Įkraunama...
Įkraunama...

Ar samdot auklę kelioms valandoms kasdien?

QUOTE(lilget @ 2010 09 21, 18:24)
thumbup.gif  ir as noreciau savo 1.3men suneliui aukles kokius du tris kartus per savaite ir gal kokiais savaitgalio vakarais kai norisi kur islekt kartu su vyru, bet vis nesiryztu taip ir kankinuosi, laukiu vyro ir lekiu kur reikia vakarais  doh.gif  o tai Vilniuje valanda nuo 5 iki 8 litu taip supratau ?  blush2.gif

8lt tai cia sakycia prabangiai jau bigsmile.gif nebent su lavinimu ar kazkokiais namu ruosos darbais mirksiukas.gif Vilniuje dazniausiai 5-7Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2010 09 22, 11:15)
8lt tai cia sakycia prabangiai jau bigsmile.gif nebent su lavinimu ar kazkokiais namu ruosos darbais mirksiukas.gif  Vilniuje dazniausiai 5-7Lt  mirksiukas.gif

Na, jei jūsų miela auklytė gyvena jūsų name ar gretimai, tai užtektų gal ir tų 5 lt/val. Tačiau aš vakarais vargiai ar pasiryžčiau važiuoti dėl 5 lt, tuo labiau jei grįžti reikia vėlai vakare (o jei nebevažiuoja visuomeninis transportas?) 4u.gif
Atsakyti
o as ieskau aukles... susitiksiu su viena pasimatyti, apsiuostysim smile.gif galvoju 6 lt siulyti uz valanda, nors salia gyvena, bet jei visai mazai siulysiu, neis dirbti, nes noriu du kartus per savaite po 4-5 valandas. beje, o uz pratinimasi prie vaiko ir atvirksciai irgi reikia moketi... ir kiek laiko pratinti...na ziuresim kaip cia bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamasuper27 @ 2010 11 08, 01:32)
o as ieskau aukles... susitiksiu su viena pasimatyti, apsiuostysim smile.gif galvoju 6 lt siulyti uz valanda, nors salia gyvena, bet jei visai mazai siulysiu, neis dirbti, nes noriu du kartus per savaite po 4-5 valandas. beje, o uz pratinimasi prie vaiko ir atvirksciai irgi reikia moketi... ir kiek laiko pratinti...na ziuresim kaip cia bus  g.gif

Manyčiau, kad reikia, juk ji vistiek atėjo į darbą. 4u.gif
Atsakyti
as ir vis dazniau pagalvoju apie aukle kelioms valandoms, bet kur rasti tokia , kad ramiai jausciausi uzdarius namu duris
Atsakyti
QUOTE(wyturelis @ 2010 11 22, 18:24)
as ir vis dazniau pagalvoju apie aukle kelioms valandoms, bet kur rasti tokia , kad ramiai jausciausi uzdarius namu duris

O va kaip jūs galvojate, dėl ko tas nerimas galėtų kilti? Kas jums svarbiausia yra gauti iš auklės? Ko bijote negauti iš auklės?
Atsakyti
turbut kaip ir kiekviena mama, palikdama savio vaika, nerimauja del saugumo, kaip elgsis su vaiku, kaip reaguos i verkima ir panasiai..as net palikus pas senelius negaliu ramiai isbut keliu valandu biggrin.gif mes turime aukle jau 3 metai , o kai su ja palieku-rami esu kaip kad ir buciau namuose...zinau, kad ji su jomis susitvarkys puikiai, bet kol taip ivyko, kad jausciausi rami, praejo metai...dabar jau seneliams netaip pasitikiu, kaip aukle biggrin.gif
Atsakyti
Šiuo metu man tai - labai aktuali tema.. g.gif Planuoju greitu laiku pradėt ieškotis valandinės auklės porai kartų per savaitę.. Tik labai įdomu, ar bus lengva tai padaryti, nes gyvename Klaipėdos užmiestyje ir ar atrasiu auklytę norinčią dėl kelių valandų važinėtis, dar su savo transportu kažkur už miesto ribų.. Žinoma ax.gif kuro išlaidas padengčiau, bet.. vistiek abejonių turiu ar pavyks greitai ką tinkamo rasti. Nežadu pradėt intensyviai dirbti, nes dukrytei dar tik neužilgo bus 4mėn. ir pati maitinu, bet išlėkt kokiems mini reikaliukams vistiek norisi ir be vaikelio, noriu į kirpyklą, reikia ir pas gydytojus, o vyras dienomis niekada negali man patalkėti, nes darbo grafikas pas jį per daug intensyvus..
Atsakyti
O ka manote apie aukle, kuri turi savo vaika ir jusu vaika reiketu vezti pas ja i namus? Galvojau apie toki varianta, tik nzn.. Aukle puiki, uzsiima su vaikais, sazininga ir pries kitus ir pries save, kaip as sakau wink.gif
Atsakyti
Man irgi labai reikia valandines aukles,bet nesiseka rasti,niekas nenori nepilnai darbo dienai..o pati visai nebesusitvarkau viena,vyras dirba iki 19 val,gyvenam 5a,tai net i lauka neiseinam kol tetis negryzta..pametinukai pas mane,laiptais dar neuzlipa tiek aukstai,as abieju neuzsinesu,o kur dar vezimelis doh.gif giminiu salia nera,atsikraustem i kita miesta nesenai,jau pradeda vaziuoti stogas..Tiesa,yra senutes,norincios priziuret,na bet kur ten,jos pacios laiptais vos nulipa..mano dickis lauke nesugaunamas,nesusitvarkytu,bijociau palikt... schmoll.gif
Atsakyti
Ieškome auklės savo berniukui, du metai jam. Kadangi lanko darželį, tai reikėtų berniuką prižiūrėti mūsų namuose kai jis serga - pilną darbo dieną. Nesinori vaikui susirgus kaskart vis kitą auklę kviestis, norim tos pačios, bet tik vaiko ligos atveju. Vilnius, netoli Santariškių. Kažin ar realu rasti tokią auklę?
Atsakyti