Įkraunama...
Įkraunama...

***Balandukai 2008***

Sveiki gyvi Balandukai 2008,
Oi kaip seniai mes Jus belankėme, bet va, visviena Jus prisimename ir aplankome. Džiugu rasti dar gyvą temą, šaunuolės.
Smagu skaityti, kad mūsų balandukai auga šauniai, visi gabūs išmintingi. Man atrodo, kad tie mūsų vaikučiai gimę tais metais yra kažkuo ypatingi ir talentingi. thumbup.gif
O mano Ignukas ir šaunus berniukas, skaito, rašo, skaičiuoja be vargo. Mamai nė karto nereikėjo mokyti. Auga sveikas judrus linksmas. Rugsėjo 1-ąją drąsiai žengsim į 1-ąją klasę. Šiandieną be jo savo gyvenimo nė neįsivaizduoju, (gimė po 14 m. pertraukos).
Pas daugumą balandukų žiūrių kiek sesučių ir broliukų užderėję. Sveikinu visas mamytes, šaunuolės. kad daug nelaukiate, nes iš tikro vaikus gimdyti - tai tik jaunųjų reikalas biggrin.gif

Tad Sėkmės begalinės Jums visi Balandukai 2008 ir jų tėveliams. aukit ir toliau visi sveiki, linksmi padūkę, kol vaikai nedideli tol ir tėveliai jauni lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Nagi mamos pasigirkite kur išeina vaikučiai nuo rugsėjo 1d. gal su kuo susitiks ir bus klasiokai.
Trojus keliaus į P. Mašioto mokyklą 4u.gif
Atsakyti
Gera vakara bigsmile.gif ,

Tikrai, pirmokai bus musu balandukai! Smagu skaityti apie pasiekimus, mamu dziaugsmas tie musu dickiai.
Maniske jau metus mokykloje atbuvo, nulinukai pas mus ne darzelyje, o mokykloje. Jau pirmo karto jauduli turejome smile.gif. Uz metu ir sese i mokykla isleisime smile.gif.

Gero starto balandukai!




Atsakyti
QUOTE(mamamotas @ 2015 07 29, 09:29)
Labas  smile.gif

Nagi mamos pasigirkite kur išeina vaikučiai nuo rugsėjo 1d. gal su kuo susitiks ir bus klasiokai.
Trojus keliaus į P. Mašioto mokyklą  4u.gif

Maniskis i Silo pradine keliaus. Ir Patarskiuka kartu klaseje turesim thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
sveikutės, oho, kad užderėjo naujų vaikučių smile.gif sveikinu visas 4u.gif Sweduke, o tu 4-to vaikelio laukiesi? bigsmile.gif

Goda bus jau antrokė, sekasi gerai, nesigailiu anksčiau išleidusi.. Šiemet įstojo į muzikos mokyklą, lanko krepšinį, tikiuosi suspės visur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2015 08 06, 13:21)
Sweduke, o tu 4-to vaikelio laukiesi?  bigsmile.gif

Goda bus jau antrokė, sekasi gerai, nesigailiu anksčiau išleidusi.. Šiemet įstojo į muzikos mokyklą, lanko krepšinį, tikiuosi suspės visur smile.gif


Nu taip biggrin.gif . Sausi zada mums broliuka 4u.gif .

Tavo zinau abi anksciau startavo, visai gi gerai, ane?
Atsakyti
QUOTE(Sweduke @ 2015 08 12, 19:25)
Nu taip  biggrin.gif . Sausi zada mums broliuka  4u.gif .

Tavo zinau abi anksciau startavo, visai gi gerai, ane?

oi, nu smagu brolio sulaukti bus smile.gif Vis pagalvoju apie mūsų Linutę, kažin kiek vaikučių ji turi dabar, vis svajojo mergytės susilaukti...

Mano dičkė laiku ėjo, o Goda metais anksčiau, tai problemų jokių kol kas, savarankiška tapo, daug skaito, viskuo domisi ir viskas jai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2015 08 13, 14:13)
oi, nu smagu brolio sulaukti bus smile.gif Vis pagalvoju apie mūsų Linutę, kažin kiek vaikučių ji turi dabar, vis svajojo mergytės susilaukti...

Mano dičkė laiku ėjo, o Goda metais anksčiau, tai problemų jokių kol kas, savarankiška tapo, daug skaito, viskuo domisi ir viskas jai patinka smile.gif

As apie daugeli musu mamyciu vis pagalvoju, sauniai bendravom thumbup.gif Gimus dukrytei bandziau irgi su mamom bendrauti, bet taip niekas ten ir nesusilipde. Kazkaip saltai viskas vyko, galiausiai dalis isbego i FB grupe, dalis liko, o kitos is viso nutrauke bendravima. Musu balandukai draugiskai gyveno bigsmile.gif

Saunuole Goda thumbup.gif Mano dickis turi galva, bet tinginyste viska nugali, dabar puikiai skaito, skaiciuoja, bet tobuleti nera jokio noro namuose, i mokykla eiti nenori blink.gif Iki paskutines dienos ejo i darzeli ir su asaromis ji paliko doh.gif Turejom puikia paruosiamuku aukletoja, puikiai dirbo su vaikais, buvo tarsi autoritetas maniskiui, turbut del to dabar ir protestuoja....
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2015 08 13, 14:13)
oi, nu smagu brolio sulaukti bus smile.gif Vis pagalvoju apie mūsų Linutę, kažin kiek vaikučių ji turi dabar, vis svajojo mergytės susilaukti...


Man rodos, kad 5, bet ir penktas berniukas(buvo ji moderatore, o gal ir dabar yra, tai, pamenu, informacija apie vaiku skaiciu pateikta buvo).

Smagu matyti pazistamus nikus po ilgo laiko tylos drinks_cheers.gif
Evaldukas-kairiarankis, per vasara sedim prie knygu, skaitom posunkiai, rasom sunkiai(Evaldas sako: mama, juk matai, kad man nesiseka rasyti, nes as kreivarankis biggrin.gif ), uz tai galva matematikai turi, atlieka su dvizenkliais matematikos veiksmus(pvz, is 25-17, prie 18+11 ir pan.). Laisvai kalba rusiskai, sakyciau, net geriau nei lietuviskai, nes lietuviskai buna, kad supainioja gimines ir linksnius(jau sena problema, kurios ir logopede neistaise). Bijau pirmos klases. blush2.gif
Atsakyti
Wow wow wow, koks pagyvejimas. kaip šaunu,akd svarbiu gyvenimo momentu susirenkam smile.gif)))
Sweduke- sveikinu baisulingiausiai. tėtis turbūt jau modelių agentūra atidarė,kai tiek gražuoliuy namie turi smile.gif)) o ko laukiat kitamet?
Dėl linutės ( dabar jos nikas ,atrodo ,kitas), tai žinau,kai laukiausi augustės tais pat metais paginde 5 sūnų. o kaip toliau... doh.gif
Kaip jau Rūta žalia minėjo, Dovydas su Benediktu klasiokai bus. Maniškis baisiai didžiuojasi,akd eis į mokyklą, kad jis jau turi kuprinę, o sesė dar ne, užtat Augustė jam atsikerta, kad ji turės didesnę ir būtinai su Elza rolleyes.gif . Auga tas mano veikėjas, tik tenka kariauti elektronikos karus, riboti laiką prie kompo ir pan. galvą turi, atmintį puikią, bet svarbiausia,kad nebūtų kas dėmesį blaško ... Aišku, mums vis aktualūs gatvės šokiai, kolektyve jis jau vienas pagrindinių šokėjų, nusimato ateinantį sezoną ne vienas koncertas. džiaugiuosi,akd ir mažoji taip pat įsitraukė į tą reikalą, tai namei dabar youtube pasileide mušasi pagal ką geriau šokti : Black eyed peas, will.i.am., ar megan trainor ( čia augustės favoritė biggrin.gif ).
Aišku,dar domimės kokie būreliai bus mokykloj, nes tikrai yra tautiniai šokiai, šachmatai, lyg tai kovų menus žadėjo... galės vaikians rinktis. tėtis jau susitaikė ,kad sūnus nebus krepšininkas, bet bent jau žvejys tai tikrai. šiandien apsirūpinau gėlėmis, išlyginau vaio uniformą, nublioviau posmą ( jautri aš šiandien, sentimentais dar sugrojo ir filmas, kur su vaikais ėjom - išvirkščias pasaulis), ir susitaikiau,kad vaikai auga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patarška: 29 rugpjūčio 2015 - 14:25
Sveiki balandukai mirksiukas.gif
Matas i KTU liceju startavo. Baisiai mokyklos lauke, dienas brauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2015 08 13, 14:13)
oi, nu smagu brolio sulaukti bus smile.gif Vis pagalvoju apie mūsų Linutę, kažin kiek vaikučių ji turi dabar, vis svajojo mergytės susilaukti...

Mano dičkė laiku ėjo, o Goda metais anksčiau, tai problemų jokių kol kas, savarankiška tapo, daug skaito, viskuo domisi ir viskas jai patinka smile.gif

Sveikutės,šimtą metų nesimatėm čia rašo ta pati Linutė blush2.gif Labai miela,kad mane dar prisimenat?O aš gyvuoju gerai esu pagerbta tarp savo vyruku,o turiu penkis sūnelius vyriausiam neužilgo sueina 17 metu,o mažiausiam 5-eri tongue.gif Tikrai nelengva man su jais,bet reikia suktis biggrin.gif Taip labai norėjau mergytės,bet matyt nelemta buvo,o jau daugiau ir nenoriu,nes baisiai pavargau nuo tos rutinos,ką daugiau galėčiau pasakyti dirbame,vasara mėgstame pakeliauti po europa su visa šeimyna ir tiek...Mano balandinukas gyvuoja turbūt geriausiai is visu broliuku,yra šūstriausias,šiemet žengė i pirma klase
Matau daug kas jau augina daugiau vaikučių,labai smagu wub.gif
Sweduke kiek jūsų daug sveikinu 4u.gif
pasirodysim mano berniukai smile.gif
user posted image
Balandinukas...Ignas
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o čia as blush2.gif
user posted image
user posted image

o čia mano visa šeimyna biggrin.gif
user posted image

Va tokie mes esame,linksmi,gyvi ir nepasiduodantys ir visada drauge einantys tik pirmyn,to linkiu ir jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Svajone*: 13 rugsėjo 2015 - 18:26