Įkraunama...
Įkraunama...

Ar įtarėt Brangiausiąjį, kad žada pasipiršti?

Sveikutės bigsmile.gif

Labai smalsu pasidarė, daug temų apie sužadėtuves yra, bet tokios lyg ir nemačiau g.gif
Taigi, įdomu ar kaip nors Jūsų Brangiausiasis išsidavė, kad ketina pasipiršti? Ar buvo, kaip ne savas, ar uždavinėjo keistus klausimus, ar tiesiog elgėsi, kaip niekur nieko ir BATS netikėta staigmena ir t.t. bigsmile.gif

Pasidalinkit savo patirtimi, prieš tampant sužadėtine wub.gif
Atsakyti
Įtarimas buvo kilęs smile.gif pamenu vieną vakarą teko žieduką ant kito piršto persidėt, nes tas, ant kurio nešiojau, patino šiek tiek. Tai jis iškart - o tai kiti kaip, normaliai, apie dydžius diskutuot pradėjo. Paskui vis užuominas laidė apie tai, jog per Kalėdas galbūt kažkas ypatingo bus, juk stebuklų metas.
O kažkada labai nusiminus, kad žaidime nieko nelaimėjau jam pasiskundžiau, tai jis maždaug neliūdėk, gal velniuką laimėsi. Juokais sakau - kokį velniuką, gal tave? O jis taip paslaptingai - ką gali žinot....
Ir taip visokių tokių smulkmenų buvo. Aišku, labai norėjau, kad taip būtų, bet nedrįsau patikėt tuo, kad netektų nusivilti smile.gif
Bet, kaip ir sakė, Kalėdos - stebuklų metas. Pasipiršo bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip mielai smile.gif Sveikinimai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Prasitare, zinojau, kad planavo. Bet visvien buvo beproto gera kai tai ivyko smile.gif)))
Atsakyti
hm..uzuominas meto ir nesuprantu ar ziuri reakcija mano ar kazka mislija jau,tai ir idomu man,tik labai jau nyki temele sad.gif
Atsakyti
Nei užuominas mėtė, nei prasitarė. Buvo visiška staigmena thumbup.gif Toks jau jis pas mane, moka nustebinti wub.gif
Atsakyti
Pas mane tai tos užuominos elementarios.. aš nešioju sidabrą, buvau užsidėjus auksinius auskarus, o jis paklausė manęs, kad pratinuosi prie aukso? smile.gif (mat kažkada šnekėjom, kad man teks pereit prie aukso, kai bus auksiniai žiedukai doh.gif o man sidabras arčiau širdies..)
Dar sakė, kad turi idėjų, kaip tai įvyks, bet vis pasipildo, tai vat... ir galvoju ar čia užuominos, ar šiaip... smile.gif
Atsakyti
O aš net neįtariau, kad maniškis pasipirš biggrin.gif
Planavom atostogas. jis jau atostogavo , tai aš po darbų nulėkiau į kitą miestą. Dar pasipykom dieną prieš tai ir jau maniau,kad jokių atostogų man nereikia ax.gif
Tačiau susitaikėm ir atostogų pradžia buvo smagi. aišku, vakaras buvo smagiausias - pasipiršo gražiai ir romantiškai wub.gif
Atsakyti