Įkraunama...
Įkraunama...

Kas kur skaniausia Vilniuje?

Sveikos vilnietės smile.gif
Mano sesuo labai nori nueiti į tikrą restoraną, kur maistas lėkštėje pateikiamas gražiai ir įdomiai. Norėčiau gimtadienio proga ją nusivesti į kokį restoraną Vilniuje, bet nesu vilnietė, tai nelabai žinau smile.gif aišku, dar labai svarbu kaina, nes esu studentė, negaliu labai daug skirti biggrin.gif gal galėtumėte rekomenduoti restoraną, kur skanu, jauku ir padori kaina? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal kas gali parekomenduoti nebloga Kitu restorana ar kavine? smile.gif milijonai tu kinu kavinukiu po visa Vilniu, bet kazkaip neitaikau i normalia uzeit - kiek buvau tai nepatiko... schmoll.gif
Dar butu idomi nuomone apie meksikieciu restorana "Meksika" Nuoroda Butu idomu apsilankyti, gal kas buvote ir gali parekomenduoti kokiu skaniu, vertu demesio patiekalu?
Atsakyti
Man iš kiniečių skaniausia kinų rožėje;)
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2013 03 17, 15:55)
Sveikos! Gal kas gali parekomenduoti nebloga Kitu restorana ar kavine?  smile.gif milijonai tu kinu kavinukiu po visa Vilniu, bet kazkaip neitaikau i normalia uzeit - kiek buvau tai nepatiko... schmoll.gif


Buvusi tik po karta, bet buvo skanu Pekino antyje, kazkokioj kavinej kur priesais universaline parduotuve, Muskate...
Atsakyti
Merginos gal buvote cia - burė1 ?
Pasidalinkite įspūdžiais!

Man skaniausi 'kinieciai' prie seimo 'RYTAI' arba 'KINŲ ROŽĖ'
Atsakyti
Nesenstanti senoji "Neringa" Gedimino prospekte. Kainos nemažos, bet nuo 20 val gyva muzika smile.gif Žmonių niekada nebūna daug.
Atsakyti
Visada valgome kiniečius "Kinų rožėje", nė karto nenusivylėme:)
Labai gardu, dar dabar pamenu, kaip skaniai ir jaukiai savaitgalį pavakarieniavome:)
Atsakyti
Svenciau jubilieju cia:
http://www.meniu.lt/gabi
Man labai patiko, aplinka visi sveciai buvo suzaveti. Maistas irgi skanus, aptarnavimas geras,malonus.


QUOTE(_buterfly_ @ 2013 03 04, 11:34)
gal galite merginos rekomenduoti koki restoraneli centre, kuriame galima aptureti skania, ne per daug brangia ir jaukia vakariene su europietiskais patiekalais? Ieskome restoranelio 10-15 zmoniu pavakarieiauti vestuviu proga

Papildyta:
QUOTE(skin2013 @ 2013 03 18, 20:34)
Man iš kiniečių skaniausia kinų rožėje;)


Jei noredavosi kinu maisto, visada eidavome arba i Kinu roze (Helios) arba i Didzioji Kinija (priesais VCUP). Paskutini kart buvau D.Kinijoj, eilini kart nenuvyle, maistas skanus,porcijos ir kainos normalios, aptarnavimas malonus, aplinka jauki.
Na o vat Kinu roze paskutini kart paliko nekoki ispudi, nors maistas buvo ir skanus, bet aptarnavimas doh.gif ilgai laukem, galiausiai meniu patys atsinesem, stiklines atnese visas apterliotas, apciupinetas, min.vandens buteliukas toks pat.
Atsakyti
Kiniečių man geriausias Antakalnyje prie Šilo tilto, ten porcijos lygininant net ir su Kinų rože ar kokia Čili kinija, žymiai didesnės. O kainos mažesnės. Rekomenduoju smile.gif

O šiaip norėjau paklaust, ar kas buvot POMODORE, ten kainos nemažos, bet esu girdėjęs kad picos skanios. Tai vat ir nežinau eit ar neit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yasmin @ 2013 03 21, 17:59)
Merginos gal buvote cia - burė1 ?
Pasidalinkite įspūdžiais!

Man skaniausi 'kinieciai' prie seimo 'RYTAI' arba 'KINŲ ROŽĖ'

čia vis papietaujame, maistas idomus, skanus, tik noretusi jakesnes aplinkos.
bet koleges minejo, kad vakare staliukus prastumdo, buna privačiau ir smagiau. Žodžiu, bent jau dienos pietus visada idomus, pateikti kaip restorane, porcijos normalios, kainos proto ribose smile.gif
Atsakyti
Ar skanūs sushi bare Sushi Sushi Gedimino pr. 16, PC „Flagman“?
Atsakyti
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 04 08, 07:59)
Ar skanūs sushi bare Sushi Sushi Gedimino pr. 16, PC „Flagman“?


Daugkart jau ėjau, skanūs sushi tikrai, ypač patinka nuo 20 iki 24 numeriai, kaina gera ir didelius sushiukus padaro, malonus aptarnavimas.
Tik kartą ar porą yra buvęs neskanus imbieras.

Pastaruoju metu skaniai pavalgau Kibbin Inn Vilniaus g., Keistuose ženkluose Trakų g., norėčiau atrast vietų, kur salotos būtų skanios, ir SOČIOS, gal kas žinot?

O nemalonios patirties esu apturėjus:
Čili Gedo pr. netoli Gedimino 9 - baisios picos, jei jau valgyt tokį nesveiką maistą, tai jau geriau ir skaniau šaldytą namie.. Ir dar sąskaitą priskaičiavo neteisingai, ir dar rodė kažkokius kaprizus, gal pms panelei buvo.
Kompanijoj irgi Gedo pr. labai nusivyliau, nes nors aplinka ir vieta geri, maistas prėskas, ypač nepatiko salotos (ne tik man), man didelis minusas vietoms, kurios salotoms gaili ingridientų, primeta praktiškai tik žalių lapų, o kainas varijuoja nuo 12 iki 20Lt. Gėda.
Visiška nesamonė buvo kažkokioj sriubų kavinėj Gedimino 9 antram aukšte, tokia paprasta vieta, o kainos normalios, bet jau skonis... Draugė turėjo apelsininę vištienos sriubą, tai gerai skamba tik pavadinimas. Buvo praktiškai tik gelsas vanduo, o skonis, draugės žodžiais, tai lyg praeivis būtų sugalvojęs sumesti į puodą, kas po ranka buvo. Aš ėmiau makaronų su tunų, mokėjau apie 12Lt, o po pusvalandžio teko į parduotuvę užkandžių užsukti, nes tokio mažumo porcija buvo smile.gif
Atsakyti