Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai nuotakoms

QUOTE(kasukas @ 2013 11 25, 21:04)
Sveikos, turiu galvos skausma.. suknele tokia, siek tiek puosta perliukais, o auskarus pirkau pries tai - sutazo, galvojau kad tiks, nes perliukai pradzioj buvo neplanuoti, dabar jau mastau, kad reikia ir auskaru su perlais.. kaip manot? ir ar ant kaklo kazko reiktu? aciu. 



Manau, kad drąsiai gali puoštis turimais sutažo auskariukais, jie tikrai tinka, ant kaklo čia nereikia nieko smile.gif
Atsakyti
Labai skoningi rankų darbo papuošalai nuotakoms ir ne tik. Daro pagal užsakymus, galima pasirinkti smile.gif ką tik išsirinkau parduotuvėlėje net kelis wub.gif negaliu atsidžiaugti wub.gif

https://www.facebook...esuarai?fref=ts
Atsakyti
Mano vestuviniai papuosaliukai buvo is LavenderByJurgita :
apyranke :
user posted image
auskariukai :
user posted image

Siai vasarai ,vienai labai graziai ax.gif progai jau nusiziurejau kelis lankelius, tik neapsisprendziu kuris labiau wub.gif
user posted image
arba
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuikiss1 @ 2013 12 25, 21:49)


man labai gražūs tokie galvos papuošalai. Kur tokių gauti? ir kur gauti vualių be plunksnų, masyvių gėlių ir pan.? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

turiu tokią problemą, esu nusižiūrėjusi vestuvėms tokį galvos papuošalą. Nežinau kaip jis vadinasi, visaip "googlinau" - neradau.
Tokįiu buvo pasipuošusi Justino Lapatinsko žmona ant galvos, per vestuves.

Kažkas panašaus į tokį kokius dėvi turkiško serialo Didingas amžius moterys: Hatidže ar Hurrem.

P.s. nemoku įdėto nuotraukos, jei galit google įveskit, gal suprasit apie ką kalbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cat_sandra @ 2014 06 01, 20:16)
Sveikos,

turiu tokią problemą, esu nusižiūrėjusi vestuvėms tokį galvos papuošalą. Nežinau kaip jis vadinasi, visaip "googlinau" - neradau.
Tokįiu buvo pasipuošusi Justino Lapatinsko žmona ant galvos, per vestuves.

Kažkas panašaus į tokį kokius dėvi turkiško serialo Didingas amžius moterys: Hatidže ar Hurrem.

P.s. nemoku įdėto nuotraukos, jei galit google įveskit, gal suprasit apie ką kalbu smile.gif


Turėtų atrodyti maždaug taip
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(cat_sandra @ 2014 06 02, 08:02)
Turėtų atrodyti maždaug taip
My Webpage

Pasiziurek Dovile Dage facebooke. Man atrodo tai jos darbas. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos nuotakos 4u.gif

Gal žinote kur lietuvoje būtų galima įsigyti dirželių nuotakai. Nežinau kaip paaiškinti doh.gif Na būna tokie ant kaspino siuvinėta kristalais ir perlais smile.gif ax.gif
Atsakyti
Dovile Dage laaaabai uzimta, su ja derinau derinau, po 5 laiskus rasydavau kol sulaukdavau ats, tai dabar tariuosi su Esu Rasu, tikrai paprasciau bendraujanti mergina... smile.gif
Atsakyti
O gal kas žino kur galima būtų gauti panašaus tipo vėrinių nuotakoms? Kol kas tik neapsispręsta ar ryškiaspalvis turi būti ar ne

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JayJay: 23 rugpjūčio 2014 - 17:26
Etsy.com, ebay.com
Atsakyti
Ilgai ieškojau, kas galėtų sukurti man tobulą plaukų papuošalą, ir visai netyčia suradau Dovilę Dagę. Kaip tikrai nuotakai iš pradžių labai daug visko norėjosi, o vėliau viskas atrodė nebegražu, tai nusiunčiau jai savo suknelės ir šukuosenos nuotraukas ir paprašiau pasiūlyti ką nors. Ji man atsiuntė keletą nuotraukų, iš kurių išsirinkau tą tikrąjį, savąjį, papuošalą. Tai buvo toooks grožis, kad net mano plaukų stilistė vestuvių rytą jį pamačiusi aikčiojo kaip vaikas, gavęs saldainį. smile.gif Tiesa, pas Dovilę aksesuarai ne iš pigiųjų, tačiau dabar nesigailiu nei lito, ji ilgai neatrašo į laiškus, kas mane vertė nervintis, tačiau paskutinį mėnesį prieš vestuves ir patarimus duodavo, ir atsakymo netekdavo taip ilgai laukti.
Atsakyti