Įkraunama...
Įkraunama...

☼~2010 metų rugpjūtinukai! 54 tema~☼

QUOTE(dange22 @ 2013 02 11, 18:56)
maniskis nekalba normaliai,tai nepasako,nors gal ir pagalvoja  biggrin.gif .istikruju,jei man taip pasys sunelis kuris nors,tai manau nepatingesiu surink visus zaislus ir isnest,kad pasedetu be zaislu,visai be zaislu.tada ziuresiu ka sakys  smile.gif .nu o jei pagiedos taip pat,reiks griebtis knygu  biggrin.gif



BUvom surinke ir zaislus visus, ir knygas isnese, nepadejo 4u.gif

O del isteriju, maciau kalbejot, man tai baisu, kai pora kartu su samones netekimu buvo, tai kazkaip nenoriu vieno palikti, kad labai isibliautu. Tik dabar dazniausiai buna - supyksta, atsistoja pats i kampa ir ne verkia, o baubia - oooo ooooo. Sako - as verkiu smile.gif Paverkia biskiuka, tada ateina ir sako - busiu geras, nepyk ant manes. Nu ir susileidziu wub.gif Pakalbam, kad negerai padare, ale vel viskas kartojas, dazniausiai doh.gif
Atsakyti
Sveikos bye1.gif kur visos dingusios?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Visai mirsta tema. g.gif Kur visos dingusios. AUUU biggrin.gif

Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(glinglingas @ 2013 02 11, 10:47)

berniukai ik dabar suprato pagaliau bent taip manau kad jeigu neversi kambario jis bus tvarkingas  bigsmile.gif

Bet kaip gerai, kad suprato, nes baisu, kad niekada nesupras biggrin.gif

Pasigirsiu, vakar maniškis sugebėjo manantakį prakirsti biggrin.gif , netyčia, išlaimės labai rankomis mosikavosi aplink. O rankoje dar žaisliuką laikė.

Parodau smarkuolį smile.gif
user posted image

Atsakyti
o pas mus danuku kariesas verysad.gif verysad.gif verysad.gif nors taip priziurejom,ir nzn ka daryti:((
Atsakyti
As jau irgi retas svecias bebusiu, darbai uzsiversiu juodai doh.gif nuo 1d i nauja darba keliauju... rolleyes.gif


QUOTE(grapa @ 2013 02 28, 18:33)
o pas mus danuku kariesas verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif nors taip priziurejom,ir nzn ka daryti:((


morkas dazniaus duoti grauzti biggrin.gif cia rimtai, ne bajeris, labai sveika dantims smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2013 02 28, 21:05)
As jau irgi retas svecias bebusiu, darbai uzsiversiu juodai  doh.gif  nuo 1d i nauja darba keliauju...  rolleyes.gif
morkas dazniaus duoti grauzti  biggrin.gif  cia rimtai, ne bajeris, labai sveika dantims  smile.gif

jau nepades,nuo dantenu suminksteje dantukai aptrupeje virsutiniai:((cia tas vadinamas buteliuko kariesas:(((
Atsakyti
QUOTE(grapa @ 2013 02 28, 21:08)
jau nepades,nuo dantenu suminksteje dantukai aptrupeje virsutiniai:((cia tas vadinamas buteliuko kariesas:(((


Tai plombavimas lieka, ar kaip? Aš irgi vis noriu nuvesti Luknę parodyt vienos dėmelės ant krūminuko, nu bet vis dar nenuvedžiau. doh.gif Lyg praeitą pavasarį buvom užsukę čia į artimiausią odontologo kabinetą, tai sakė viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(1rma @ 2013 02 28, 21:56)
Tai plombavimas lieka, ar kaip? Aš irgi vis noriu nuvesti Luknę parodyt vienos dėmelės ant krūminuko, nu bet vis dar nenuvedžiau.  doh.gif Lyg praeitą pavasarį buvom užsukę čia į artimiausią odontologo kabinetą, tai sakė viskas ok.

tai taip,bet gi per maza nenusedes,tai su narkoze:(((
Atsakyti
QUOTE(grapa @ 2013 02 28, 23:08)
tai taip,bet gi per maza nenusedes,tai su narkoze:(((


O jūs pas vaikų odontologą buvot? Aš taip įsivaizduoju, kad išsėdėtų jau tokio amžiaus vaikas, tik reikia jį nuteikt tinkamai. g.gif Nors ir nuo vaiko turbūt priklauso. Maniškė daktarus labai myli, tai jei tektų plombuot manau pasėdėtų, o jei dar koks veidrodis būtų, kur ji matytų, ką toj burnoj daro, tai iš viso manau kuo puikiausiai. Na bet čia teoriškai aš labai, realybė gal visai kitokia būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(1rma @ 2013 03 01, 10:59)
O jūs pas vaikų odontologą buvot? Aš taip įsivaizduoju, kad išsėdėtų jau tokio amžiaus vaikas, tik reikia jį nuteikt tinkamai.  g.gif Nors ir nuo vaiko turbūt priklauso. Maniškė daktarus labai myli, tai jei tektų plombuot manau pasėdėtų, o jei dar koks veidrodis būtų, kur ji matytų, ką toj burnoj daro, tai iš viso manau kuo puikiausiai. Na bet čia teoriškai aš labai, realybė gal visai kitokia būtų biggrin.gif

oi musu tai tikrai neissedes,eisim kovo 14d apziurai
Atsakyti
sveikos, atėjau prikelti temą biggrin.gif kur ciukė dingo? dar atostogauja? ar visos jau fb tongue.gif
Atsakyti