Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo erkinio encefalito

QUOTE(Blizzge @ 2016 03 31, 15:57)
Endemike TicoVac baigėsi, laikinai neturi, o visur kitur kiek žiūrėjau būtent šia vakcina skiepija, tai ir susimasčiau...
Bet kai reikės daryt pakartotina, tai klausimas vėl ką turės.
Noriu ir save ir dukrą 5 m. paskiepyt, dažnai būna pas senelius sodyboje, perdai dvi erkes parsivežė, parsiveš ir šiemet

Rinkitės tą variantą, kuris dažniau užsakomas LT skiepų kabinetams, būtent dėl revakcinacijos. Kiek žinau, pas mus populiaresnis būdavo TicoVac. g.gif
Atsakyti
ULAC parengta vaizdinė informacija apie erkių platinamas ligas:
https://www.youtube....h?v=Wu76JMYoAI4
https://www.youtube....h?v=ZRp-ahC8bnY
https://www.youtube....h?v=PdYp9tgpn8U
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 01 balandžio 2016 - 16:11
Didelė rizika užsikrėsti itin pavojinga infekcine liga – erkiniu encefalitu. Tokią žinią Pasaulio sveikatos organizacija perduoda į Lietuvą besiruošiantiems turistams.
http://www.ulac.lt/l...inio-encefalito
http://wwwnc.cdc.gov...ne-encephalitis
Atsakyti
Sveiki,

Po antro skiepo praėjo 5d - isbere vis kūną, panašu į dilgėlinę - niežti, patino. Gal kam nors taip buvo? Galvoju, gal tik sutapimas, ar dar gali būti pašalinis poveikis dėl vakcinos? Nesu niekada taip buvus išberta.
Atsakyti
Ramu cia, niekas nesiskiepija siemet biggrin.gif biggrin.gif
Radau vakcinacijos lapeli, kad vaika skiepijau nuo Erkinio enc. pries beveik 5metus. Siandien ilgai masciau ar skiepyti, bet turtbut vesiu, kad jau neprarast imuniteto. Bus ramiau huh.gif . Skiepijom Encepur. Gal kas zino ar galima db kita rinktis ar tik ta pacia vakcina? Vaikui 10m.
Ir dar... jau spejo dukryte parsinesti mini / mili erke, kuria as nuemiau paprastai ir nesupratau ar buvo ji isisiurbus ar ne. Ji nelipo, o tupejo vietoje. Tarsi juodas mazas taskelis, kuri pamaciusi tiesiog nuemiau. Gal kas turejo patirties su taip vadinamom nimfom, ar jas nuimsi paprastai jeigu jos jau isisiurbia? Ar vis gi kaip ir normalias erkes reikia traukti?
Idomiausia, kad po 3dienu pakilo temper. iki 38,7C, koseti pradejo jau kita diena. Labai issigandau. Nors temperatura kaip numusem, taip nebepakilo. Tai ir nzn ka galvoti. Kur skambinau sake, kad greiciausiai isisiurbusi nebuvo. Tyrima del encif.sako daryti po 4sav. O man dar toks klausimas iskilo, ar yra koks tyrimas, kuris parodytu ar turi vaikas imuniteta siai ligai?
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2017 04 18, 23:21)
O man dar toks klausimas iskilo, ar yra koks tyrimas, kuris parodytu ar turi vaikas imuniteta siai ligai?



Man darė kažkokį kraujo tyrimą, nebrangus jis, iki 5 ar 7 eurų, kuris parodė, ar yra antikūniai. Aš viską dariausi Kaune, tad kur ir kaip Vilniuje nežinau.
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2017 04 18, 23:21)
Ramu cia, niekas nesiskiepija siemet  biggrin.gif  biggrin.gif
Radau vakcinacijos lapeli, kad vaika skiepijau nuo Erkinio enc. pries beveik 5metus. Siandien ilgai masciau ar skiepyti, bet turtbut vesiu, kad jau neprarast imuniteto. Bus ramiau  huh.gif . Skiepijom Encepur. Gal kas zino ar galima db kita rinktis ar tik ta pacia vakcina? Vaikui 10m.
Ir dar... jau spejo dukryte parsinesti mini / mili erke, kuria as nuemiau paprastai ir nesupratau ar buvo ji isisiurbus ar ne. Ji nelipo, o tupejo vietoje. Tarsi juodas mazas taskelis, kuri pamaciusi tiesiog nuemiau. Gal kas turejo patirties su taip vadinamom nimfom, ar jas nuimsi paprastai jeigu jos jau isisiurbia? Ar vis gi kaip ir normalias erkes reikia traukti?
Idomiausia, kad po 3dienu pakilo temper. iki 38,7C, koseti pradejo jau kita diena. Labai issigandau. Nors temperatura kaip numusem, taip nebepakilo. Tai ir nzn ka galvoti. Kur skambinau sake, kad greiciausiai isisiurbusi nebuvo. Tyrima del encif.sako daryti po 4sav. O man dar toks klausimas iskilo, ar yra koks tyrimas, kuris parodytu ar turi vaikas imuniteta siai ligai?


,,Endemik" žirmūnuose iš kraujo daro tyrimą antikūnių.
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2017 04 18, 23:21)
Gal kas turejo patirties su taip vadinamom nimfom, ar jas nuimsi paprastai jeigu jos jau isisiurbia? Ar vis gi kaip ir normalias erkes reikia traukti?

O taip, mano "lemtingoji" buvo mažulytė nimfa. Traukt reikėjo kaip suugusią erkę. Tai jei ropoja, reik manyt, kad dar tebuvo pasivaikščiojimų, o ne užkandžiavimo etape. smile.gif
Atsakyti
Oi, tai reiskia pas mus dar nebuvo spejusi isisiurbti! Aciu Die... 4u.gif bigsmile.gif

Aciu, mamytes, prasysiu padaryti toki tyrima 4u.gif
Atsakyti
Šiandien mieste mačiau reklamą, kad reikia skiepytis nuo erkinio encefalito.Ar poliklinikose skiepija suaugusius?
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2019 03 23, 17:54)
Šiandien mieste mačiau reklamą, kad reikia skiepytis nuo erkinio encefalito.Ar poliklinikose  skiepija suaugusius?


Skiepija, jei vakcinos turi.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2015 05 05, 09:18)
Šalutinį poveikį dažnai sukelia vakcinos sudedamosios dalys, tokios kaip  neomicino, gentamicino, formaldehido pėdsakai. Be to  erkinio encefalito virusas augintas būna naudojant viščiuko embriono ląsteles. Kas gali alergizuoti.

Pati esu turėjusi pilną imunizacija  (tris dozes) ir dar papildomą ketvirtą, po kurios galutinai nusprendžiau daugiau nesivakcinuoti. Nes po ketvirtos vakcinos atsirado keisti skausmai toje rankos vietoje kur buvo atliktas skiepas, keistas maudimas einantis per alkūnės sanarį ir riešą, visos rankos arba tik pirštų tirpimas. Svarbiausia, kad tie pojūčiai atsirasdavo iš niekur ir po kokios savaitės praeidavo, tada vėl po savaitės užeidavo. Jasdavausi pradžioj tarsi būtų kas tik tik suskiepiję, nes skausmas ir maudimas prasidėdavo dūrio vietoje. Niekiap nesuprantu, kodėl nuo šio viruso nesugeba sukurti ilgalaikio veiksmingumo vakcinos. Jei nuo tymų sugeba sukurt ale "amžinai" veikiančią po diejų dozių, o čia susivarai tris ir vėl šutini kas 5 metus iš naujo. Vat ir kaupiasi tie formaldehidai, bei aliuminio hidroksidai organizme verysad.gif Mažos jų dozės tampa nebetokios ir mažos po tokio kiekio vakcinų.


Papildyta:
Man pasireiske identiski salutiniai poveikiai. Butu labai idomu suzinoti ar Jums praejo ranku skausmai,tirpimai ir pan. Gal papildomai daretes kazkokius tyrimus?
Buciau dekinga jeigu pasidalintumete patirtimi.
Atsakyti