Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Kėdainiuose

O kokios kainos pas Liudmilą ir Genutę? Ar gerai buria? Ta kur prie ligoninės dar litais ėmė 20 man visai patiko, tikslai nusakė, tik va draugė mane ten nukreipė dabar noriu nueit, o numerio neturiu sad.gif Gal turit?
Atsakyti

Liudmilos nr. auksciau temoje yra :)

Atsakyti
Tai va,atsirado Kėdainiuose dar viena bureja,ji atvažiuoja iš Klaipėdos ekstrasensu mūšio nugalėtoja,Vanda Darja a kažkaip panašiai pavardė,susigundziau nueiti ,nu žinot dar tokių pievų neesu girdėjusi,man paprastai darbininkei nuziurejusi pradėjo sakyti kokia aš verslininkė,kad ir toliau suksiuos versluose,daug prisnekejo bet visai į lankas,o šalia jos pagalbininkė papildus pardavinėja , jos patarti žmonės perka
Atsakyti

Gal kas buvo pas Liudmila, ir gali pasidalinti savo ispudziais?

Atsakyti
QUOTE(Happyface @ 2017 06 03, 10:20)
<p>Gal kas buvo pas Liudmila, ir gali pasidalinti savo ispudziais?</p>

va kaip tik eisiu rytoj ,gryzus papasakosiu
Atsakyti
gal kas kedainietes zinot kas cia tokia buria josvainiu gatveje ?praso tai nemazai ,idomu kiek tiesos tame jos burime?
Atsakyti

Gal turite kontaktus kur  Rasos gatveja ?

Atsakyti

Gal gali papasakoti ar pas Liudmila is Kedainiu issipilde kazkas? As buvau pas ja ir dar laukiu zinios kur patvirtins jos zodzius arba paneigs ir tada zinosiu ar visos tos burejos tiesa sako ar jos yra tik iliuzija kvailu zmoniu pinigus surinkti, nes 100% buvo isitikinusi :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bubblegume: 03 gruodžio 2019 - 20:46

va kaip tik eisiu rytoj ,gryzus papasakosiu

Gal gali papasakoti ar pas Liudmila is Kedainiu issipilde kazkas? As buvau pas ja ir dar laukiu zinios kur patvirtins jos zodzius arba paneigs ir tada zinosiu ar visos tos burejos tiesa sako ar jos yra tik iliuzija kvailu zmoniu pinigus surinkti, nes 100% buvo isitikinusi  :)

Atsakyti

Na va isitikinau, kad bent jau ta kedainiuose bureja Liudmila, vejus sneka. Ir ka pasake kad tikrai nera is tikruju buvo. Nenoriu i detales veltis, bet jei norite ismesti pinigus prasau ;)

Atsakyti
QUOTE(bubblegume @ 2019 12 09, 19:30)
Na va isitikinau, kad bent jau ta kedainiuose bureja Liudmila, vejus sneka. Ir ka pasake kad tikrai nera is tikruju buvo. Nenoriu i detales veltis, bet jei norite ismesti pinigus prasau ;)

Čia ta pati Liudmila, kuri anksčiau Ukmergėje gyveno? ax.gif
Atsakyti

Nezinau ar ji buvo gyvenusi Ukmergeje ar ne. Bet siuo metu esanti Liudmila geguciu g. raudonu plytu name tai tikrai nesamones sneka ir nesiulau svaistyti nei laiko, nei pinigu.

Atsakyti