Įkraunama...
Įkraunama...

Chatimals kalbantis žiurkėnas

Ruošiuosi Kalėdom. Gal kas galite pasidalinti savo patyrimais, ar vertas jis dėmesio?
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2012 11 16, 00:17)
Ruošiuosi Kalėdom. Gal kas galite pasidalinti savo patyrimais, ar vertas jis dėmesio?
My Webpage

Vertas thumbup.gif Pernai dukrai nupirkom (7 metai buvo) tai iki siol vienas geriausiu zaislu thumbup.gif Ne tik vaikams, bet ir suaugusiems smagu pazaist biggrin.gif Pirkom "jonelio kieme" su aplamdyta pakuote, kainavo 18 Lt biggrin.gif
Atsakyti
Čia Kaune jonelio kieme? g.gif o kur dar yra pirkti ir kokia maždaug kainytė?
Atsakyti
QUOTE(ventus @ 2012 11 16, 12:38)
Čia Kaune jonelio kieme?  g.gif o kur dar yra pirkti ir kokia maždaug kainytė?


Buvau Ozo žaislų parduotuvėje šiandien. Mačiau ten jų net tris rūšis, bet dėmesį patraukė ne jie, o meškiukai. Jie tą patį daro, tik dar jei jų snukutį lieti, tai kažkaip juokingai sukalba. O žiurkėnai labai džeržgia, kai įrašas eina. sad.gif Meškiukai tylesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ventus @ 2012 11 16, 11:38)
Čia Kaune jonelio kieme?  g.gif o kur dar yra pirkti ir kokia maždaug kainytė?

taip, Kaune. Siaip prekybos centruose kazkur apie 90 lt kainuoja. Bet cia pries metus tokios kainos buvo, dabar nesidomejau tai nezinau.
Atsakyti
O ka jis daro tas ziurkiukas?
Atsakyti
Rašo taip:
"Paspausk žiurkėno leteną, įrašyk ir išklausyk. Jis pakeitė balsą! Išdykėlis!
Tai "stebuklinis" žaisliukas, skirtas vaikams nuo 3 metų. Skirtas juokauti, bendrauti su draugais, labai patariame turintiems bendravimo ir tarties problemų, vaidmeniniams, socialiniams gebėjimams vystyti. Žiurkėniukai būna trijų rūšių - Maksas, Sofi ir Oskaras. "
Žemiau įdedu youtube visą jo pristatymą. Aš pirkau tą patį Cgatimals, tik ne žiurkėną, o meškiną, nes bandžiau parduotuvėje ir pasirodė, kad meškinas atkartoja geriau ir ne taip džeržgia. Nors gal tai tik mano nuomonė. O kainos jų tos pačios. Nesu tikra dėl žiurkėno, bet meškis, jei glostai jam veidelį, dar leidžia įvairius garsus.
Chatimals youtube
Papildyta:
user posted image
user posted image

Yra dar ir peliukų, papūgų, šuniukų ir t.t. Įmeskit Chatimals į visagalį google, išmeta ten jų didelę įvairovę. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mičiko: 21 lapkričio 2012 - 21:29
Mačiau tokį rožinį žiurkėniuką Kaune naujoj Prismoj prie pilies. Dabar su 40 proc. nuolaida. 4u.gif
Atsakyti