Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima skiepyti?

vaikutis truputi sloguoja, diena nieko, tik vakare pakimsta daugiau nosyte, tai idomu ar galima skiepyti, ar lieps palaukti?
Atsakyti
o kur jus skubat? aiksu palaukti, jei mano vaikas sloguoja, as, net jei man gydytojai sakys, kad galima, neskiepisiu. leiskit organizmui sustipreti
Atsakyti
Mum irgi jau reikia skiepytis,taciau sloga jau tesiasi atra savaite nuo dantuku dygimo,tai mes visai neskubam eiti skiepytis.Manau nieko tokio ,kad nueism veliau. g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jei vaikelis sloguoja ar siaip sirguliuoja, manau, tikrai verta truputi palaukti, kam kankinti mazaji, o neduok dieve, dar paumetu ligele ar pan..
Atsakyti
Mano truputi slogavo,bet mus skiepino,svarbu,kad temperaturos nebutu ir viskas
Atsakyti
QUOTE(vikcius @ 2006 10 10, 21:17)
Mano truputi slogavo,bet mus skiepino,svarbu,kad temperaturos nebutu ir viskas

cia kur taip parasyta? g.gif
Atsakyti
Kai reikėjo mūsų lelių skiepyt 2 mėnesio skiepu, jis slogavo, tai daktarė liepė laukti. Sakė nei su sloga, nei su temperatūra geriau neskiepyt 4u.gif
Atsakyti
Mum reikejo skiepytis 15 men., taciau mes slogavom ir truputi kosejom,tai skiepa atidejo ir liepe isgyti.Tai si skiepa uztempem visa menesi.Bet nieko cia blogo.Nereikia skubeti,reikia ziureti,kad mazyliui butu geriau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kai slogavo, neskiepijo. O jei ir siūlytų - pati nesutikčiau.
Atsakyti
Jokiu budu neskiepiciau sloguojancio vaikiuko, nes ir taip organizmui didelis kruvis tenka. schmoll.gif Girdejau kad gerai butu po skiepo pamiegoti (geriau skiepas isisavina) , ir ta diena nei maudyti, nei vesti i lauka nereiketu. g.gif O skiepytis galima veluoti iki menesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2006 10 20, 13:19)
  O skiepytis galima veluoti iki menesio smile.gif

skiepytis niekada nevelu. smile.gif tik reikia butinai islaikyti nustatytus intervalus. bei derinti su kitom vakcinom.
Atsakyti
Labai nedaug radau komentarų apie skiepus nuo gripo. Nors kaip žinome gandai Izraelyje napasitvirtino, bet vis tiek neramu. O be to atsiliepimų iš tų pačių gydytojų aš girdėjau įvairiausių. Labiausiai tai mane neramina ta mintis, kad skiepai gali silpninti imunitetą. tipo organizmas pats nebekovoja. Pernai aš savo 9 metų vaiką paskiepijau. Bet sirgo taip kaip ir kasmet. be antibiotikų neapsėjo. vėl plaučių uždegimas. O SAKO, KAD NUO SKIEPŲ TURI IR PERŠALIMO LIGOM MAŽIAU SIRGTI. Šiemet manau kad reikia kitaip saugotis. Pradėjau skeptiškai žiūrėti į tai.
Kaip jūs manote?
Atsakyti