranta, kas tai smile.gif ).


Mes valgem iki 2 metu. Pirma atsisakem diena, nes lengviau kuo nors vaika sudominti, palikom tik pries miegus. Veliau po truputi atsisakem pietu pieno ( suveike tik su ciulptuku ir arbatele)

Naktini atsisakenejau palaipsniui. Is pradziu nusprendziau neduoti tik pvz iki 3 nakties. Tada ir pasivaiksciodavom ir paverkdavom, su laiku priprato ir iki to laiko nebeprasydavo. Veliau taip pat ir paryciais. Tiesa kai jau "atemem" pienuka nakti visai pradejo anksciau keltis, na bet ka padarysi. . .
Atsakyti
Dukra buvo 1 m 8 men, kai as nusprendziau, kad jau gana blush2.gif nes valge gerai ir beveik viska thumbup.gif jau buvo like tik maitinimas pries miega ir is ryto.
Jau kazku rasiau apie tai, kad viena vakara patepiau (.)(.) viduriu lasais ( kas zino, ju skonis i kvapas labai nemalonus karsta.gif ) ir pasakiau dukrai, kad papukas pasidare neskanus rolleyes.gif ji nusprende net neragauti ax.gif
Atsakyti
Oi kaip suprantu tave mamyte, man irgi tai atrode kazkas sudetingiausio pasaulyje, nes mazylei (.) (.) buvo viskas....gaudavo tik nakti, nzn kiek kartu nes kartu miegam ir kai ji prabusdavo, suvwerkdavo as duodavau ir ramu...kai nusprendziau kad jau ji pasidare labai smarkiai nuo to priklausoma ir jeigu pabandydavau neduot, zviegimas spiegimas toks kad....skamba visas namas...tada ir pamaniau kad kuo toliau tuo bus dar blogiau ir apie 1,9m sumasciau kad reik imtis priemoniu:)) maniske labai megsta arbata su medum, o kai pabandziau duot vieno medaus paragaut, pradejo ziaugciot, pamaniau kad butent jis man pagelbes, nes bandziau isvis imt ir neduot kruties,tai sakau riksmai puse nakties nezmoniski, nenorejau nervines sistemos gadinti...taigi nakti ji pabudo, o as jai meduota papa pasiuliau, ji aisku liko ziauriai nepatenkinta, zyze ir verke, bet ne taip baisiai, nes suprato kad papo tokio ji nenori, del to taip zviegdama nieko nepasieks, aisku savaite laiko naktim prabusdavo verkslendavo ir ne viena ne du kartus, bet va jau 7-ta para ir buvo nubudus viena karta ir nelabai ilgam, greit uzmigdziau, tikrai nesitikejau kad man tai pavyks, ir vis atideliojau sita laika:) Manau reikia tau imti ir pasiryzti viena diena, nes atideliosi taip ilgai ilgai...sneku is patirties:))) sekmes!!
Atsakyti
Ačiū, Mamytės už savo pasisakymus. Bandysiu ir aš spręst šį klausimą... per pietus jau kartais ir pavyxta, va su naktim nelabai. Bet ieškosiu būdo. Ačiū smile.gif
Atsakyti
Reikia ir mums kazkaip jau pratintis gyventi be papuko. Likes tik vakarinis maitinimas ir naktiniai. Bandziau kazkada nakti neduoti, tai atrode, kad tuoj visus kaimynus pazadinsim smile.gif . Kaip jums sekasi atpratinti nuo naktinio maitinimo? Buteliuko ne pro kur nakti neikisi jam schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
oi, kokia muns aktualia tema radau thumbup.gif
Dukrytei 1,5men, bet ir diena, ir nakti valgo MP be skaiciaus. Esu ba galo pavarggusi, nesu nei vienos nakties ramiai issimiegojus doh.gif Ziuriu mamytes jau daug pazengusios-belike tik rytiniai ir naktiniai maitinimai, o as net nezinau kaip man dieninius nuimti. Kazkada pasisodinau mazaja ir sakau: mamyte labai pavargusi ir pieniuko jau nebeduos. Tai ji kaip pradejo verkti, draskyti mano megztini, tiesiog plese nuo manes ir teko duoti atsigerti pieniuko. Teoriskai zinau, kad reikia nukreipti demesi, parodyti, tai yra nuzaisti vaika, bet man fiziskai sunku kiekviena diena sugalvoti nauju pramogu g.gif O be to neisivaizduoju, kaip ja uzmigdyti be (.) soskes ir buteliuku nepripazista,vezime seniai nemiega schmoll.gif O ir su valgymu pas mums problema-pirma duok atsigerti pieniuko, o po to gal ir valgysiu kose, o labai daznai tik jo ir uztenka doh.gif
Taigi tikiuosi pasisemti is mamu patirties ir lengvai pamirsim MP blush2.gif
Beje, nesuprantu mamyciu, kurios gali klausyti kaip vaikutis verkia kelias dienas doh.gif as tikiuosi, kad man nereikes klykinti dukrytes 7 dienas, kol atpras nuo (.) tada jau geriau maitinsiu iki 4 metu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Obelėlė @ 2012 09 30, 19:11)
Sveikos,
oi, kokia muns aktualia tema radau thumbup.gif
Dukrytei 1,5men, bet ir diena, ir nakti valgo MP be skaiciaus. Esu ba galo pavarggusi, nesu nei vienos nakties ramiai issimiegojus doh.gif Ziuriu mamytes jau daug pazengusios-belike tik rytiniai ir naktiniai maitinimai, o as net nezinau kaip man dieninius nuimti. Kazkada pasisodinau mazaja ir sakau: mamyte labai pavargusi ir pieniuko jau nebeduos. Tai ji kaip pradejo verkti, draskyti mano megztini, tiesiog plese nuo manes ir teko duoti atsigerti pieniuko. Teoriskai zinau, kad reikia nukreipti demesi, parodyti, tai yra nuzaisti vaika, bet man fiziskai sunku kiekviena diena sugalvoti nauju pramogu g.gif O be to neisivaizduoju, kaip ja uzmigdyti be (.) soskes ir buteliuku nepripazista,vezime seniai nemiega schmoll.gif O ir su valgymu pas mums problema-pirma duok atsigerti pieniuko, o po to gal ir valgysiu kose, o labai daznai tik jo ir uztenka  doh.gif
Taigi tikiuosi pasisemti is mamu patirties ir lengvai pamirsim MP blush2.gif
Beje, nesuprantu mamyciu, kurios gali klausyti kaip vaikutis verkia kelias dienas doh.gif as tikiuosi, kad man nereikes klykinti dukrytes 7 dienas, kol atpras nuo (.) tada jau geriau maitinsiu iki 4 metu blush2.gif

Pritariu del nuovargio verysad.gif . Tas naktinis kelimasis kelis kartus, o kai dar ir dantukai dygsta, tai net nesuskaiciuoti kiek kartu prireikia papuko.
Mums nuo dieninio papuko atprast daug mociute padejo kai vasara kaime buvome smile.gif . Tikrai buvo nelengva, bet kazkaip iveikeme. Vis mazinom ir mazinom dieniniu maitinimu papuku ir sumazinom smile.gif , bet pries uzmigdant daug isteriju budavo. Dabar diena visada vezime uzmigdau, gal ir nakciai pavyks kada vezime uzmigdyti, o tada i lova perkelti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2012 10 01, 22:22)
Tikrai buvo nelengva, bet kazkaip iveikeme. Vis mazinom ir mazinom dieniniu maitinimu papuku ir sumazinom smile.gif , bet pries uzmigdant daug isteriju budavo. Dabar diena visada vezime uzmigdau, gal ir nakciai pavyks kada vezime uzmigdyti, o tada i lova perkelti smile.gif


bet jūsų vaikutis dar labai mažiukas wub.gif tokiam dar reikalinga ir labai natūralu su (.) užmigti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 02 spalio 2012 - 06:45
QUOTE(žydrynė @ 2012 10 02, 06:44)
bet jūsų vaikutis dar labai mažiukas wub.gif tokiam dar reikalinga ir labai natūralu su (.) užmigti  unsure.gif

Nepasakyciau, kad jau labai maziukas smile.gif . Mums jau 1metai ir 1menuo smile.gif . Ruosiuosi grizti i darba verysad.gif , tai del to ir reikia pratintis nuo papuko. Kiek esu skaiciusi ir su mamytem bendravusi, kad kuo toliau, tai tuo sunkiau buna atpratinti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2012 10 02, 12:45)
Nepasakyciau, kad jau labai maziukas smile.gif . Mums jau 1metai ir 1menuo smile.gif . Ruosiuosi grizti i darba verysad.gif , tai del to ir reikia pratintis nuo papuko. Kiek esu skaiciusi ir su mamytem bendravusi, kad kuo toliau, tai tuo sunkiau buna atpratinti verysad.gif


tikrai mažiukas dar smile.gif kai ateina laikas,patys atpranta mirksiukas.gif na jeigu jau reikia į darbą,tai dieną turės užmigti pats,bet vakare dar neatimkit 4u.gif
Atsakyti