Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai nuotakoms

Bloga ne pati medžiaga (perlai, swarovski kristalai), bet tai, kad nuotakos renkasi tokius pačius modelius... Pamato internete patikusį ir nori idealiai tokio pat, tada ir pasidaro visos kaip klonai... Bet patikėkit iš tokių pačių medžiagų galima padaryti visiškai skirtingus papuošalus, tereikia kitaip sukomponuoti, panaudoti kitokias detales ir galit būti be galo originali...
Atsakyti
QUOTE(BukSavimi @ 2013 01 07, 13:10)
Bloga ne pati medžiaga (perlai, swarovski kristalai), bet tai, kad nuotakos renkasi tokius pačius modelius... Pamato internete patikusį ir nori idealiai tokio pat, tada ir pasidaro visos kaip klonai... Bet patikėkit iš tokių pačių medžiagų galima padaryti visiškai skirtingus papuošalus, tereikia kitaip sukomponuoti, panaudoti kitokias detales ir galit būti be galo originali...

Ne visos nuotakos nori būti originalios. Taip kaip pilni ofisai vienodų tarnautoju, pilni miestai moterų juodom striukėm ir pilkais šalikais, taip ir nuotakos vienodos biggrin.gif Žmogus, kuris gyvenime originalus ir per vestuves toks bus ax.gif

O kaip jums mano sutažo auskarų pasirinkimas ax.gif
Atsakyti
Man patinka sutažo auskarų originalumas ir neįprastumas (bent kol kas retai nuotakos juos renkasi), tačiau kaip jau kažkada buvau pasisakiusi- pati tokių nesirinkčiau... Bet tikrai ne todėl, kad man negražu, tiesiog aš esu smulkių detalių megėja, o sutažas jau toks dalykas, kad papuošalai šia technika savaime yra didesni ir masyvesni...
O Steisi, nuomonę apie tai, kad kristalai ir perlai pabodę tikrai galiu paneigti, tereikia fantazijos ir galima tikrai originalius papuošalus pagaminti... Pvz, kadangi aš smulkių akmenėlių mėgėja, tai man swarovski kristalai pats tas...
Atsakyti
BukSavimi, visiskai sutinku su jumis. As ir turejau omeny tuos "vestuvinius" papuosalus. pvz, (tokiu plastmasiuku kruveliu prideda turbut kas antrame sios temos puslapyje):

user posted image
user posted image
user posted image

o tokie nepabode:
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Steisi, kokie faini karoliai ketvirtoje nuotraukoje bigsmile.gif Man labai patinka, tik neziniai, ar tiktu man prie mano sukneles...
Atsakyti
Tie ir man patiko wub.gif
Atsakyti
sbo, sunku nuspresti. Suknele atrodo labiau tokia moderni, svari, o papuosalas vintazinio stiliaus. Bet juos kartu galiu isivaizduoti. Tik tuomet noretusi ir kazkokio gaubto ant peciu: nerinio, kailio, plunksnu, kiek labiau sukeltu garbanotu plauku ir vietoj geles gal plauku papuosalo. Norisi islaikyti ta vintazine prabanga. Bet galima eiti ir kita linkme, derinti nesuderinamus dalykus, kaip vivienne westwood ar D&G: pavelti plaukai, ryskus tamsus makiazas ir manikiuras, tankus angoros megztukas (kazkas panasaus, ka devejo Kate Middleton).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 08 sausio 2013 - 13:15
QUOTE(Steisi @ 2013 01 08, 14:06)
sbo, sunku nuspresti. Suknele atrodo labiau tokia moderni, svari, o papuosalas vintazinio stiliaus. Bet juos kartu galiu isivaizduoti. Tik tuomet noretusi ir kazkokio gaubto ant peciu: nerinio, kailio, plunksnu, kiek labiau sukeltu garbanotu plauku ir vietoj geles gal plauku papuosalo. Norisi islaikyti ta vintazine prabanga. Bet galima eiti ir kita linkme, derinti nesuderinamus dalykus, kaip vivienne westwood ar D&G: pavelti plaukai, ryskus tamsus makiazas ir manikiuras, tankus angoros megztukas (kazkas panasaus, ka devejo Kate Middleton).

Na man norisi islaikyti visgi lengva, romantiska stiliu prie tos suknutes 4u.gif Vis dar mastau apie ta Swaroeski komplektuka, vaziuosiu siandien gyvai paziureti i parduotuve smile.gif
Atsakyti
Ar perkate pas musu auksarankes papuosaliukus savo vestuvems. blush2.gif
Atsakyti
ar swarovskiai - ar perliukai.. cia jau pasirinkimas pacios nuotakos. Svarbu rinktis kokybiskas medziagas - ne pigu kreiva stikla ir ne plastmasinius perliukus, o normalius smile.gif

mano nuomone jei su gele plaukuose, auskarai neturi buti super ilgi.. bet kokie 3 cm yra sventiska ir puosnu - taigi sekmes paieskose! wub.gif nesistenkite butin itin madinga ar hyper originali - juk suknele balta, tai nereik islauzt kazko TOKIO ir is papuosalu. Papratai nepaprasta smile.gif
Atsakyti
Aš darysiuosi pati. Bet niekaip nenusprendžiu kokių noriu... ax.gif gal palengvės, kai išsirinksiu suknelę..
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2013 01 15, 02:02)
Aš darysiuosi pati. Bet niekaip nenusprendžiu kokių noriu... ax.gif gal palengvės, kai išsirinksiu suknelę..


nu siaip papuosalai jau paskutiniai akcentai ir paprastai gaminami ir renkami kai jau turi suknele, sukuosena, zinai busi su nuometu, su gele/be geles plaukuose ir t.t. smile.gif
Atsakyti