Įkraunama...
Įkraunama...

Joga

Is savo patirties sakau(kadangi pati taip ,,prisizaidziau"su keliu)geriau to nedaryti...Na, cia kaip pries tai rase, nebent nepavojingus pratimus, svelniai...As pati veliau kai pradejau vaikscioti i grupeles, instruktore man parode ka netaisyklingai dariau. O atrode, kad viskas lyg ir gerai...
Atsakyti
tai va aš irgi galvoju, kad pakenkti sau galiu unsure.gif susiradau youtube pradedantiesiems http://www.youtube.c...h?v=H3vLZqPZxZE pamokas, bet man skaudu tarpais nugarą, gali būti kad po masažo vakarykščio, bet ir neteisingai gal atlieku g.gif

o kokie tie nepavojingi pratimai būtų? blush2.gif
šiuo metu aš bėgioju, tai masažistė vakar sakė, kad geriau nebėgioti, nes nugara gali nepavežti mano. O bet ką tada daryti, noris kažkaip jai padėti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winona: 29 lapkričio 2012 - 12:04
QUOTE(winona @ 2012 11 29, 12:03)
šiuo metu aš bėgioju, tai masažistė vakar sakė, kad geriau nebėgioti, nes nugara gali nepavežti mano.

Čia ji teisi. Bėgiojimą reiktų atidėti, kol bendrai sutvirtėsit.
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 11 29, 12:03)
tai va aš irgi galvoju, kad pakenkti sau galiu unsure.gif susiradau youtube pradedantiesiems http://www.youtube.c...h?v=H3vLZqPZxZE pamokas, bet man skaudu tarpais nugarą, gali būti kad po masažo vakarykščio, bet ir neteisingai gal atlieku g.gif

o kokie tie nepavojingi pratimai būtų? blush2.gif
šiuo metu aš bėgioju, tai masažistė vakar sakė, kad geriau nebėgioti, nes nugara gali nepavežti mano. O bet ką tada daryti, noris kažkaip jai padėti g.gif



o kas tai nugarai yra? Jei operuota - tai reikia mediku leidimo, laiko po operacijos.. nes gali buti tik blogiau.. antra - visur reikia proto - protingo, atsakingo mokytojo.. nes cia svabu ne rezultatas, o procesas..
Man labai padejo sie pratimai: http://www.youtube.c...h?v=QEwdOsc7rjc
Darai letai, jausdama kiek dar gali lenktis, kiek - nebe wink.gif Is pradziu grindis galejau pasiekti tik pirstu galiukais smile.gif Ir nepersistengiau wink.gif dabar - jau visi pirstai ant grindu pasideda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 30 lapkričio 2012 - 20:04
QUOTE(kice @ 2012 11 30, 20:03)
o kas tai nugarai yra? Jei operuota - tai reikia mediku leidimo, laiko po operacijos.. nes gali buti tik blogiau.. antra - visur reikia proto - protingo, atsakingo mokytojo.. nes cia svabu ne rezultatas, o procesas..
  Man labai padejo sie pratimai: http://www.youtube.c...h?v=QEwdOsc7rjc
Darai letai, jausdama kiek dar gali lenktis, kiek - nebe wink.gif Is pradziu grindis galejau pasiekti tik pirstu galiukais smile.gif Ir nepersistengiau wink.gif dabar - jau visi pirstai ant grindu pasideda smile.gif

ne ne, ne operuota, tiesiog pertempta, kur bepaliečia masažistė ten skauda, tokia įtempta ir nugara ir kaklas ir galva sakė. Ir šiaip laikysena mano labai nekokia, būna kad greitai paskausta ar sėdėti ar stovėti g.gif ačiū už nuorodą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 11 30, 20:34)
ne ne, ne operuota, tiesiog pertempta, kur bepaliečia masažistė ten skauda, tokia įtempta ir nugara ir kaklas ir galva sakė. Ir šiaip laikysena mano labai nekokia, būna kad greitai paskausta ar sėdėti ar stovėti g.gif ačiū už nuorodą smile.gif



xixi, tas pats, kaip man.. man tie simptomai praejo po pimu 2 valandu jogos uzsiemimo.. biggrin.gif dabar dziaugiuosi gyvenimu, bet kasdien keliuosi 6.00 ir darau pratimus po pusvalandi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 11 29, 11:03)
tai va aš irgi galvoju, kad pakenkti sau galiu unsure.gif susiradau youtube pradedantiesiems http://www.youtube.c...h?v=H3vLZqPZxZE pamokas, bet man skaudu tarpais nugarą, gali būti kad po masažo vakarykščio, bet ir neteisingai gal atlieku g.gif

o kokie tie nepavojingi pratimai būtų? blush2.gif
šiuo metu aš bėgioju, tai masažistė vakar sakė, kad geriau nebėgioti, nes nugara gali nepavežti mano. O bet ką tada daryti, noris kažkaip jai padėti g.gif

o ar tik masažinstė sako geriau nebėgiot ar ir kažkokių blogų pojūčių yra? ar skauda nugarą daugiau negu nebėgiojant?
man bėgimas buvo gydytojų, ir kinezeterapeuto uždraustas dalykas, nebėgau kurį laiką, poto pradėjau vėl. Ir pradėjus vėl bėgti stebuklingai išsigydžiau visas problemas, nieko nebeskauda, jaučiuos nuostabiai. Nedrisčiau ir kitiems to rekomenduot, matyt masažinstė nesugalvojo tiesiog šiaip sau bėgt uždraust biggrin.gif Mano atveju gal čia ir psichologija suveikė, nes bėgant atsipalaiduoju, nejaučiu laiko, sapnuoju atsimerkus, kaifuoju tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2012 12 01, 17:59)
o  ar tik masažinstė sako geriau nebėgiot ar ir kažkokių blogų pojūčių yra? ar skauda nugarą daugiau negu nebėgiojant?
man bėgimas buvo gydytojų, ir kinezeterapeuto uždraustas dalykas, nebėgau kurį laiką, poto pradėjau vėl. Ir pradėjus vėl bėgti stebuklingai išsigydžiau visas problemas, nieko nebeskauda, jaučiuos nuostabiai. Nedrisčiau ir kitiems to rekomenduot, matyt masažinstė nesugalvojo tiesiog šiaip sau bėgt uždraust  biggrin.gif Mano atveju gal čia ir psichologija suveikė, nes bėgant atsipalaiduoju, nejaučiu laiko, sapnuoju atsimerkus, kaifuoju tiesiog.

bėgant man nugaros neskauda ir pajudėjus man daug geriau, aš prasimankštinu kieme trupučiuką, po to parke pasinaudoju tais viešais treniruokliais ten kojoms daugiausiai aišku, bet aš po to gerai jaučiuosi. Geriau negu kai dabar nieko nedarau unsure.gif
o nugarą man paskaudendavo ir anksčiau kaip sakiau, ilgiau pasėdėjus, pvz kelionė automobiliu kelias valandas, ar pastovėjus. Bet kuo daugiau judu, sportuoju tuo mačiau skauda smile.gif
Atsakyti
na labai idomus budas gydyti nugaros skausmus - begimu.. hmm..
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 12 01, 18:06)
bėgant man nugaros neskauda ir pajudėjus man daug geriau, aš prasimankštinu kieme trupučiuką, po to parke pasinaudoju tais viešais treniruokliais ten kojoms daugiausiai aišku, bet aš po to gerai jaučiuosi. Geriau negu kai dabar nieko nedarau  unsure.gif
o nugarą man paskaudendavo ir anksčiau kaip sakiau, ilgiau pasėdėjus, pvz kelionė automobiliu kelias valandas, ar pastovėjus. Bet kuo daugiau judu, sportuoju tuo mačiau skauda smile.gif

tai autobuse pasėdėjus ilgai manau ir sveikam žmogui tą nugarą gali pradėt skaudėt unsure.gif
o šiaip manau, pati sau atsakei į klausimą biggrin.gif jei judant bei sportuojant skauda mažiau, tai ir reikėtų daryti. Tik aišku saugiai, išvis su joga atsargiai reikia, gal gautųsi kelias pamokas palankyti prieš pradedant savarankiškai daryt? Tikrai ten asanų daug, kur neteisingai darant daugiau žalos nei naudos bus
Atsakyti
Sveiki!

Mano kunas praso prieziuros.

Bandziau ieskoti individualiu uzsiemimu Vilniuje, bet deja nesekmingai. Gal turit kas kokiu pasiulymu?
Ar yra apskritai tokiu instruktoriu kurie dirba savo namu studijose ir siulo individualius mokymus?

Dekui!
Atsakyti
o kam individualus? joga, kaip ir kitos panasios praktikos, veikia daug stipriau, kai dalyvauj daug zmoniu smile.gif Ju bendra energija veikia stipriau wink.gif
Atsakyti