Įkraunama...
Įkraunama...

***Balandukai 2008***

QUOTE(Letticija @ 2016 03 30, 13:16)
Turi Saulė ir broliuką 5 mėnesių smile.gif puikus laikas man su abiem vaikučiais thumbup.gif
Tiek naujienų smile.gif Linkėjimai visiems 4u.gif

Kokios smagios naujienos thumbup.gif thumbup.gif
Visus balandukus sveikinu su gimtadianiais-praėjusiais ir ateisiančiais 4u.gif Dievulėliau, jau 8 metai...
Atsakyti
Nostalgija 4u.gif

Devyneri metai prabego, o viskas lyg vakar! Lyg vakar, sulaikiusios kvepavima, laukeme savo eiles, laukeme pasimatymo su tuo nepakartojamu, issvajotu stebukleliu wub.gif . Kad ir nebebendraujame, bet o kaip man miela prisimnti tuos laikus, kai bendrystes jausmas buvo toks stiprus ir risantis, palaikantis 4u.gif . Kada, jei ne siandien galeciau Jums visoms padekoti, kad buvote tokios, kokios buvote - artimos!

Ir dabar, besiskleidziant kaciukams, besvieciant pavasarinei saulei noriu pasveikinti su praejusiais ir ateinanciais gimtadieniais musu 9-mecius stebukliukus! Jie auga, bet stebuklas juose nei kiek nemazeja wub.gif .

Linkejimai nuo Swedukes, jau ketvertuko mamos biggrin.gif .

Atsakyti
sveikos visos, nors manau mažai kas čia užsuka ... nemažai mūsų yra feisbuke, tai žinom kaip auga mūsų balandukai, prisijunkit ir kitos , bus smagu . jei bus noro parašykit man asmeniškai ir priimsiu i draugus o ten ir kitos priims
Atsakyti