Įkraunama...
Įkraunama...

Planavome kartu, auginame kartu

QUOTE(bonita28 @ 2014 08 22, 22:25)
Kam, saunuoliai Jus 4u.gif O Jus cia per karta toki vojaza padaret, ar cia per kelis kartus: viena kart ten, kita kitur? Utenoj, tai gal prie ezeru kokiu buvot? Ai gal nusipirkot knyga po Lietuva su seima. Siaip i Birstona reikejo uzsukt, labai grazus kurortinis miestas, man ten labai patinka. Tas partas is ES pinigu ir promenadas palei pakrante labai sutvarkyti. Kam dirbi?

Cia per 3 kartus varem. Kitais metais Birstona atidejom smile.gif Smagiausia vistiek buvo su palapinem rie plateliu, arciau gamtos, nors ir nameliuose gerai smile.gif Palapiniu trukumas, kad kaimynai gali pasitaikyt kurie labai jau svencia smile.gif
isejau is darbo, nes darbavaus nuo 10-19val Grynai namu nematydavau, bet reiks jau imt vel ieskot darbelio, nes per ziema stoga gali nuraut namie smile.gif
Atsakyti
Na zinai merginos jau nemazos, ta tikrai matyt neverta namie sedet, o be to ir profesiniai igudziai nukencia. Nebent trecia paplanuotum, gi reiktu broliuko smile.gif As tai mokytis eisiu. Pora metu lankiau sokius savo malonumui, bet dabar pagalvojau, kad mesiu, nes poto plesausi per kelias vietas. Sakiau reik dabar mokslams visas pastangas det. Braskele, mamyciuk ka Jus veikiat? Rugsejui jau susiruoset?
Atsakyti
As tai emiau kalanetika lankyt smile.gif tai man visai patinka, kazkaip visad tik su staklem sportuodavau, aerobikos bijojau, kad kruvio nepatemsiu tiek sokuot, o kalanetika man super smile.gif
As jau siemet paskutini kursa varysiu :0 kaip greit laikas eina thumbup.gif
Bonita ka studijuosi?
Ryt su vyru isryto lekiam grybaut, visi baravikus velka vezimais smile.gif tai mes nors kibiriuko noretume smile.gif
Atsakyti
As ta pati studikuosiu. Turiu neusniversitetini teisininkes issilavinima, o dabar universitetinio uzsimaniau. I Vilniaus universiteta istojau. Ten ne nuo pirmo kurso priima po kelegiju.
Sakes kiek zemaitijoj baravyku, skaiciau, kad vienas 478 baravykus parsitempe. Maniske vidurinioji su mociute i Utenos raj. prie ezeru ismove i sodyba. tai ten kukliau, bet vistiek rase, kad rado nemazai baravyku thumbup.gif Na tai kai grysi butinai pranesk kiek radai bigsmile.gif As uzkietejusi grybautoja. man ne tiek grybu reik, kiek pats procesas patinka.
Atsakyti
QUOTE(bonita28 @ 2014 08 27, 14:35)
As ta pati studikuosiu. Turiu neusniversitetini teisininkes issilavinima, o dabar universitetinio uzsimaniau. I Vilniaus universiteta istojau. Ten ne nuo pirmo kurso priima po kelegiju.
Sakes kiek zemaitijoj baravyku, skaiciau, kad vienas 478 baravykus parsitempe. Maniske vidurinioji su mociute i Utenos raj. prie ezeru ismove i sodyba. tai ten kukliau, bet vistiek rase, kad rado nemazai baravyku thumbup.gif  Na tai kai grysi butinai pranesk kiek radai bigsmile.gif As uzkietejusi grybautoja. man ne tiek grybu reik, kiek pats procesas patinka.

Na as grybus ir isdalinau 80procentu, man ir patika pas procesas. Na ziauriai lietutis merke, tai davazivus vistiek varem i miska, tik greitam, bet manau neblogai gavos, FB foto smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
as tai jau beveik susiruosus i mokykla ir darza ax.gif siandien atsventem dickes 13 metu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2014 08 28, 17:33)
Sveikos  4u.gif
as tai jau beveik susiruosus i mokykla ir darza  ax.gif  siandien atsventem dickes 13 metu  wub.gif

Dideliausi sveikinimai smile.gif kaip faina tavo jau tokia didele smile.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2014 08 28, 19:41)
Dideliausi sveikinimai smile.gif kaip faina tavo jau tokia didele smile.gif  happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif  clap_1.gif

dekojam flirt.gif flirt.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2014 08 28, 22:32)
dekojam  flirt.gif  flirt.gif  flirt.gif

ko 13kametes dovanu pageidauja smile.gif mano krikstadukrei nusimato greit 14tasis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2014 08 28, 22:12)
ko 13kametes dovanu pageidauja smile.gif mano krikstadukrei nusimato greit 14tasis smile.gif

daugiau tai pinigu,,, doh.gif bet maniske lb norejo nike kuprines ten tokios tai nupirkau , ir dar kelniu dvieju su suknele, bet cia jau as mokyklai aprupinau prie dovanos blush2.gif dar telefono naujo prase bet nepirkau nes noriu pamokyt kad reikia saugoti, ta tai visai nevertina daiktu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2014 08 30, 18:14)
daugiau tai pinigu,,,  doh.gif bet maniske lb norejo nike kuprines ten tokios tai nupirkau , ir dar kelniu dvieju su suknele, bet cia jau as mokyklai aprupinau prie dovanos  blush2.gif  dar telefono naujo prase bet nepirkau nes noriu pamokyt kad reikia saugoti, ta tai visai nevertina daiktu  doh.gif

Dabar jauciu jos visos tokios biggrin.gif Manosios ir nevertina daiktu. Net nemoka i vieta pasidet, sakau siaubas kazkoks, gali rekt, sakyt nedaeina
Atsakyti
Nu ka Vilnietes tylit smile.gif As ryt su seimyna lekiu i sostine smile.gif ziuresim feerverkus thumbup.gif
Atsakyti