Įkraunama...
Įkraunama...

Antrojo pusmečio šiaulietukai

QUOTE(Inesa22 @ 2013 01 08, 09:46)
Labas rytas smile.gif
Google sveikinu  4u.gif dabar jau tau bus ramu kai grysi is darbo smile.gif

aciu... 4u.gif

Einu torta daryti turbut, beje isbandziau rafaelo... labai skanus.. kas nebande, tikrai verta 4u.gif
Atsakyti
reikes man kita menesi rafaelo isbandyti kaip tik ant savo ir vyro gimtadienio smile.gif
Atsakyti
laba ryta 4u.gif

na jo namuciai vis tylesni ir tylesni...bet vis dar gyvuoja, o tai svarbiausia thumbup.gif

pas mus nieko naujo, nauji metai ta pati rutina biggrin.gif

QUOTE(Lūga @ 2013 01 07, 19:55)

Vilencija, nzn kodel, bet po tavo posto kilo mintis, kad....  turite paslaptele  bigsmile.gif  g.gif



ir man kyla itarimu siokiu tokiu jau senokai ax.gif bet laukiam mazu kazka pasakys pati vilencija ax.gif

QUOTE(Google @ 2013 01 08, 09:32)
Galima

sveikinimai tapus antra kart diplomuota 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aprime namai musu. Visos su darbais, mokslais, darzeliais. Ner net ka pasakyt i ta tema, tai tyliu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotija: 08 sausio 2013 - 10:16
QUOTE(Filotija @ 2013 01 08, 11:16)
Aprime namai musu. Visos su darbais, mokslais, darzeliais. Ner net ka pasakyt i ta tema, tai tyliu.  smile.gif

Jetau kokia jau tavo liniuote... wub.gif wub.gif wub.gif Kaip greitai bega laikas...


paukshte, aciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2013 01 08, 11:39)
Jetau kokia jau tavo liniuote...  wub.gif  wub.gif  wub.gif Kaip greitai bega laikas...

Labai greit bega laikas. drinks_cheers.gif Greiciau nei pirmakart. smile.gif

Beje, tave su mokslo baigimu. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotija: 08 sausio 2013 - 11:03
Labukas 4u.gif
QUOTE(Google @ 2013 01 08, 08:32)
Galima. Jetau, kaip buvo baisu. gavau 8.

Sveikinimai dideliausi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Baltai pavydziu, neatsisakau ir as tuos minties, tik dar nzn ko noriu ax.gif

QUOTE(paukshte @ 2013 01 08, 10:11)
laba ryta 4u.gif

na jo namuciai vis tylesni ir tylesni...bet vis dar gyvuoja, o tai svarbiausia thumbup.gif

ir man kyla itarimu siokiu tokiu jau senokai ax.gif  bet laukiam mazu kazka pasakys pati vilencija ax.gif


Pritariu, svarbu, kad gyvuotu 4u.gif
Vadinasi ne man vienai pasirode, kazkas paslepta tarp eiluciu... biggrin.gif

QUOTE(Filotija @ 2013 01 08, 10:16)
Aprime namai musu. Visos su darbais, mokslais, darzeliais. Ner net ka pasakyt i ta tema, tai tyliu.  smile.gif

Tad daugiau pasisakykit kaip gyvenate ir bus gyvesni 4u.gif
Kaip tavo sveikata?
Kaip mazyle gyvena?

Kur dingusios Lazdona su Justeva?
Kaip jusu leliai ar jau gerai adaptavosi darzeliuose ar jau visi atsisake pampiu....?
Mes nuo pirmad keliausi i darzeli, kasdien sirdeleje darosi vis neramiau ir neramiau, kaip uzmigs be musu(nors neplanuoju iskart palikti pietu), kaip su wc bus..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūga @ 2013 01 08, 16:23)

Sveikinimai dideliausi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Baltai pavydziu, neatsisakau ir as tuos minties, tik dar nzn ko noriu  ax.gif

Kaip jusu leliai ar jau gerai adaptavosi darzeliuose ar jau visi atsisake pampiu....?
Mes nuo pirmad keliausi i darzeli, kasdien sirdeleje darosi vis neramiau ir neramiau, kaip uzmigs be musu(nors neplanuoju iskart palikti pietu), kaip su wc bus..... unsure.gif

aciu. O jei butu galima sakyti NIEKADA, drasiai sakyciau kad nebeapsiimsiu jokiu mokslu.. nebent kursiukai kokie.. lotuliukas.gif magistras uztruko daug ilgiau nei bakalauras. doh.gif

Na mano vis dar daznai verkia paliekamas. verysad.gif SU pampiu ir net nesviecia kitaip, nes darzeli nesodina, ir jau buvom beseda, bet atprato... Gal vasara atprasim... priprato kramtyt soske visa diena darzeli.. Na niekaip nepavyksta atsikratyt.. gal kai sugriaus, nebereiks... :/ tiek pas mus geru dalyku... doh.gif biggrin.gif
O tu maziau nerimauk... viskas Jums bus gerai. labai nerimavau del miego as, bet pasirodo kad jokiu problemu bent mano vaikui ten miegot... smile.gif manasis namie tai pieno dar geria.. bet pasirodo, nera ir nereikia...
Atsakyti
ketvirtadieni visa seimyna keliaujam pas gyditoja seimos, vyrui yra uzspaustas pirsto nervas tai gere dabar vaistus, ziures ka toliau daryti, vaikui tai profilakai ir atsakyma is po vilniaus nunesti, o man tai kelyje kaupiasi vandenys.
Atsakyti
Sveikuciai 4u.gif
Ilgai neuzejau, bet daznai pagalvojau...

QUOTE(Google @ 2013 01 08, 10:23)
Einu torta daryti turbut, beje isbandziau rafaelo... labai skanus.. kas nebande, tikrai verta

Esu bandziusi ne karta. Tiek rafaelo tortas, tike saldainiai man patys paciausi bigsmile.gif
Sveikinu su baigusiais mokslais 4u.gif

I darzeli Dominykas neina. Priziuri tai brolio zmona, tai mano mama ar buna su teciu :)Su puoduku draugaujam tik dienos metu.

Filotija, smagus laukimo laikotarpis tau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos pleputes biggrin.gif
smagu cia uzsukti ir rasti ka paskaityti, o ypac si karta biggrin.gif
ot kumutes biggrin.gif
Luga, tau mano palinkejimas isdave ar i profili ilindai ? bigsmile.gif
o paukshte, is kur tau itarimas ?? g.gif
as juk taip slepiau biggrin.gif

Teisingai manot, musu gandras pasirinko ne pati tinkamiausia laika, nes as juk tik pradejau dirbti darba, kuris patinka, yra kur tobuleti, ko mokytis ir be to atejau dirbti i merginos vieta, kuria isleidau gimdyt.. darbdaviai dar nezino, zinokit labai baisu pasakyt unsure.gif nors yra labai zmogiski, paprasti, draugiski, bet vistiek is mano puses gavosi labai negraziai.. blush2.gif
o gavosi kaip gavosi, vaikuciai patys pasirenka savo laika. patys esam labai laimingi, o ypac vyras smile.gif
QUOTE(Google @ 2013 01 04, 09:29)
Gavau. Dirbsiu labai panasu darba i praeita is pradziu, o paskui matysim ka daugiau duos, kad nenuobodziauciau. 
Beje buvom su Pau VIchy vandens parke.  Laimes buvo pilnos kelnes, po 3 valandų vos ištempėm namo... 


QUOTE(Google @ 2013 01 08, 09:32)
Galima. Jetau, kaip buvo baisu. gavau 8.

Sveikinu apsigynus 4u.gif Kada dilpoma gausi? su ceremonijom ar paprastai? nu isisvaziduoju, kaip gera ant sirdies ir ramu, kad jau nebekaba.. reiketu ir man kada prisiversta save taip. rolleyes.gif
Smagu, del darbo thumbup.gif
o del vandens parko - as vis pasvarstau, kaip Adomas ten elgtusi ir ar jam aptiktu, nes maudymasis vel katastrofa pas mus. net nuo kaledu senio gavo specialu zaislu i vonia us muzika, burbulais - bet vistiek stovi ir nenori kad ant jo lietum dusa unsure.gif

QUOTE(Filotija @ 2013 01 08, 11:16)
Aprime namai musu. Visos su darbais, mokslais, darzeliais. Ner net ka pasakyt i ta tema, tai tyliu. 

Kaip tu jautiesi? tikrai jau daug tau laiko bigsmile.gif kaip Paulina auga? smile.gif

QUOTE(Lūga @ 2013 01 08, 16:23)
Kur dingusios  Lazdona su Justeva?
Kaip jusu leliai ar jau gerai adaptavosi darzeliuose ar jau visi atsisake pampiu....?
Mes nuo pirmad keliausi i darzeli, kasdien sirdeleje darosi vis neramiau ir neramiau, kaip uzmigs be musu(nors neplanuoju iskart palikti pietu), kaip su wc bus.....

Aha, pradingusios. Is vis musu gretos labai cia apmazejo unsure.gif
Adaptavosi. Darzelyje jam patinka, noriai eina, pasiilgsta darziuko, vaiku. Su papmpiu miega tik nakti, ismetam sausa, suplysusi, reiketu jau tiesti tik palutes, bet daznai nakti atkeliauja i musu lova, tai reiektu ir musu lova iskloti palutem biggrin.gif ant puodo prasosi savotiskai, vedasi i wc, kartais pasako kaku. buvo uzejes periodas kai pabusdavo nakti ir vesdavosi i wc. zodziu vis geryn su tuo reikalu smile.gif
O tu nusiramink, kuo pati ramesne busi, tuo Justui geriau bus mirksiukas.gif naturalu, kad pilna klausimu kyla, kaip bus. bet pamatysi viskas bus gerai. smile.gif
Atsakyti
vilencija sveikinu besilaukiant antros atzaleles, lengvo nesiojimo 4u.gif
Atsakyti