Įkraunama...
Įkraunama...

Bioenergetikai ir parapsichologai

Jeigu yra problema, yra salia jos ir sprendimo budas. Gal ne viska padarete, kad surasti atsakyma i sau rupima klausima, o gal jis buvo, bet jo nepriemet.

 

Per bet kokia liga, norima kazka iki musu danesti. Daznai tai parodo, kad kazko nenorime priimti gyvenime, nesuprantame ar norime, kad butu kaip mums norisi. Nuoskaudos, nepasitenkinimas (savimi, artimais, aplinkiniais), pyktis, pavydas ir kitos neigiamos emocijos, viduje sudaro energetinius blokus, kurie trukdo per mus teketi gyvybingumo energijai ir toje vietoje prasideda problemos.

Dar galimas variantas, kad problemos persiduoda mamos ar tecio linija. Tokiu atveju vien bioenergetinio valymo nepakanka, nes reikia dirbti su proteviu kanalais.

Buna, kad zmogui ir paciam su savimi reikia dirbti, o tai ko gero sunkiausias darbas. Energetiskai nuvalai, o jis taip ir nepakeicia savo gyvenimo budo, iprociu. Taigi viskas po kurio laiko ir vel gali gristi.

Negaleciau nepamineti ir neigiamu programu tokiu kaip "porcia" - jos retai pasitaiko, dazniau nuziurejimai ir pan.

Kiekvienas atvejis yra individualus.

mano atveju tai tos ligos persiduoda is giminiu. yra dvi problemos. viena jau issprendziau homeopatija, maisto papildais ir kvieciu zelmenu sultimis. kita gi problema operuotina, nes laudiskai tariant yra ka nupjauti. tai nelabai tikiu, kad dabar man galetu padeti koks bioenergetikas, nes reikia chirurgo isikisimo. tik tiek, kad man jau tai bus 2 operacija, nes ta pati problema atsinaujino. po pirmos operacijos jau apie 14 metu praejo. gyvenau taip gan neblogai. paumejimas paskutinius 4 metus, kai viskas vel atsinaujino ir as tempiu guma vengdama operacijos, tarsi tikedamasi stebuklo, bet ir tuo ne labai tikiu. taip, kad taip. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo four roses: 29 balandžio 2018 - 12:35

Sveiki, gal pagelbesit, ieskau vyro bioenergetiko su virgulem dirbancio, jis dalyvavo ekstrasensu musyje 2009 m Lietuvoje. Jis ilgesniais plaukais iki peciu , gan jaunas. Buvo galima pas ji i Zalgirio g.ateiti. Gal kas turi jo koordinates daba? Dekui, jei pavyks kam atrasyti.

Atsakyti

Sveikos. Ar yra kas pastaruoju metu lanketes pas bioenergetika, ekstrasensa Vidmanta, kuris gyvena netoli Urmo bazes. Turiu jo telefona, bet niekaip nepriskambinu, is vienos pazistamos girdejau, kad jis dirbo uzsienyje, grizo ir atseit numates savo isejimo Anapilin data nieko nepriima. Gal tai nera tiesa. Gal jo kitas telefono numeris. Labai reikia jo pagalbos. Namuose niekas neisileidzia, kaimynai nezino kur jis, bet gal kuri nesenai buvot. Buciau labai dekinga. Skubus ir svarbus reikalas, nes tik jis vienas man tepadejo.

Atsakyti

Baikite skleisti paskalas. Nezynau ale kam tai naudynga. Dirba jis Vokietijoje savo darba, buvo grizes birzelio menesi, prieme ir dabar taremes, kad priims lapkricio ar gruodzio menesi, nes Lietuvoje bus apie pora menesiu. Vokietyjoj dirba su probleminiais zmonemis ir nelaidokite zmogaus.

Atsakyti
QUOTE(Jūrmantė @ 2018 07 08, 12:31)
<p>Sveikos. Ar yra kas pastaruoju metu lanketes pas bioenergetika, ekstrasensa Vidmanta, kuris gyvena netoli Urmo bazes. Turiu jo telefona, bet niekaip nepriskambinu, is vienos pazistamos girdejau, kad jis dirbo uzsienyje, grizo ir atseit numates savo isejimo Anapilin data nieko nepriima. Gal tai nera tiesa. Gal jo kitas telefono numeris. Labai reikia jo pagalbos. Namuose niekas neisileidzia, kaimynai nezino kur jis, bet gal kuri nesenai buvot. Buciau labai dekinga. Skubus ir svarbus reikalas, nes tik jis vienas man tepadejo.</p>



QUOTE(Vilūne @ 2018 10 05, 23:07)
<p>Baikite skleisti paskalas. Nezynau ale kam tai naudynga. Dirba jis Vokietijoje savo darba, buvo grizes birzelio menesi, prieme ir dabar taremes, kad priims lapkricio ar gruodzio menesi, nes Lietuvoje bus apie pora menesiu. Vokietyjoj dirba su probleminiais zmonemis ir nelaidokite zmogaus.</p>


Sveikos 4u.gif

Apie savo isejimo Anapilin numatyta data jis man snekejo pries metus Rugsejo men kai buvau. Nesake konkreciai jokiu datu. Sake tik - "Noresi mane susirast, pasisneket, bet negalesi niekur rast, nes as zinau, kad ilgai negyvensiu, zinau konkreciai kada mirsiu".
Tai tos sneko ala paskalos, Vilune, ne is pirsto lauztos.
Bet as visai dar nenoriu jo susirast, neieskojau. Tai gal dar gyvas...
Man jo reikejo ne kaip ekstrasenso, o kaip bioenergetiko. Bet jis man sudare ekstraseanso ispudi. Kaip burtininke nusakinejo mano ir to zmogaus del kurio atejau ateiti.
Atsakyti

spoorga,

o ar pildosi tai, ką jis jums sakė? Ar tai buvo tiesa?

Atsakyti
QUOTE(villkiuke @ 2018 10 10, 23:09)
<p>spoorga,
</p><p></p><p>o ar pildosi tai, ką jis jums sakė? Ar tai buvo tiesa?
</p>

Kadangi ejau ne to., pro ausis daug praleidau. Plius kalbejo apie tolima ateiti Kol kas ni neatjo.
Atsakyti

Ar pavyko kam nors su Vidmantu susisiekti? :unsure: man jis kažkodėl neatsako  :hmm: 

Atsakyti
Sveiki, ieškau bioenergetiko, dirbančio su prakeikimais. Gal žinote gerų Kaune?
Atsakyti
Nerekomenduoju.

https://www.facebook...lona.petkeliene
Atsakyti

Baikite skleisti paskalas. Nezynau ale kam tai naudynga. Dirba jis Vokietijoje savo darba, buvo grizes birzelio menesi, prieme ir dabar taremes, kad priims lapkricio ar gruodzio menesi, nes Lietuvoje bus apie pora menesiu. Vokietyjoj dirba su probleminiais zmonemis ir nelaidokite zmogaus.

 

Laba diena, gal žinote ar Vidmantas būna Lietuvoje ir kaip su juo galima susitikti?

Atsakyti

Pas Genute Sanciuos esu buvus,tai nieko nepasake sveikatos klausimais tiesos. Nemate daug ko,o kaip ka speliojo. biggrin.gifVaikas lb sirgo mano,tai tipo paziurejo ir pasake kad visai sveikas.Na nieko,nebeisiu pas ja ir tiek.O apie Azanova ir as noreciau daugiau suzinoti.Ar jis tik ligas gydo ar ir Likima pasako.

Gal dar turit Genutes is Sanciu kontaktus?

Atsakyti